http://kariera.mk

Arrestohet "skifteri" në Elbasan, ishte kthyer në makth për banorët

para 3 muajve - Albeu

Policia e Elbasanit ka bërë të mundur arrestimin e një 31-vjeçari mbi të cilin rëndojnë akuzat e disa vjedhjeve në këtë qytet. Në vijim të punës për parandalimin e vjedhjeve , zbardhjen e vjedhjeve të...

Arrestohet “skifteri” i Elbasanit, bënte kërdi në banesa dhe dyqane

para 3 muajve - Shekulli

Një 31-vjeçar është arrestuar në Elbasan, pasi akuzohet për disa vjedhje të kryera në qytet. Në pranga u vu shtetasi me iniciale F.J., pasi gjatë natës në lagjen “28 Nëntori”, dyshohet se ka vjedhur me...

Arrestohet hajduti ‘serial’ në Elbasan, kush është 31-vjeçari që bëri namin me grabitjet seriale

para 3 muajve - Sot News

Policia e Elbasanit bën të ditur se ka vënë në pranga një 31-vjeçar, i cili është arrestuar në flagrancë dhe dyshohet të jetë autori i 4 vjedhjeve. I riu banues në lagjen 28 nëntori në Elbasan, ka kryer...

Shtëpia ‘kthehet përmbys’, hajdutët marrin 30 mijë euro

para 3 muajve - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë. Në qendër të qyteti është bërë një vjedhje spektakolare, ku hajdudët kanë arritur të vjedhin 30 mijë euro. Ngjarja mësohet se ka ndodhur mesditën e djeshme, por...

Hajduti serial i Elbasanit arrestohet pas tre muajsh

para 3 muajve - Java News

Një djalë i ri është vënë në prangat e policisë së Elbasanit, i dyshuar për një seri vjedhjesh. 31-vjeçari F.J., banues në Elbasan, u arrestua gjatë kësaj të mërkure, pas hetimeve që zgjasnin prej kohësh....

Grabitet banesa në Sarandë, biznesmenit i marrin mijëra euro

para 3 muajve - Java News

Një vjedhje spektakolare është kryer në qendër të qytetit të Sarandës, ku hajdutët kanë marrë një shumë prej 30 mijë eurosh. Ngjarja mësohet se ka ndodhur mesditën e djeshme, por vetëm sot është bërë publike....

E FUNDIT/ Arrestohet hajduti i shumëkërkuar

para 3 muajve - LajmiFundit

Policia e Shtetit ka bërë më dije se ka vënë në pranga një hajdut të shumëkërkuar nga policia. Ai është kapur në flagrancë në oborrin e një banese ku kishte vjedhur më parë. Pas arrestimit atij i janë...

Bënte namin duke vjedhur, prangoset 31 vjeçari

para 3 muajve - LajmiFundit

Një 31-vjeçar është arrestuar në Elbasan, pasi akuzohet për disa vjedhje të kryera në qytet. Në pranga u vu shtetasi me iniciale F.J., pasi gjatë natës në lagjen “28 Nëntori”, dyshohet se ka vjedhur me...

Elbasan/ Bënte namin duke vjedhur banesa e dyqane, prangoset 31 vjeçari

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një 31-vjeçar është arrestuar në Elbasan, pasi akuzohet për disa vjedhje të kryera në qytet. Në pranga u vu shtetasi me iniciale F.J., pasi gjatë natës në lagjen “28 Nëntori”, dyshohet se ka vjedhur me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK