http://kariera.mk

Miliarderi hindus dhuron 5.7 miliardë funte për bamirësi

para 2 muajve - Tetova Sot

Një nga personat më të pasur në Indi ka dhuruar 5.7 miliardë funte për bamirësi. Ky konsiderohet si donacioni më i madh ndonjëherë në vend. Azim Premji, kryetari miliarder i “Wipro”, po kalon aksione të...

Miliarderi hindus dhuron 5.7 miliardë funte për bamirësi

para 2 muajve - Koha.net

Një nga personat më të pasur në Indi ka dhuruar 5.7 miliardë funte për bamirësi. Ky konsiderohet si donacioni më i madh ndonjëherë në vend. Azim Premji, kryetari miliarder i “Wipro”, po kalon aksione të...

Miliarderi dhuron 5.7 miliardë paund për bamirësi

para 2 muajve - Koha Jone

Një nga personat më të pasur në Indi ka dhuruar 5.7 miliardë paund për bamirësi. Ky konsiderohet si donacioni më i madh ndonjëherë në vend. Azim Premji, kryetari miliarder i  Wipro, po kalon aksione të...

Miliarderi hindus dhuron 5.7 miliardë funte për bamirësi

para 2 muajve - Ekonomia Online

Një nga personat më të pasur në Indi ka dhuruar 5.7 miliardë funte për bamirësi. Ky konsiderohet si donacioni më i madh ndonjëherë në vend. Azim Premji, kryetari miliarder i “Wipro”, po kalon aksione të...

Miliarderi dhuron 5.7 miliardë paund për bamirësi

para 2 muajve - Lexo

Një nga personat më të pasur në Indi ka dhuruar 5.7 miliardë paund për bamirësi. Ky konsiderohet si donacioni më i madh ndonjëherë në vend. Azim Premji, kryetari miliarder i Wipro, po kalon aksione të...

Miliarderi dhuron 5.7 miliardë paund për bamirësi

para 2 muajve - Tetova1

Një nga personat më të pasur në Indi ka dhuruar 5.7 miliardë paund për bamirësi. Ky konsiderohet si donacioni më i madh ndonjëherë në vend. Azim Premji, kryetari miliarder i Wipro, po kalon aksione të...

Miliarderi i teknologjisë indiane jep 7.5 miliardë dollarë për bamirësi

para 2 muajve - Arbresh

Njeriu i dytë më i pasur në Indi ka dhuruar miliarda dollarë për bamirësi, në atë që mund të quhet donacioni më i madh në vend. Azim Premji, kryetari i miliarderëve të Wipro (WIT), po dorëzon aksione në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK