http://kariera.mk

Energjia elektrike nga HEC, rol kyç në zhvillimin e ekonomisë shqiptare

para 2 muajve - Medial

Prodhimi i energjisë elektrike nga hidrocentralet do të luajë një rol kyç në zhvillimin e ekonomive të Shqipërisë dhe pjesës tjetër të Ballkanit Perëndimor. Nëse shikojmë me kujdes në Ballkan, gjysma e...

Energjia elektrike nga HEC, rol kyç në zhvillimin e ekonomisë shqiptare

para 2 muajve - Top Channel

Prodhimi i energjisë elektrike nga hidrocentralet do të luajë një rol kyç në zhvillimin e ekonomive të Shqipërisë dhe pjesës tjetër të Ballkanit Perëndimor. Nëse shikojmë me kujdes në Ballkan, gjysma e...

“Skanimi i HEC-eve, terr informativ”/ Ekspertët: Procesi vetëm për show

para 2 muajve - Koha Jone

Procesi i skanimit të hidrocentraleve, i nisur nga Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë, po shoqërohet me refuzim të dhënies së informacionit, ndonëse ai nuk do të ketë asnjë rezultat pozitiv në drejtim...

Prishja e kontratave të HEC-eve, Balluku në ERTV: Asnjë risk financiar për buxhetin e shtetit, procesi konform ligjit

para 2 muajve - Lexo

Nga studio e ERTV-së, ku ishte e ftuar për të folur mbi prioritetet në drejtimin e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, Ministrja Belinda Balluku, ka folur edhe për procesin e skanimit të kontratatve...

Rritja ekonomike, rol kryesor dhe energjia nga hidrocentralet

para 2 muajve - Opinion

Prodhimi i energjisë elektrike nga hidrocentralet do të luajë një rol kyç në zhvillimin e ekonomive të Shqipërisë dhe pjesës tjetër të Ballkanit Perëndimor. Nëse shikojmë me kujdes në Ballkan, gjysma e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK