http://kariera.mk

Leonardo Bonucci:”Ata janë të aftë, plot me talent, dinamikë dhe eliminuan Real Madridin”

para 2 muajve - Koha Jone

Lojtari i Juventus, Leonardo Bonucci kometoi për Sport Mesiaset, përballjen ndaj Ajax në fazë e 1/8 që është hedhur sot për Ligën e Kampionëve . Mbrëmja e 9 prillit fillon me sfidën e Juventus kundër ekipit...

Bonucci: Nuk ishte vetëm meritë e Ronaldos fitorja me Atleticon

para 2 muajve - Fakti Ditor

Pas hedhjes së shortit të Champions League, mbrojtësi Leonardo Bonucci ka dhënë një intervistë për “Sky Italia”. Ai u shpreh se nuk ka më ndeshje të lehta dhe kujton faktin se Ajax, rivali i ardhshëm i...

Bonucci: Nuk ishte vetëm meritë e Ronaldos fitorja me Atleticon

para 2 muajve - AlbPortali

Pas hedhjes së shortit të Champions League, mbrojtësi Leonardo Bonucci ka dhënë një intervistë për “Sky Italia”. Ai u shpreh se nuk ka më ndeshje të lehta dhe kujton faktin se Ajax, rivali i ardhshëm i...

“Ronaldo është alien, por i gjithë ekipi luajti mirë kundër Atleticos”

para 2 muajve - Gazeta Observer

Leonardo Bonucci, mbrojtësi i Juventusit – ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për paraqitjen mbresëlënëse në Ligën e Kampionëve, kundër Atletico Madridit. Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e...

“Ronaldo është alien, por i gjithë ekipi luajti mirë kundër Atleticos”

para 2 muajve - Sovrani

Leonardo Bonucci, mbrojtësi i Juventusit – ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për paraqitjen mbresëlënëse në Ligën e Kampionëve, kundër Atletico Madridit. Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e...

Befason Bonucci: Kualifikimi nuk ishte vetëm i Ronaldos

para 2 muajve - Albeu

Pas hedhjes së shortit të Champions League, mbrojtësi Leonardo Bonucci ka dhënë një intervistë për "Sky Italia". Ai u shpreh se nuk ka më ndeshje të lehta dhe kujton faktin se Ajax, rivali i ardhshëm i...

Lajm shumë i keq për Ajaxin nga Cristiano Ronaldo

para 2 muajve - OraInfo

Ajaxi duket se ka marrë një lajm të keq nga Cristiano Ronaldo. Cristiano Ronaldo ka një bilanc fantastik të golave në ballafaqime me Ajaxin në Ligën e Kampionëve. Cristiano Ronaldo do të paraqesë rrezikun...

Cristiano Ronaldo ka një lajm të keq për Ajaxin

para 2 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo ka një bilanc fantastik të golave në ballafaqime me Ajaxin në Ligën e Kampionëve. Cristiano Ronaldo do të paraqesë rrezikun kryesor për Ajaxin në duelin e tyre me Juventusin në çerekfinalen...

Cristiano Ronaldo ka një lajm të keq për Ajaxin

para 2 muajve - Gazeta Observer

Cristiano Ronaldo ka një bilanc fantastik të golave në ballafaqime me Ajaxin në Ligën e Kampionëve. Cristiano Ronaldo do të paraqesë rrezikun kryesor për Ajaxin në duelin e tyre me Juventusin në çerekfinalen...

“Tradhtari” del kundër CR7: Kualifikimi jo vetëm meritë e tij

para 2 muajve - Sovrani

Pas hedhjes së shortit të Champions League, mbrojtësi Leonardo Bonucci ka dhënë një intervistë për “Sky Italia”. Ai u shpreh se nuk ka më ndeshje të lehta dhe kujton faktin se Ajax, rivali i ardhshëm i...

Kështu u prit CR7 në zhveshtoren e Juventusit pas tri golave kundër Atleticos

para 2 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo i ka marrë gjitha meritat për kualifikimin e Juventusit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Juventus arriti të përmbyste rezultatin nga ndeshja e parë (0-2), për të fituar në Torino...

Info-grafiku që tregon se çfarë është Cristiano Ronaldo në Champions

para 2 muajve - Infokusi

Ylli portugez u rishfaq me tërë madhështinë e vet në garën e tij më të preferuar, Ligën e Kampionëve, kundër Atlético Madridit. Tripleta e Cristiano Ronaldos siguroi përmbysjen e madhe bardhezi, kualifikimin...

VIDEO/ Eleminoi i vetëm Alteticon, lojtarët e Juventusit nderojnë Cristiano RONALDON pas ndeshjes

para 2 muajve - Newsport

Mbrëmjen e së martës, Juventusi ka bërë një ndeshje shumë të mirë në Champions League, duke mundur me rezultatin 3-0 Atletico Madrid dhe duke kaluar kështu në fazën tjetër çerekfinale të këtij kompeticioni....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK