http://kariera.mk

Derbi Milan-Inter,ja çfarë vendimi kanë marrë tifozët

para 2 muajve - OraInfo

Milan-Inter,ja çfarë vendimi kanë marrë tifozët nerazurrë Si zakonisht, Inter Curva Nord do të shfaqë koreografinë e tyre në derbin e Milanit, i cili do të luhet të dielën në mbrëmje. Këtë herë, tifozët...

“Curva Nord” pa koreografi për derbin, zbuloni arsyen

para 2 muajve - Koha.mk

Tifogrupi ultras i Interit, Curva Nord, nuk do të prezantojë asnjë lloj koreografie të veçantë në shkallët e “San Siro”-s, me rastin e derbit ndaj Milanit, të dielën në mbrëmje. Njoftimin e kanë dhënë...

Derby della Madonnina: Cesar jep parashikimin e “çmendur” të ndeshjes

para 2 muajve - OraInfo

Ish-portieri i Interit, Julio Cesar ka parashikuar që nerazzurrët të marrin një fitore 2-1 ndaj AC Milan të dielën. Derbi i Milanit të dielën do të përcaktojë shumë gjëra për të dyja palët. Një humbje...

Tifogrupi ultras i Interit nuk do shpalosë koreografi në derbi

para 2 muajve - Albeu

Tifogrupi ultras i Interit, Curva Nord, nuk do të prezantojë asnjë lloj koreografie të veçantë në shkallët e "San Siro"-s, me rastin e derbit ndaj Milanit , të dielën në mbrëmje. Njoftimin e kanë dhënë...

Curva Nord pa koreografi për derbin, zbuloni arsyen

para 2 muajve - SuperSport

Tifogrupi ultras i Interit, Curva Nord, nuk do të prezantojë asnjë lloj koreografie të veçantë në shkallët e “San Siro”-s, me rastin e derbit ndaj Milanit, të dielën në mbrëmje. Njoftimin e kanë dhënë...

Interi pa tifo grupin e famshëm ndaj Milanit, ja arsyetimi

para 2 muajve - Gazeta Observer

Tifogrupi ultras i Interit, Curva Nord, nuk do të prezantojë asnjë lloj koreografie të veçantë në shkallët e “San Siro”-s, me rastin e derbit ndaj Milanit, të dielën në mbrëmje. Njoftimin e kanë dhënë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK