http://kariera.mk

Marina Vjollca tejet joshëse, veç Geti që ‘mundet me i bo ballë’!

para 2 muajve - GazetaBlic

Sot qenka dita e arkivave për motrat Vjollca! Orë më parë ishte Luana ajo e cila u kthye për disa ditë në kohë, duke publikuar fotografi nga ishujt Maldive, ku ishte një javë më parë bashkë me të dashurin...

Marina ‘sfidon’ Luanën, ‘djeg’ rrjetin me këtë imazh nga plazhi

para 2 muajve - Lajmi.net

Marina Vjollca e ka 'sfiduar' Luanën me një imazh atraktiv nga plazhi. Luana Vjollca ka publikuar një fotografi, përmes së cilës tha se po i mungonin pushimet, shkruan lajmi.net. Fotoja e Luanës ishte...

Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi

para 2 muajve - Tetova Sot

Luana Vjollcës po i mungojnë pushimet në Maldive. Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit. Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan të...

Luana Vjollca shndrin në Maldive në fustanin e zi

para 2 muajve - Ina

Luana Vjollca është moderatorja më e përfolur dhe më joshëse e ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic.Këtë Luana na dëshmon çdo ditë me foto, video dhe me fotosesione prej më të ndryshmeve, e padyshim që...

Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi

para 2 muajve - Lajmi.net

Luana Vjollcës po i mungojnë pushimet në Maldive. Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit, shkruan lajmi.net. Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet...

Luana Vjollca shndrin në Maldive në fustanin e zi

para 2 muajve - GazetaBlic

Luana Vjollca është moderatorja më e përfolur dhe më joshëse e ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic. Këtë Luana na dëshmon çdo ditë me foto, video dhe me fotosesione prej më të ndryshmeve, e padyshim që...

Luana Vjollca shndrinë në Maldive në fustanin e zi

para 2 muajve - GazetaBlic

Luana Vjollca është moderatorja më e përfolur dhe më joshëse e ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic. Këtë Luana na dëshmon çdo ditë me foto, video dhe me fotosesione prej më të ndryshmeve, e padyshim që...

Marina ‘sfidon’ Luanën, ‘djeg’ rrjetin me këtë imazh nga plazhi

para 2 muajve - Arbresh

Marina Vjollca e ka ‘sfiduar’ Luanën me një imazh atraktiv nga plazhi. Luana Vjollca ka publikuar një fotografi, përmes së cilës tha se po i mungonin pushimet, shkruan lajmi.net. Fotoja e Luanës ishte...

Marina ‘sfidon’ Luanën, ‘djeg’ rrjetin me këtë imazh nga plazhi

para 2 muajve - Gazeta Observer

Marina Vjollca e ka ‘sfiduar’ Luanën me një imazh atraktiv nga plazhi. Luana Vjollca ka publikuar një fotografi, përmes së cilës tha se po i mungonin pushimet, shkruan lajmi.net. Fotoja e Luanës ishte...

Marina ‘sfidon’ Luanën, ‘djeg’ rrjetin me këtë imazh nga plazhi

para 2 muajve - AlbPortali

Luana Vjollca ka publikuar një fotografi, përmes së cilës tha se po i mungonin pushimet, shkruan lajmi.net. Fotoja e Luanës ishte joshëse buzë detit, por pas saj, Marina solli fotografinë seksi e veshur...

Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi

para 2 muajve - Gazeta Observer

Luana Vjollcës po i mungojnë pushimet në Maldive. Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit. Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan të...

Luana ka mall për pushimet në Maldive, sjell foton e ‘nxehtë’ nga plazhi

para 2 muajve - AlbPortali

Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit, shkruan lajmi.net. Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan të zi të shkurtër, me të cilin kishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK