http://kariera.mk

Google, Facebook dhe Twitter nën vëzhgim për shkak të transmetimit të sulmit

para 2 muajve - GazetaBlic

Google, Facebook dhe Twitter janë gjetur sot nën vëzhgim për shkak të përmbajtjeve ekstremiste në platformat e tyre , pasi që sulmi në Zelandën e Re ku u vranë 49 persona, janë transmetuar drejtpërdrejt...

Pas sulmit terrorist Google, Facebook dhe Twitter nën vëzhgim

para 2 muajve - Insajderi

Google, Facebook dhe Twitter janë gjetur sot nën vëzhgim për shkak të përmbajtjeve ekstremiste në platformat e tyre , pasi që sulmi në Zelandën e Re ku u vranë 49 persona, janë transmetuar drejtpërdrejt...

Google, Facebook dhe Twitter nën vëzhgim!

para 2 muajve - Gazeta e re

Facebook-u dhe Twitteri i bashkohen luftës kundër terroristëve Google, Facebook dhe Twitter janë gjetur sot nën vëzhgim për shkak të përmbajtjeve ekstremiste në platformat e tyre , pasi që sulmi në Zelandën...

Google, Facebook dhe Twitter nën vëzhgim për shkak të transmetimit të sulmit në Zelandë të Re

para 2 muajve - KosovaPress

Videoja e sulmit mbi dy xhamitë në qytetin Christchurch  u transmetua në Facebook dhe pastaj përdoruesit e atij rrjeti social e ndanë atë në platforma të tjera, raporton Reuters. Temat: Facebook Google Twitter Loading...

Facebook, Twitter e YouTube i bashkojnë forcat pas sulmit në Zelandën e Re

para 2 muajve - Lajmi.net

Facebook, Twitter e YouTube janë duke u përgjigjur ndaj sulmeve, një prej të cilëve u transmetua direkt nga një prej sulmuesve sot në Zelandën e Re. Kompanitë e teknologjisë përfshirë Facebook, Twitter...

Facebook, Twitter e YouTube i bashkojnë forcat pas sulmit në Zelandën e Re

para 2 muajve - Infokusi

Kompanitë e teknologjisë përfshirë Facebook, Twitter e YouTube janë duke u përgjigjur ndaj sulmeve, një prej të cilëve u transmetua direkt nga një prej sulmuesve sot në Zelandën e Re. Xhirimi shqetësues...

Dyzetë persona të vdekur nga sulmet në Zelandën e Re

para 2 muajve - Telegrafi

Foto: Reuters

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK