http://kariera.mk

“Lapraka” godet shitësit e drogave të forta, pranga tre personave

para 2 muajve - Medial

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i koduar “Lapraka”, ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës së dyshuar narkotike të llojit heroinë e...

Fier, kapet një tjetër anëtar i grupit të Met Kananit

para 2 muajve - Top Channel

Një tjetër anëtar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve ka rënë në pranga këtë të premte nga forcat e Policisë së Fierit. Ai është 36-vjeçari G.V., banues në Fier, ndaj të cilit Gjykata...

Kapet një tjetër anëtar i grupit të Met Kananit

para 2 muajve - Opinion

Një tjetër anëtar i grupi kriminal të Met Kananit ka rënë në pranga e Policisë së Fierit. Ai është 36-vjeçari G.V., ndaj të cilit Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda ka caktuar masën e sigurimit...

Pjesë e grupit të kapur me 8.4 ton drogë, pranga fierakut

para 2 muajve - BalkanWeb

Një 36-vjeçar banues në Fier është kapur sot nga policia për veprën penale të trafikimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Sipas policisë, në pranga përfundoi shtetasi me iniciale, G.V, 36 vjeç, banues...

Ngushtohet rrethi, bëhen arrestime të tjera në bandën e 'Eskobarit shqiptar'

para 2 muajve - Sot News

Një tjetër person është arrestuar nga policia në kuadër të operacionit të koduar ‘Precizioni’. Sipas policisë është arrestuar G.V, 36 vjeçar, banues në Fier.  I arrestuari akuzohet për ‘Trafikim i lëndëve...

Fier, arrestohet 36-vjeçari për trafik të lëndëve narkotike

para 2 muajve - Vizion Plus

Një 36 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Ndalimi i shtetasit me iniciale G.V është bërë në sajë të operacionit të koduar  “Precizioni”. Ndaj...

Operacioni ‘Precizioni’, një tjetër i arrestuar

para 2 muajve - Koha Jone

Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Treafikimi i lëndëve narkotike”. Në vijim të operacionit policor të koduar “Precizioni”, Sektori për Hetimin e Krimit...

Operacioni ‘Precizioni’, një tjetër i arrestuar

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”. Në vijim të operacionit policor të koduar “Precizioni”, Sektori për Hetimin e Krimit...

Arrestohet 36 vjeçari në Fier, trafikonte lëndë narkotike, emri

para 2 muajve - Koha Jone

Një tjetër shtetas është arrestura nga Policia e Shtetit për akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. I arrestuari është shtetasi me iniciale G.V 36 vjeç abnues në Fier. Ai akuzohet për ‘Trafikim të lëndëve...

“Lapraka”, në pranga 3 shpërndarës droge

para 2 muajve - Top Channel

Policia e kryeqytetit ka mundur të arrestojë 3 shtetas të dyshuar për tregtimin e drogave të forta, në kuadër të operacionit të koduar “Lapraka”, që vinte pas një procedimi penal të regjistruar këtë vit....

LAJM I FUNDIT/ Drogë brenda makinës, kapen 4 trafikantë në Tiranë

para 2 muajve - BalkanWeb

Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të trafikut të lëndëve narkotike, ndërsa ka shoqëruar katër persona si të përfshirë si dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale 2 kg kanabis të përpunuar,...

Kishin fshehur drogë në makinë, si u kapën 4 trafikantët në Tiranë

para 2 muajve - Albeu

4 persona janë shoqëruar ditën e sotme nga Policia e Tiranë s pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Në makinë sekuestruan 2 kg kanabis i përpunuar, i cili ishte gati për treg. Uniformat blu në...

Në vëzhgim nga policia, kapet grupi i drogëravë të forta në Tiranë

para 2 muajve - BalkanWeb

Pas një hetimi me metoda speciale polica e Tiranës mundi të finalizojë operacionin policor të koduar “Lapraka” në fushën e tregëtimit të lëndëve narkotike, gjatë të cilit u kapën dhe arrestuan në flagrancë...

U kapën me kokainë dhe heroinë, në pranga tre persona në Tiranë

para 2 muajve - Shekulli

Tre shtetas ranë sot në prangat e policisë në kuadër të operacionit policor të koduar “Lapraka”, pasi dyshohen si të përfshirë në tregtimin e drograve të forta. Operacioni i ndjekur me metoda speciale...

“Lapraka” godet shitësit e drogave të forta, pranga tre personave

para 2 muajve - Vizion Plus

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i koduar “Lapraka”, ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës së dyshuar narkotike të llojit heroinë e...

Shisnin dorga të forta, në pranga 3 persona

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, në kuadër të hetimit me metoda speciale në bashkëpunim me Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë,...

Shpërndanin drogë nëpër Tiranë, arrestohen 3 të ?fortët?

para 2 muajve - Albeu

3 persona janë vënë në pranga nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndë ve narkotike . Ata ranë në pranga për tregtim droge të fortë në formë dozash në zona të ndryshme të kryeqytetit. Operacioni...

Shisnin kokainë në shkolla, tre të arrestuar. Mes tyre një femër

para 2 muajve - Opinion

Kokainë dhe heroinë në shkollat e kryeqytetit. Te persona, mes tyre një femër, janë arrestuar nga policia e Tiranës në operacionin e koduar “Lapraka”. Prej kohësh mbaheshin nën vëzhgim nga policia. Fillimisht...

Operacioni “Lapraka”- Arrestohen tre persona, shperndanin heroinë dhe kokainë

para 2 muajve - Koha Jone

Tre persona janë aerrestuar në një tjetër operacion policor të koduar “Lapraka”, të cilët merreshin me tregëtimit të drogave të forta. Gjatë këtij aksioni janë sekuestruar lëndë e dyshuar narkotike e llojit...

“Precizioni” vë në pranga 36-vjeçarin fierak

para 2 muajve - Java News

Në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”, policia ka vënë në pranga një 36- vjeçar me inicialet G.V. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e  Rënda Tiranë,...

“Precizioni” vë në pranga 64-vjeçarin fierak

para 2 muajve - Java News

Në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”, policia ka vënë në pranga një 36- vjeçar me inicialet G.V. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e  Rënda Tiranë,...

Operacioni Fier, kapet një tjetër anëtar i grupit të Met Kananit

para 2 muajve - LajmiFundit

Policia njoftoi diten e sotme se një tjetër anëtar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve ka rënë në pranga të premten. Mësohet se 36-vjeçari G.V., banues në Fier, ndaj të cilit Gjykata...

Drogë brenda makinës, kapen 4 trafikantë në Tiranë

para 2 muajve - Tetova Sot

Uniformat blu në rrugë operative kishin siguruar informacione për një makinë të dyshimtë, të cilën e ndoqën nga Fushë-Kruja në Tiranë. Gazetarja e ‘BalkanWeb’, Dorjana Bezat raporton se pas kontrollit...

Arrestohen katër persona në Tiranë, u kapën me 2 kg kanabis

para 2 muajve - Java News

Katër persona kanë përfunduar në prangat e Policisë së Tiranës pasditen e sotme. Mësohet se ata po udhëtonin me një makinë, nga Fushë-Kruja në drejtim të Tiranës. Në automjet kishte informacione për drogë,...

Nga vrasës, në drejtues të grupit të drogës në Laprakë

para 2 muajve - Java News

Historitë e tij të problemeve me ligjin datojnë që prej vitit 1995. Sot Policia e Tiranës njoftoi se ka goditur një grup drogërave të forta të përbërë nga 3 persona. Në krye të këtij grupi, tvklan.al mëson...

Shisnin drogëra të forta në shkollat e Tiranës, pranga tre personave

para 2 muajve - Java News

Operacioni “ Lapraka” ka vënë në pranga tre persona, mes tyre dhe një i i dënuar më parë për vjedhje me armë, me pasojë vdekjen. Të arrestuarit, A. D., 25 vjeç,  A. K., 45 vjeç, banues në Tiranë (i dënuar...

Detaje / Nga vrasës, në drejtues të grupit në Laprakë

para 2 muajve - Java News

Historitë e tij të problemeve me ligjin datojnë që prej vitit 1995. Sot Policia e Tiranës njoftoi se ka goditur një grup drogërave të forta të përbërë nga 3 persona. Në krye të këtij grupi, tvklan.al mëson...

E FUNDIT/ Kapet anëtari i 40-të i bandës së Met Kananit

para 2 muajve - LajmiFundit

Ditën e sotme është arrestuar në Fier, G.V. 36 vjeç, i cili akuzohet për trafik droge në kuadër të operacionit “Precizioni”. Shkon në 40 numri i anëtarëve të bandës së Met Kananit që janë arrestuar në...

Arrestohen tre persona me drogë, mes tyre dhe një grua

para 2 muajve - Java News

Gjatë një operacioni policor të quajtur “Lapraka”, janë arrestuar tre persona. Sipas informacioneve nga policia bëhet me dije se janë arrestuar shtetasit me iniciale A.D, 25 vjeç, A. K. 45 vjeç dhe F....

Tregtonin ‘mall’ të fortë, arrestohen 3 persona midis tyre edhe…

para 2 muajve - LajmiFundit

Finalizohet një tjetër operacion policor i koduar “Lapraka”, në fushën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i ndjekur me metoda speciale të hetimit në funksion të procedimit penal të regjistruar...

Emrat 5 të arrestuarve me 21 kg kanabis çokollatë në Lushnje

para 2 muajve - Koha Jone

Zbulohen emrat e 5 personave të arrestuar pranë stacionit të trenit në Lushnje me gati 21 kg kanabis çokollatë. Operacioni i koduar “Vazhdimësia” u ndërmor më 13 mars 2019 nga prokuroria e Durrësit në...

Emrat 5 të arrestuarve me 21 kg kanabis çokollatë në Lushnje

para 2 muajve - Gazeta Observer

Zbulohen emrat e 5 personave të arrestuar pranë stacionit të trenit në Lushnje me gati 21 kg kanabis çokollatë. Operacioni i koduar “Vazhdimësia” u ndërmor më 13 mars 2019 nga prokuroria e Durrësit në...

DURRES/ Përgjimet, si u zbulua banda që shiste kanabis çokollatë

para 2 muajve - Java News

Trafiku i kanabisit në vendin tonë duket se ka përparuar në një tjetër nivel, duke kaluar nga bima te shitja e lëndës narkotike në formën e çokollatës. Trafikantët tani kanë kaluar në një stad tjetër,...

21 kg kanabis si çokollatë, u arrestuan 5 persona në Durrës

para 2 muajve - Portalb

Këta shtetas gjatë operacionit u kapën në flagrancë pranë stacionit të trenit Lushnjë me një sasi prej 21 kilogramë lëndë e dyshuar narkotike në forme çokollate, kanabais, e cila u sekuestrua në cilësinë...

Arrestohen 3 shqiptarë në Greqi, u kapën duke transportuar drogë

para 2 muajve - Shekulli

Policia greke ka vënë në pranga tre persona, ndërsa një tjetër u shpall në kërkim pasi u kapën duke transportuar drogë. Shqiptarët u vunë në pranga në dy operacione të ndryshme. Operacioni i parë, i cili...

Greqi, arrestohen 3 shqiptarë, u kapën duke transportuar drogë

para 2 muajve - Koha Jone

Tre shqiptarë janë arrestuar nga policia greke, ndërsa një tjetër u shpall në kërkim pasi u kapën duke transportuar drogë. Shqiptarët u vunë në pranga në dy operacione të ndryshme. Operacioni i parë, i...

“Vazhdimësia”, 5 të arrestuar në Lushnjë me 21 kg drogë

para 2 muajve - Medial

LUSHNJË Policia e Durrësit ka finalizuar një operacion antidrogë që ka çuar në arrestimin e 5 personave që janë kapur me 21 kg drogë. Ka qenë një hetim një mujor që ka çuar në realizimin e operacionit...

Arrestohen 5 persona për 21kg drogë kanabis në Durrës

para 2 muajve - Koha.net

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar “Vazhdimësia”, duke arrestuar 5 persona. Mësohet se në pranga e policisë kanë rënë: A.Ç., 53 vjeç; G.K., 38 vjeç; I.K....

21 kg kanabis si çokollatë, arrestohen 5 persona në Durrës

para 2 muajve - Top Channel

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar “Vazhdimësia”, duke arrestuar 5 persona. Mësohet se në pranga e policisë kanë rënë: A.Ç., 53 vjeç; G.K., 38 vjeç; I.K....

21 kilogramë kanabis si çokollatë, pesë të arrestuar në Durrës

para 2 muajve - Klan Kosova

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar “Vazhdimësia”, duke arrestuar 5 persona. Mësohet se në pranga e policisë kanë rënë: A.Ç., 53 vjeç; G.K., 38 vjeç; I.K....

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

para 2 muajve - Top Channel

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë të koduar “Befasia”....

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

para 2 muajve - Klan Kosova

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë të koduar “Befasia”....

“Vazhdimësia”, 5 të arrestuar në Lushnjë me 21 kg drogë

para 2 muajve - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka finalizuar një operacion antidrogë që ka çuar në arrestimin e 5 personave që janë kapur me 21 kg drogë. Ka qenë një hetim një mujor që ka çuar në realizimin e operacionit dhe personat...

Trafikonin hashash-çokollatë dhe kokainë, arrestohen babë e bir

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Operacioni i koduar “Befasia”, realizuar nga Policia e Fierit ka çuar pas hekurave babë e bir nga një familje në Patos, pasi të dy janë rezultojnë të jenë trafikantë droge. Policia arrestoi në në flagrancë...

Policia “kreh” edhe Durrësin, 5 të arrestuar me 21 kg drogë çokollatë

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Shtetit është kujdesur që në “Ditën e Verës” të mos ketë festë për disa grupe kriminale në Shkodër, por aksionin e saj e ka shtrirë sot edhe në Fier e Durrës, ku është sekuestruar një sasi e...

21 kg kanabis si çokollatë, arrestohen 5 persona në Durrës

para 2 muajve - Lajmi.net

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar “Vazhdimësia”, duke arrestuar 5 persona. Mësohet se në pranga e policisë kanë rënë: A.Ç., 53 vjeç; G.K., 38 vjeç; I.K....

Drogë çokollatë, kokainë e armë, kapen babë e bir në Fier

para 2 muajve - BalkanWeb

Policia e Fierit ka finalizuar një tjetër operacion antidrogë duke vënë në pranga babë e bir si dhe sekuestruar drogë e armë. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë...

Arrestohen 5 persona për 1kg drogë kanabis në Durrës

para 2 muajve - Koha.net

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar “Vazhdimësia”, duke arrestuar 5 persona. Mësohet se në pranga e policisë kanë rënë: A.Ç., 53 vjeç; G.K., 38 vjeç; I.K....

Policia vihet në aksion/ Pas asaj të Fierit finalizohet një tjetër operacion, arrestohen 5 persona, gjatë kontrollit iu gjetën...

para 2 muajve - Sot News

Policia e Durrësit ka finalizuar një operacion antidrogë që ka çuar në arrestimin e 5 personave që janë kapur me 21 kg drogë. Ka qenë një hetim një mujor që ka çuar në realizimin e operacionit dhe personat...

"Vazhdimësia" vë në pranga 5 persona në Lushnje

para 2 muajve - Albeu

Policia e Durrësit ka bërë me dije se ka finalizuar me sukses operacionin "Vazhdimësia" ku si pasojë kanë rënë në pranga 5 shtatas banues në Lushnje. Sipas policisë të arrestuarëve u janë gjetur sasi të...

“Vazhdimësia” arreston 5 trafikantë lushnjarë, sekuestrohen 21 kg drogë çokollatë

para 2 muajve - Shekulli

Pesë të arrestuar është numri i të arrestuarve nga operacioni “Vazhdimësia” i kryer nga Policia e Durrësit. Gjatë këtij operacioni janë sekuestruar rreth 21 kilogramë lëndë e dyshuar narkotike në formë...

Pesë të arrestuar me 21 kg kanabis në formë çokollate në Lushnje

para 2 muajve - Vizion Plus

Policia e Durrësit ka arrestuar 5 persona si dhe ka sekuestruar 21 kilogramë kanabis në formën e çokollatës. Pas një hetimi disa mujor policia zhvilloi këtë të enjte operacionin “Vazhdimësia” nga ku u...

21 kg kanabis si çokollatë, arrestohen 5 persona

para 2 muajve - Koha Jone

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar “Vazhdimësia”, duke arrestuar 5 persona. Mësohet se në pranga e policisë kanë rënë: A.Ç, 53-vjeç; G.K, 38-vjeç; I.K....

Bllokohet 21 kg kanabis në formë çokollate

para 2 muajve - Opinion

5 të arrestuar dhe 21 kilogramë kanabis në formë çokollate. Është ky bilanci i një operacioni të koduar “Vazhdimësia” i zhvilluar nga policia. Prej kohësh nën përgjim, ata u ndaluan pranë stacionit të...

21 kg kanabis si çokollatë, arrestohen 5 persona në Durrës

para 2 muajve - Lajmi.net

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar “Vazhdimësia”, duke arrestuar 5 persona. Mësohet se në pranga e policisë kanë rënë: A.Ç., 53 vjeç; G.K., 38 vjeç; I.K....

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

para 2 muajve - Lajmi.net

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë të koduar “Befasia”....

Arrestohen babë e bir, kapen me drogë çokollatë, kokainë e armë

para 2 muajve - Shekulli

Një operacion antidrogë është finalizuar nga Policia e Fierit, duke vënë në pranga babë e bir. Gjatë operacionit janë sekuestruar drogë dhe armë. Burime zyrtare bëjnë me dije se Specialistët për Hetimin...

Kapen babë e bir në Fier me drogë çokollatë e kokainë

para 2 muajve - Albeu

Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e dy personave, përkatësisht babë e birë të cilëve u janë gjetur drogë të llojëve të ndryshme dhe armë pa leje. Sipas policisë në pranga ranë A.L, 55 vjeç,...

Befasohen babë e bir, policia i kap me kokainë dhe armë

para 2 muajve - Vizion Plus

Babë e bir kanë rënë në prangat e policisë së Fierit këtë të enjte. Policia e Fierit organizoi operacionin antidrogë të koduar “Befasia” duke arrestaur shtetasit A.L, 55 vjeç, dhe A.L, 26 vjeç, banues...

Finalizohet operacioni ‘Befasia’/Drogë çokollatë, kokainë e armë, kapen babë e bir në Fier

para 2 muajve - Sot News

Policia e Fierit ka finalizuar një tjetër operacion antidrogë duke vënë në pranga babë e bir si dhe sekuestruar drogë e armë. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë...

Arrestohen 3 shqiptarë, u kapën duke transportuar mall

para 2 muajve - LajmiFundit

Tre shqiptarë janë arrestuar nga policia greke, ndërsa një tjetër u shpall në kërkim pasi u kapën duke transportuar drogë. Shqiptarët u vunë në pranga në dy operacione të ndryshme. Operacioni i parë, i...

“Vazhdimësia”, 5 të arrestuar në Lushnjë me 21 kg drogë

para 2 muajve - Lexo

Policia e Durrësit ka finalizuar një operacion antidrogë që ka çuar në arrestimin e 5 personave që janë kapur me 21 kg drogë. Ka qenë një hetim një mujor që ka çuar në realizimin e operacionit dhe personat...

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

para 2 muajve - Infokusi

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë të koduar “Befasia”....

“Vazhdimësia” vë në pranga 5 lushnjarë me drogë çokollatë

para 2 muajve - Java News

Policia e Durrësit ka finalizuar një operacion antidrogë që ka çuar në arrestimin e 5 personave që janë kapur me 21 kg drogë. Ka qenë një hetim një mujor që ka çuar në realizimin e operacionit dhe personat...

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

para 2 muajve - Infokusi

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë të koduar “Befasia”....

Kapen babë e bir në Fier me drogë çokollatë e kokainë

para 2 muajve - Tetova Sot

Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e dy personave, përkatësisht babë e birë të cilëve u janë gjetur drogë të llojëve të ndryshme dhe armë pa leje. Sipas policisë në pranga ranë A.L, 55 vjeç,...

“Vazhdimësi” vë në pranga 5 persona në Lushnje

para 2 muajve - Java News

Policia e Durrësit ka finalizuar një operacion antidrogë që ka çuar në arrestimin e 5 personave që janë kapur me 21 kg drogë. Ka qenë një hetim një mujor që ka çuar në realizimin e operacionit dhe personat...

Kapen drogë dhe armë në Fier, arrestohen babë e bir

para 2 muajve - Java News

Dy shtetas kanë rënë në prangat e Policisë së Fierit pas një kontrolli të befasishëm në banesë. Bëhet fjalë për A.L 55 vjeç dhe djalin e tij, A.L, 26 vjeç. Të dy shtetasit akuzohen për veprat penale të...

21 kilogramë kanabis si çokollatë, pesë të arrestuar në Durrës

para 2 muajve - Ekonomia Online

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar “Vazhdimësia”, duke arrestuar 5 persona.Mësohet se në pranga e policisë kanë rënë: A.Ç., 53 vjeç; G.K., 38 vjeç; I.K....

1 kilogram kanabis si çokollatë, arrestohen 5 persona në Durrës

para 2 muajve - Gazeta e re

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar “Vazhdimësia”, duke arrestuar 5 persona. Mësohet se në pranga e policisë kanë rënë: A.Ç., 53 vjeç; G.K., 38 vjeç; I.K....

Arrestohen pesë persona, po bartnin kanabis në formë të çokollatës

para 2 muajve - Periskopi

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar “Vazhdimësia”, duke arrestuar 5 persona. Mësohet se në pranga e policisë kanë rënë: A.Ç., 53 vjeç; G.K., 38 vjeç; I.K....

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

para 2 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë...

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

para 2 muajve - Gazeta e re

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë të koduar “Befasia”....

1 kilogram kanabis si çokollatë, arrestohen 5 persona në Durrës

para 2 muajve - KosovaPress

Mësohet se në pranga e policisë kanë rënë: A.Ç., 53 vjeç; G.K., 38 vjeç; I.K. 50 vjeç; R.K. 25 vjeç si dhe L.Y., 47 vjeç. Këta shtetas gjatë operacionit u kapën në flagrancë pranë stacionit të trenit Lushnjë...

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

para 2 muajve - KosovaPress

Si rezultat i këtij operacioni u arrestuan në flagrancë babë e bir: A.L, 55 vjeç dhe A.L, 26 vjeç, banues në Patos. Gjatë operacionit policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale : 900 gram...

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir

para 2 muajve - Insajderi

Si rezultat i këtij operacioni u arrestuan në flagrancë babë e bir: A.L, 55 vjeç dhe A.L, 26 vjeç, banues në Patos. Gjatë operacionit policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale : 900 gram...

Arrestohen në ‘Befasi’ babë e bir në Fier, policia u zbulon…

para 2 muajve - LajmiFundit

Dy persona janë vënë në pranga pasi policia ka gjetur drogë dhe armë. Burime policore se është finalizuar operacion i koduar ‘Befasia’, ku në pranga janë vendosur babë e bir. Të arrestuarit janë: A. L.,...

Itali, i riu shqiptar kapet me heroinë vlera 6 mln euro

para 2 muajve - Koha.net

Policia italiane ka arrestuar një emigrant shqiptar, me banim në provincën e Foggias. Bëhet fjalë për 31-vjeçarin me iniciale M.A, i cili edhe pse pa precedent penal, akuzohet për trafik heroine. Sasia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK