http://kariera.mk

Që nga mosha 16 vjeç mund të marrësh armë në Zelandën e Re

para 2 muajve - Opinion

Masakra në Christchurch të Zelandës së Re, ka hapur debatin lidhur me ligjet për armëmbajtje. Ish-kryeministrja e këtij shteti, Helen Clark, ka thënë se do të ishte e befasuar nëse parlamenti nuk miraton...

Në Zelandën e Re mund të blihen armë në numër të pakufizuar

para 2 muajve - Koha.mk

Sulmi masiv në dy xhami në Christchurch të Zelandës së Re e ka hapur debatin lidhur me ligjet për armëmbajtje. Ish-kryeministrja e këtij shteti, Helen Clark, ka thënë se do të ishte e befasuar nëse parlamenti...

Në Zelandën e Re mund të blihen armë në numër të pakufizuar

para 2 muajve - Klan Kosova

Sulmi masiv në dy xhami në Christchurch të Zelandës së Re e ka hapur debatin lidhur me ligjet për armëmbajtje. Ish-kryeministrja e këtij shteti, Helen Clark, ka thënë se do të ishte e befasuar nëse parlamenti...

Në Zelandën e Re mund të blihen armë në numër të pakufizuar

para 2 muajve - Flaka

Sulmi masiv në dy xhami në Christchurch të Zelandës së Re e ka hapur debatin lidhur me ligjet për armëmbajtje. Ish-kryeministrja e këtij shteti, Helen Clark, ka thënë se do të ishte e befasuar nëse parlamenti...

Në Zelandën e Re mund të blihen armë në numër të pakufizuar

para 2 muajve - Tetova Sot

Sulmi masiv në dy xhami në Christchurch të Zelandës së Re e ka hapur debatin lidhur me ligjet për armëmbajtje. Ish-kryeministrja e këtij shteti, Helen Clark, ka thënë se do të ishte e befasuar nëse parlamenti...

Zelanda e Re ua lejon mbajtjen e armëve edhe 16-vjeçarëve, qytetarët mund të mbajnë shumë armë

para 2 muajve - Periskopi

Sulmi masiv në dy xhami në Christchurch të Zelandës së Re e ka hapur debatin lidhur me ligjet për armëmbajtje. Ish-kryeministrja e këtij shteti, Helen Clark, ka thënë se do të ishte e befasuar nëse parlamenti...

Në Zelandën e Re mund të blihen armë në numër të pakufizuar

para 2 muajve - Ekonomia Online

Sulmi masiv në dy xhami në Christchurch të Zelandës së Re e ka hapur debatin lidhur me ligjet për armëmbajtje. Ish-kryeministrja e këtij shteti, Helen Clark, ka thënë se do të ishte e befasuar nëse parlamenti...

Në Zelandën e Re mund të blihen armë në numër të pakufizuar

para 2 muajve - Gazeta Fjala

Sulmi masiv në dy xhami në Christchurch të Zelandës së Re e ka hapur debatin lidhur me ligjet për armëmbajtje. Ish-kryeministrja e këtij shteti, Helen Clark, ka thënë se do të ishte e befasuar nëse parlamenti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK