http://kariera.mk

Adnan Januzaj shënon gol për Sociedadin

para 2 muajve - Klan Kosova

Adnan Januzaj ka shënuar sonte gol për t’i dhënë epërsi Real Sociedadit. Anësori ka realizuar në minutën e 26-të për 1:0 ndaj Levantes, transmeton Klan Kosova. Tash ndeshja është pak para fundit dhe rezultati...

Adnan Januzaj shënon gol fantastik ndaj Levantes

para 2 muajve - GazetaBlic

Adnan Januaj ka shënuar ndaj ekipit të Levantes duke e çuar rezultatin në 1-0 në favor të Real Sociedadit, shkruan GazetaBlic. Goli erdhi pas 26 minutave lojë, ku Januzaj shënoi një gol fantastik. Pjesa...

Januzaj harron lëndimin, shënon një super-gol

para 2 muajve - OraInfo

Futbollistët kosovarë janë duke shkëlqyer në arenat ndërkomëbetare. Adnan Januzaj ka shënuar gol për Real Sociedadin. Futbollisti kosovar ka realizuar në minutën e 27-të në përballjen ndaj Levantes. Një...

Aksion i bukur, Januzaj shënon gol

para 2 muajve - Gazeta Observer

Adnan Januzaj ka shënuar gol për Real Sociedadin. Futbollisti kosovar ka realizuar në minutën e 27-të në përballjen ndaj Levantes. Një aksion të bukur për vendasit, Januzaj e përfundoi në mënyrën më të...

Adnan Januzaj shënon golin e parë për këtë sezon

para 2 muajve - Arbresh

Adnan Januzaj ka gjetur përfundimisht rrjetën te Real Sociedadi. Reprezentuesi i Belgjikës me prejardhje kosovare ka shënuar golin e tij të parë këtë mbrëmje (e premte) për skuadrën spanjolle gjatë këtij...

Januzaj krenar, luajti në dy botërorë dhe në tri ligat më të forta

para 2 muajve - Koha.net

Adnan Januzaj ka shprehur dëshirën që të vazhdojë kontratën me Real Sociedadin edhe pse nuk ka përjashtuar mundësinë që të largohet nga ekipi i La Ligas në fund të këtij edicioni. Ai ka thënë se do ta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK