http://kariera.mk

Posedonte gjysmën e arit të botës, ky ka qenë njeriu më i pasur i të gjitha kohërave

para 2 muajve - InfoMagazin

Revista Forbes ka treguar listën e më të pasurve të botës. Themeluesi i ‘’Amazon’’, Jeff Bezos vazhdon të mbajë stafetën si njeriu më i pasur në botë. Pas tij renditen Bill Gates dhe Warren Buffett. Jeff...

Posedonte gjysmën e arit të botës, ky ka qenë njeriu më i pasur i të gjitha kohërave

para 2 muajve - Koha.mk

Revista Forbes ka treguar listën e më të pasurve të botës. Themeluesi i “Amazon”, Jeff Bezos vazhdon të mbajë stafetën si njeriu më i pasur në botë. Pas tij renditen Bill Gates dhe Warren Buffett. Jeff...

Posedonte gjysmën e arit të botës, ky ka qenë njeriu më i pasur i të gjitha kohërave

para 2 muajve - Medial

Revista Forbes ka treguar listën e më të pasurve të botës. Themeluesi i ‘’Amazon’’, Jeff Bezos vazhdon të mbajë stafetën si njeriu më i pasur në botë. Pas tij renditen Bill Gates dhe Warren Buffett. Jeff...

Kush ishte Sulltani Musa, njeriu më i pasur në histori që “mposht” edhe liderin e Amazonës

para 2 muajve - Gazeta Tema

Aktualisht, njeriu më i pasur në botë është lider i Amazon, Jeff Bezos me pasurinë që i është vlerësuar në 131 miliardë dollarë. Por Bezos nuk është aspak njeriu më i pasur i të gjitha kohërave. Ky titull...

Posedonte gjysmën e arit të botës, ky ka qenë njeriu më i pasur i të gjitha kohërave

para 2 muajve - Koha.net

Revista Forbes ka treguar listën e më të pasurve të botës. Themeluesi i ‘’Amazon’’, Jeff Bezos vazhdon të mbajë stafetën si njeriu më i pasur në botë. Pas tij renditen Bill Gates dhe Warren Buffett. Jeff...

Zotëronte gjysmën e arit të botës, ky ka qenë njeriu më i pasur i të gjitha kohërave

para 2 muajve - Koha Jone

Të gjithë jemi kureshtar për të ditur se cilët janë njerëzit më të pasur në botë. Përgjigjen për këtë gjë e ka dhënë revista “Forbes’’. Themeluesi i ‘’Amazon’’, Jeff Bezos vazhdon të mbajë stafetën si...

Kush ishte Sulltani Musa, njeriu më i pasur në histori që “mposht” edhe liderin e Amazonës

para 2 muajve - Gazeta Tema

Aktualisht, njeriu më i pasur në botë është lider i Amazon, Jeff Bezos me pasurinë që i është vlerësuar në 131 miliardë dollarë. Por Bezos nuk është aspak njeriu më i pasur i të gjitha kohërave. Ky titull...

Tonelata ar dhe argjend, njihni njeriun më të pasur në histori

para 2 muajve - Gazeta Observer

Aktualisht, njeriu më i pasur në botë është lider i Amazon, Jeff Bezos me pasurinë që i është vlerësuar në 131 miliardë dollarë. Por Bezos nuk është aspak njeriu më i pasur i të gjitha kohërave. Ky titull...

E PANJOHURA/ Kush ishte Sulltani Musa, njeriu më i pasur në histori

para 2 muajve - Te Sheshi

Aktualisht, njeriu më i pasur në botë është lider i Amazon, Jeff Bezos me pasurinë që i është vlerësuar në 131 miliardë dollarë. Por Bezos nuk është aspak njeriu më i pasur i të gjitha kohërave. Ky titull...

Tonelata ar dhe argjend, njihni njeriun më të pasur në histori

para 2 muajve - Gazeta Observer

Aktualisht, njeriu më i pasur në botë është lider i Amazon, Jeff Bezos me pasurinë që i është vlerësuar në 131 miliardë dollarë. Por Bezos nuk është aspak njeriu më i pasur i të gjitha kohërave. Ky titull...

Posedonte gjysmën e arit të botës, ky ka qenë njeriu më i pasur i të gjitha kohërave

para 2 muajve - Indeks.mk

Revista Forbes ka treguar listën e më të pasurve të botës. Themeluesi i ‘’Amazon’’, Jeff Bezos vazhdon të mbajë stafetën si njeriu më i pasur në botë. Pas tij renditen Bill Gates dhe Warren Buffett. Jeff...

Mansa Musa, njeriu më i pasur i të gjitha kohërave – kishte aq shumë pasuri, sa që në një pelegrinazh në Mekë shkoi me një karvan prej 60 mijë burrash

para 2 muajve - Sovrani

Themeluesi i Amazon, Jeff Bezos, është njeriu më i pasur në botë, sipas listës së miliarderëve të Forbes të 2019. Me një pasuri prej 131 miliardë dollarë, ai është njeriu më i pasur në historinë moderne....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK