http://kariera.mk

Venezuelë, është përmirësuar furnizimi me energji elektrike

para 2 muajve - Portalb

Krahas kryeqytetit të Venezuelës, Caracas, është përmirësuar pothuajse në të gjithë vendin energjia elektrike e ndërprerë në vend e cila ka lënë vendin në errësirë që nga 7 marsi e deri më tani, transmeton...

Venezuelasit rikthehen në punë pas rikthimit të energjisë elektrike

para 2 muajve - Koha.net

Shumica e banorëve në Venezuelë janë kthyer nëpër vendet e tyre të punës, pasi furnizimi me energji elektrike u rikthye pas një ndërprerjeje masive nga 7 marsi, transmeton KTV.

Venezuelasit rikthehen në punë pas rikthimit të energjisë elektrike

para 2 muajve - Koha.net

Shumica e banorëve në Venezuelë janë kthyer nëpër vendet e tyre të punës, pasi furnizimi me energji elektrike u rikthye pas një ndërprerjeje masive nga 7 marsi. Në ditën e parë të rifillimit të punës,...

Përmirësohet furnizimi me energji elektrike në Venezuelë

para 2 muajve - Arbresh

Krahas kryeqytetit të Venezuelës, Karakas, është përmirësuar pothuajse në të gjithë vendin energjia elektrike e ndërprerë në vend e cila ka lënë vendin në errësirë që nga 7 marsi e deri më tani, transmeton...

6 ditë pa energji elektrike, ja lufta për mbijetesë që po ndodh në Venezuelë

para 2 muajve - Blitz

Ndoshta e gjithë bota ishte dje në kaos pas mosfunksionimit të Facebook dhe Instagram, por në Venezuelë njerëzit po kalojnë një krizë të vërtetë. Që prej 6 ditësh, një “blackout” total ka përfshirë vendin....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK