http://kariera.mk

ZYRTARE: Cannavaro trajner te gjiganti i madh

para 2 muajve - OraInfo

Kombëtarja e Kinës është bërë me trajner të ri. Fabio Cannavaro është emëruar trajneri i ri i Kinës, duke zëvendësuar pikërisht Marcelo Lippin, që dha dorëheqjen nga ky pozicion në muajin janar. Ish mbrojtësi...

Cannavaro emërohet trajner i ri i Kinës

para 2 muajve - KosovaPress

Fabio Cannavaro është emëruar trajneri i ri i Kinës, duke zëvendësuar pikërisht Marcelo Lippin, që dha dorëheqjen në muajin janar, pas eliminimit nga Kupa e Azisë. Ish-mbrojtësi kampion bote me Italinë,...

Cannavaro trajneri i ri i Kinës

para 2 muajve - Klan Kosova

Fabio Cannavaro është emëruar trajneri i ri i Kinës, duke zëvendësuar pikërisht Marcelo Lippin, që dha dorëheqjen nga ky pozicion në muajin janar. Ish-mbrojtësi i cili u shpall kampion bote me Italinë...

Zyrtare/ Cannavaro emërohet trajner i ri i Kinës

para 2 muajve - SuperSport

Fabio Cannavaro është emëruar trajneri i ri i Kinës, duke zëvendësuar pikërisht Marcelo Lippin, që dha dorëheqjen nga ky pozicion në muajin janar. Ish mbrojtësi kampion bote me Italinë, ka marrë drejtimin...

Cannavaro seleksionues i Kinës

para 2 muajve - Koha.net

Fabio Cannavaro është emëruar seleksionues i Kinës në futboll për turneun China Cup që mbahet javën e ardhshme, ka njoftuar Federata e Futbollit të Kinës të premten. Italiani, që drejton skuadrën kineze...

E BUJSHME/ LEGJENDA e futbollit me misionin të rëndësishëm, ish-mbrojtësi i INTERIT dhe JUVENTUSIT emërohet trajner te KOMBËTARJA e njohur

para 2 muajve - Newsport

Legjenda e futbollit Fabio Cannavaro është emëruar trajner i Kinës. Lajmin e konfirmojnë mediat e huaja, të cilët theksojnë se ish-kampioni i botës me Italinë në vitin 2006 do të marrë frenat e kombëtares...

Cannavaro trajneri i ri i Kinës

para 2 muajve - Ekonomia Online

Fabio Cannavaro është emëruar trajneri i ri i Kinës, duke zëvendësuar pikërisht Marcelo Lippin, që dha dorëheqjen nga ky pozicion në muajin janar. Ish-mbrojtësi i cili u shpall kampion bote me Italinë...

E BUJSHME/ LEGJENDA e futbollit me misionin të rëndësishëm, ish-mbrojtësi i INTERIT dhe JUVENTUSIT emërohet te KOMBËTARJA e njohur

para 2 muajve - Newsport

Legjenda e futbollit Fabio Cannavaro është emëruar trajner i Kinës. Lajmin e konfirmojnë mediat e huaja, të cilët theksojnë se ish-kampioni i botës me Italinë në vitin 2006 do të marrë frenat e kombëtares...

E BUJSHME/ Legjenda e madhe e futbollit me misionin të madh, emërohet te kombëtarja e njohur

para 2 muajve - Newsport

Legjenda e futbollit Fabio Cannavaro është emëruar trajner i Kinës. Lajmin e konfirmojnë mediat e huaja, të cilët theksojnë se ish-kampioni i botës me Italinë në vitin 2006 do të marrë frenat e kombëtares...

Zyrtare: Fabio Cannavero emërohet trajner i Kinës

para 2 muajve - Arbresh

Kina zyrtarisht ka emëruar ish kapitenin e Italisë, Fabio Cannavaron, si trajner të tyre të ri. Kjo është konfirmuar sot (e premte) dhe Cannavaro është larguar nga pozita e tij drejtuese te skuadra kineze...

Cannavaro seleksionues i Kinës

para 2 muajve - Ekonomia Online

Fabio Cannavaro është emëruar seleksionues i Kinës në futboll për turneun China Cup që mbahet javën e ardhshme, ka njoftuar Federata e Futbollit të Kinës të premten. Italiani, që drejton skuadrën kineze...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK