http://kariera.mk

FIBA me shkrim special për Plisat

para 2 muajve - Infokusi

Faqja zyrtare e FIBA-s në facebook ka bërë një postim special për “Plisat”, shkruan Gazeta inFokus. Ata kanë përshëndetur tifo-grupin kosovar dhe kanë thënë fjalë të mëdha për fansat e Prishtinë. “Përshëndetemi...

KB Prishtina kishte një tifoz special në sfidën ndaj Varesse

para 2 muajve - Medial

Etrit Berisha ka qenë tifozi special i Z Mobile Prishtina në ndeshjen e FIBA Europe Cup kundër Pallacanestro Varesse në Itali. Skuadra nga Kosova është mposhtur me rezultat 100:84 në ndeshjen e kthimit...

KB Prishtina kishte një tifoz special në sfidën ndaj Varesse

para 2 muajve - Lajmi.net

Etrit Berisha ka qenë tifozi special i Z Mobile Prishtina në ndeshjen e FIBA Europe Cup kundër Pallacanestro Varesse në Itali. Skuadra nga Kosova është mposhtur me rezultat 100:84 në ndeshjen e kthimit...

Prishtina në disavantazh të thellë mbyll pjesën e parë

para 2 muajve - Koha.net

Me 16 pikë në disavantazh ka mbyllur Prishtina pjesën e parë të ndeshjes së kthimit me Varessen në 1/8 e FIBA Europe Cup. 56:40 ishte rezultati i pjesës së parë, në të cilën italianët dominuan që nga fillimi....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK