http://kariera.mk

Puthja ndikon pozitivisht në shëndetin tuaj

para 2 muajve - Arbresh

Disa studime të psikologëve thonë se puthja jo vetëm sjellë një ndjenjë kënaqësie psikologjike, por ajo ka ndikim pozitiv edhe në shëndetin e njeriut. Disa nga këto efekte pozitive janë: Përmirëson humorin...

Ja pse puthja ndikon pozitivisht në shëndetin tuaj

para 2 muajve - Periskopi

Disa studime të psikologëve thonë se puthja jo vetëm sjellë një ndjenjë kënaqësie psikologjike, por ajo ka ndikim pozitiv edhe në shëndetin e njeriut. Disa nga këto efekte pozitive janë: Përmirëson disponimin –...

Do të befasoheni! Ja si puthja ndikon pozitivisht në shëndetin tuaj

para 2 muajve - Lexo

Disa studime të psikologëve thonë se puthja jo vetëm sjellë një ndjenjë kënaqësie psikologjike, por ajo ka ndikim pozitiv edhe në shëndetin e njeriut. Disa nga këto efekte pozitive janë: Përmirëson humorin...

Do të befasoheni! Ja si puthja ndikon pozitivisht në shëndetin tuaj

para 2 muajve - Tetova Sot

Disa studime të psikologëve thonë se puthja jo vetëm sjellë një ndjenjë kënaqësie psikologjike, por ajo ka ndikim pozitiv edhe në shëndetin e njeriut. Disa nga këto efekte pozitive janë: Përmirëson humorin...

Ja pse puthja ndikon pozitivisht në shëndetin tuaj

para 2 muajve - Gazeta Observer

Disa studime të psikologëve thonë se puthja jo vetëm sjellë një ndjenjë kënaqësie psikologjike, por ajo ka ndikim pozitiv edhe në shëndetin e njeriut. Disa nga këto efekte pozitive janë: Përmirëson disponimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK