http://kariera.mk

“Zonja e Vjetër”, 7 arsye për të besuar në Champions

para 2 muajve - BalkanWeb

Nostradamusi ka bërë disa parashikime për këtë vit, por nuk po i “ngacmojmë”. Në një shkrim të saj, “La Gazzetta dello Sport” ka analizuar shtatë arsyet pse Juventusi duhet të shpresojë te Championsi,...

Ajax-Juventus: Rikujtojmë finalen e CHL më 1996

para 2 muajve - Koha.mk

Shorti çerek-final i Champions Leagues na ka sjellë disa përballje mjaft interesante. Një ndër to padyshim se është ajo mes Juventusit dhe Ajaxit. Sigurisht, Juve ka mundur të kishte ndonjë kundërshtar...

Nedved: Ajaksi s’është shaka, asnjë dënim për CR7

para 2 muajve - BalkanWeb

Pavel Nedved beson se Ajaksi është një skuadër që nuk duhet marrë kurrsesi me lehtësi, pasi mund të bëjë dëm sikundër tregoi dhe ndaj Realit të Madridit. “Nuk jam as i kënaqur nga shorti por nuk jam as...

Nedved: “Do të jenë dy ndeshje të bukura ndaj Ajaksit”

para 2 muajve - Alsat-M

Pas shortit të Ligës së Kampionëve, i pari që ka folur nga ana e klubit të Juventus, ishte zëvendës presidenti, Pavel Nedved, i cili fillimisht vlerësoi Ajaksin ndërsa beson se nuk asnjë arsye pse Kristiano...

Nedved s’e quan të lehtë shortin e Juventusit: Duhet të kemi kujdes, Ajaxi eliminoi Realin

para 2 muajve - Fakti Ditor

Juventusi do të ndeshet me Ajaxin në fazën e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. Një short i lehtë në dukje për shumë tifozë të bardhezinjve, por për Pavel Nedved, ish-lojtari dhe zëvendëspresidenti...

Nedved s’e quan të lehtë shortin e Juventusit: Duhet të kemi kujdes, Ajaxi eliminoi Realin

para 2 muajve - AlbPortali

Juventusi do të ndeshet me Ajaxin në fazën e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. Një short i lehtë në dukje për shumë tifozë të bardhezinjve, por për Pavel Nedved, ish-lojtari dhe zëvendëspresidenti...

Nedved flet pas shortit: S’jam i kënaqur që na ra Ajax-i, gjesti i Ronaldos …

para 2 muajve - Koha Jone

Shorti i Champions League nuk ishte shumë i “ashpër” me Juventusin, pasi i rezervoi Ajaxin në çerekfinalen e këtij edicioni. Menjëherë pas hedhjes së goglave, një ndër të parët që ka reaguar ishte zv/presidenti...

Nedved flet pas shortit: S’jam i kënaqur që na ra Ajax, Ronaldo nuk do të skualifikohet

para 2 muajve - Koha Jone

Shorti i Champions League nuk ishte shumë i “ashpër” me Juventusin, pasi i rezervoi Ajaxin në çerekfinalen e këtij edicioni. Menjëherë pas hedhjes së goglave, një ndër të parët që ka reaguar ishte zv/presidenti...

Ajax viktima e preferuar e Juventusit

para 2 muajve - Albeu

Shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve është hedhur dhe ka vënë përballë njëra-tjetër Juventusin dhe Ajax-in. Një sfidë e lehtë në letër për bardhezinjtë, por që nuk duhet të nëvlerësohet, pasi...

Nedved komentin shortin ndaj Ajax! Flet për situatën e Allegrit dhe dënimin eventual të Ronaldos

para 2 muajve - GazetaBlic

Juventus do të përballet me Ajax për raundin e çerekfinaleve të Champions League, për këtë përballje u ndal të flasë Zv. Presidenti Pavel Nedved. Shkalla e lumturisë ? “Nuk jam as i lumtur e as i pakënaqur,...

“Ronaldo nuk do të dënohet nga UEFA”

para 2 muajve - Lajmi.net

Pavel Nedved ka thënë se nuk i frikësohet asnjë dënimi të mundshëm të Cristiano Ronaldos nga UEFA. Portugezi mund të jetë pjesë e komisionit disiplinor të UEFA-s për festën në fitoren 3:0 të Juventusit...

Pavel Nedved: Mos harroni, Ajaxi e ka eliminuar Real Madridin

para 2 muajve - Telegrafi

Pavel Nedved (Foto by Marco Rosi/Getty Images/Guliver)

Nedved për shortin: S’jam as i gëzuar as i mërzitur

para 2 muajve - Koha.net

Drejtori i Juventusit, Pavel Nedved ka thënë se nuk është as i lumtur por as i mërzitur për shortin në Ligën e Kampionëve. Juventusi do të përballet me gjigantin holandez, Ajax në çerekfinale të Ligës...

Nedved komentin shortin ndaj Ajax

para 2 muajve - Albeu

Juventus do të përballet me Ajax për raundin e çerekfinaleve të Champions League , për këtë përballje u ndal të flasë Zv. Presidenti Pavel Nedved. Shkalla e lumturisë? “Nuk jam as i lumtur e as i pakënaqur,...

Nedved flet për sfidën me Ajaxin, skualifikimin e Ronaldos dhe të ardhmen e Allegrit

para 2 muajve - Sovrani

Zëvendëspresidenti i Juventusit Pavel Nedved ka folur pas shortit të Ligës së Kampionëve ku klubi i tij do të ballafaqohet me holandezët e Ajaxit, transmeton Sovrani.info. “Shkalla e vështirësive që unë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK