http://kariera.mk

Aeroplanët izraelitë sulmojnë disa caqe të militantëve palestinezë

para 3 muajve - Koha.net

Aeroplanët izraelitë kanë sulmuar disa pika të ndryshme në Rripin e bllokuar të Gazës. Sulmet izraelite erdhën pas dy raketave të hedhura dje nga Gaza në drejtim të kryeqytetit të Izraelit, Tel Aviv, transmeton KTV.

Aeroplanët izraelitë sulmojnë disa caqe të militantëve palestinezë

para 3 muajve - Koha.net

Aeroplanët izraelitë kanë sulmuar disa pika të ndryshme në Rripin e bllokuar të Gazës. Sulmet izraelite erdhën pas dy raketave të hedhura dje nga Gaza në drejtim të kryeqytetit të Izraelit, Tel Aviv. Ministria...

Izraeli sulm ajror në Gaza

para 3 muajve - Portalb

Avionët izraelitë kanë sulmuar disa pika të ndryshme në Rripin e bllokuar të Gazës, transmeton Anadolu Agency (AA). Sulmet izraelite erdhën pas dy raketave të hedhura dje nga Gaza në drejtim të kryeqytetit...

Izraeli sulm ajror në Gaza

para 3 muajve - Shenja

Avionët izraelitë kanë sulmuar disa pika të ndryshme në Rripin e bllokuar të Gazës, transmeton AA. Sulmet izraelite erdhën pas dy raketave të hedhura dje nga Gaza në drejtim të kryeqytetit të Izraelit,...

Pikëtakim me shqiptarët në Tokën e Shenjtë

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Luan Rama “Hebrejtë, – shkruan një ndër poetët më të mëdhenj izraelit Jehuda Amishai, – janë si një rezervat i përjetshëm pylli, ku drurët rrinë ngjitur njëri me tjetrin, madje dhe të vdekurit. Nuk kanë...

Raketa mbi Tel Aviv, Izraeli bombardon Rripin e Gazës

para 3 muajve - Opinion

Mëngjesin e kësaj të premteje, Izraeli ka bombarduar ato që i quan “zona terroriste” në Rripin e Gazës. Ky veprim u ndërmor pasi të enjten në mbrëmje dy raketa fluturuan mbi qytetin izraelit, Tel Aviv,...

Sulmi mbi Tel Avivin, ushtria izraelite si përgjigje ka qëlluar njëqind caqe të Hamasit

para 3 muajve - Alsat-M

Armata izraelite sot ka bërë të ditur se gjatë natës ka qëlluar njëqind caqe të lëvizjes Hamas në Rripin e Gazës, si përgjigje të sulmit raketor mbi Tel Avivin, i cili rrallë gjendet në sulm të lëvizjes...

Izraeli sulm ajror në Gaza

para 3 muajve - Gazeta e re

Sipas dëshmitarëve, në mesin e pikave të bombarduara gjenden ato të Brigadave Izzeddin al-Kassam, krahut ushtarak të Hamasit dhe pika e policisë detare e Ministrisë së Brendshme palestineze në Gaza. Avionët...

Raketat e ardhura nga Gaza, Izraeli drejton gishtin nga Hamasi

para 3 muajve - Top Channel

Ushtria izraelite tha të enjten se nuk e dinte se kush I hodhi dy raketat nga Gaza në Tel Aviv, por e bëri përgjegjës Hamasin. “Ne ende po verifikojmë se cili grup ka organizuar sulmin. Ne nuk e dimë se...

Raketat e ardhura nga Gaza, Izraeli drejton gishtin nga Hamasi

para 3 muajve - Ina

Ushtria izraelite tha të enjten se nuk e dinte se kush I hodhi dy raketat nga Gaza në Tel Aviv, por e bëri përgjegjës Hamasin. “Ne ende po verifikojmë se cili grup ka organizuar sulmin. Ne nuk e dimë se...

Hidhen dy raketa në drejtim të Tel Avivit

para 3 muajve - Ina

Dy raketa u nisën nga Rripi i Gazës drejt zonës së Tel Avivit të enjten, tha ushtria izraelite, sulmi i parë që nga lufta e vitit 2014 në enklavën palestineze. Pamjet televizive treguan raketat interceptuese...

Hidhen dy raketa në drejtim të Tel Avivit

para 3 muajve - Alsat-M

Dy raketa u nisën nga Rripi i Gazës drejt zonës së Tel Avivit të enjten, tha ushtria izraelite, sulmi i parë që nga lufta e vitit 2014 në enklavën palestineze. Pamjet televizive treguan raketat interceptuese...

Izrael dhe Gaza në prag luf.te, Netanjahu mban takim urgjent me ushtrinë pas sul.mit me raketa në Tel Aviv

para 3 muajve - Tetova1

Më parë gjatë ditës, mediat izraelite njoftuan se të paktën dy raketa ishin lëshuar nga Rripi i Gazës drejt kryeqytit Tel Avivi duke aktivizuar sirenat e luf.tës në qytet. IDF konfirmuan se sirenat u lëshuan...

Hidhen raketa nga Gaza në Izrael

para 3 muajve - InfoMagazin

Dy raketa u nisën nga Rripi i Gazës drejt zonës së Tel Avivit të enjten, tha ushtria izraelite, sulmi i parë që nga lufta e vitit 2014 në enklavën palestineze. Pamjet televizive treguan raketat interceptuese...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK