http://kariera.mk

Akuzohet si filorus, Toto Cutugno shpallet “non grata” në Ukrainë

para 2 muajve - Top Channel

Pas Al Banos, edhe Toto Cutugno bëhet “non grata” në Ukrainë. Emri i këngëtarit italian u përmend nga një grup deputetësh ukrainas, të cilët i kërkuan shefit të Shërbimit Sekret të ndalojë hyrjen e Cutugno-s...

Deputetët ukraina-s kërkojnë ndalimin e hyrjes së Toto Cutugno

para 2 muajve - BalkanWeb

Lajmin e ka bërë të ditur një nga parlamentarët që ka bërë kërkesën, Viktor Romanyuk. Pak ditë më parë ishte Al Bano që është vendosur nga autoritetet ukrainase në listën e zezë të vendit, sepse sipas...

Pas Albanos, edhe Toto Cutugno në listën e zezë të Ukrainës

para 2 muajve - Opinion

Pas Albano Carrisit, Ukraina ka futur në “listën e zezë” edhe këngëtarin tjetër italian, Toto Cutugno. Sipas deputetit që ka bërë kërkesën, Viktor Romanyuk, “këngëtari bën pjesë në listën e miqve të Vladimir...

Al Bano dhe Toto Cutugno rrezik kombëtar për Ukrainën, ja pse

para 2 muajve - Shekulli

Artisti italian Al Bano Carrisi gjatë ditëve të shkuara është konsideruar nga Kiev si “një rrezik kombëtar” duke iu shtuar listës së personaliteteve të padëshiruar nga qeveria ukrainase. Këngëtari është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK