http://kariera.mk

Këtë punë e bënte më parë krimineli që vrau 49 myslimanë në Zelandën e Re

para 2 muajve - Lajmi.net

Mediat e huaja kanë pasqyruar një pjesë të biografisë të terroristit që tronditi sot gjithë botën. Bëhet fjalë për australianin, Brenton Tarrant, i cili më parë kishte ushtruar funksionin e trajnerit personal...

Këtë punë e bënte më parë krimineli që vrau 49 myslimanë në Zelandën e Re

para 2 muajve - Antpress

Mediat e huaja kanë pasqyruar një pjesë të biografisë të terroristit që tronditi sot gjithë botën. Bëhet fjalë për australianin, Brenton Tarrant, i cili më parë kishte ushtruar funksionin e trajnerit personal...

Ja çfarë pune bënte më parë personi që shkaktoi tragjedinë në Zelandën e Re

para 2 muajve - InfoShqip

Mediat e huaja kanë pasqyruar një pjesë të biografisë të personit që tronditi sot gjithë botën. Bëhet fjalë për australianin, Brenton Tarrant, i cili më parë kishte ushtruar funksionin e trajnerit personal...

Këtë punë e bënte më parë krimineli që vrau 49 myslimanë në Zelandën e Re

para 2 muajve - Tetova Sot

Mediat e huaja kanë pasqyruar një pjesë të biografisë të terroristit që tronditi sot gjithë botën. Bëhet fjalë për australianin, Brenton Tarrant, i cili më parë kishte ushtruar funksionin e trajnerit personal...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK