http://kariera.mk

‘Ford’ shuan 5000 vende pune në Gjermani

para 2 muajve - Aktuale

Prodhuesi amerikan i makinave ”Ford” njoftoi sot shkurtimin e mbi 5000 vendeve të punës në Gjermani, në formën e largimeve të vullnetshme, në kuadër të planit të saj social evropian të prezantuar në janar....

Fordi shkurton 5.000 vende pune në Gjermani

para 2 muajve - Koha.net

Prodhuesi i njohur amerikan i veturave, Ford, njoftoi sot shkurtimin e mbi 5.000 vendeve të punës në Gjermani, në formën e largimeve të vullnetshme, në kuadër të planit të saj social evropian të prezantuar...

”Ford” shkurton mbi 5 000 vende pune në Gjermani

para 2 muajve - BalkanWeb

Prodhuesi amerikan i makinave ”Ford” njoftoi sot shkurtimin e mbi 5 000 vendeve të punës në Gjermani në formën e largimeve të vullnetshme, në kuadër të planit të saj social europian të prezantuar në janar....

”Ford” shuan 5000 vende pune në Gjermani

para 2 muajve - Flaka

Prodhuesi amerikan i makinave ”Ford” njoftoi sot shkurtimin e mbi 5000 vendeve të punës në Gjermani, në formën e largimeve të vullnetshme, në kuadër të planit të saj social evropian të prezantuar në janar....

”Ford” shkurton mbi 5 mijë vende pune në Gjermani

para 2 muajve - Java News

Prodhuesi amerikan i makinave ”Ford” njoftoi sot shkurtimin e mbi 5 000 vendeve të punës në Gjermani në formën e largimeve të vullnetshme, në kuadër të planit të saj social europian të prezantuar në janar....

”Ford” shuan 5000 vende pune në Gjermani

para 2 muajve - KosovaPress

Kompania ”Ford” tha për median se i paraqiti sot të gjithë punonjësve të saj, pa dallim mes qendrave, një program për pension të parakohshëm apo largime vullnetare me derdhjen e dëmshpërblimit në rast...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK