http://kariera.mk

Tre veprimet që nxjerrin zbuluar tradhëtinë e partnerit!

para 2 muajve - Vizion Plus

Tradhëtia në çift është një ndër fenomenet më të shpeshta që duket se ndodh në marrëdhënien e një çifti. Më poshtë do të lexoni disa nga mënyrat se  si ta zbuloni nëse partneri ju tradhëton. Zakone të...

Si të kuptosh tradhtinë pa u lodhur aspak?!?

para 2 muajve - Sovrani

Zakone të reja Nëse partneri nuk sillet më si më parë dhe ndryshon zakonet e tij më bazike, ka ardhur momenti që të filloni të shqetësoheni. Për shembull nëse sheh celularin shpesh edhe kur flet, apo nëse...

Si të kuptosh tradhtinë pa u lodhur aspak! Tre veprimet që nxjerrin zbuluar mashtruesit

para 2 muajve - Lexo

Zakone të reja Nëse partneri nuk sillet më si më parë dhe ndryshon zakonet e tij më bazike, ka ardhur momenti që të filloni të shqetësoheni. Për shembull nëse sheh celularin shpesh edhe kur flet, apo nëse...

Si të kuptosh tradhtinë pa u lodhur aspak! Tre veprimet që nxjerrin zbuluar mashtruesit

para 2 muajve - Periskopi

Zakone të reja Nëse partneri nuk sillet më si më parë dhe ndryshon zakonet e tij më bazike, ka ardhur momenti që të filloni të shqetësoheni. Për shembull nëse sheh celularin shpesh edhe kur flet, apo nëse...

Si të kuptosh tradhtinë pa u lodhur aspak! Tre veprimet që nxjerrin zbuluar mashtruesit

para 2 muajve - Antpress

Zakone të reja Nëse partneri nuk sillet më si më parë dhe ndryshon zakonet e tij më bazike, ka ardhur momenti që të filloni të shqetësoheni. Për shembull nëse sheh celularin shpesh edhe kur flet, apo nëse...

Si të kuptosh tradhtinë pa u lodhur aspak! Tre veprimet që nxjerrin zbuluar mashtruesit

para 2 muajve - Tetova Sot

Zakone të reja Nëse partneri nuk sillet më si më parë dhe ndryshon zakonet e tij më bazike, ka ardhur momenti që të filloni të shqetësoheni. Për shembull nëse sheh celularin shpesh edhe kur flet, apo nëse...

10 të vërtetat mbi tradhtinë gjatë martesës

para 2 muajve - Arbresh

A e dini se ekzistojnë tri shenja dalluese tek partnerët që tradhtojnë partnerët e tyre? A e dini se femrat të cilat fitojnë më pak se partnerët e tyre janë më pak të predispozuara të tradhtojnë, në krahasim...

10 të vërtetat mbi tradhtinë gjatë martesës

para 2 muajve - Ekonomia Online

A e dini se ekzistojnë tri shenja dalluese tek partnerët që tradhtojnë partnerët e tyre? A e dini se femrat të cilat fitojnë më pak se partnerët e tyre janë më pak të predispozuara të tradhtojnë, në krahasim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK