http://kariera.mk

11 vite nga tragjedia e Gërdecit, ja akuzat ndaj Berishës e familjarëve të tij dhe si u eliminuan dëshmitarët e ngjarjes

para 2 muajve - Sot News

Data 15 mars ka sjellë sërish lot, pikëllim dhe zemërim në sytë e banorëve të Gërdecit. 11 vite më parë shumë prej tyre humbën familjarët, ndërsa të tjerë u gjymtuan e mbetën të plagosur. Dje kjo ditë...

Dega Fibank Vlorë-Stabilitet dhe rritje e vazhdueshme

para 2 muajve - Gazeta Tema

Dega Fibank Vlore ka treguar ne vite stabilitet ne performance dhe rritje te vazhdueshme ne te gjithe indikatoret e biznesit. Nen menaxhimin e z. Robert Sejdiaj, dega Vlore eshte nga me te mirat e rrjetit...

FAKSIMILE/ Raporti i ekspertëve të FBI-së për Gërdecin dhe përfshirja e Fatmir Mediut dhe baxhanakut të Berishës

para 2 muajve - Gazeta Tema

Ajo ë Gërdecit, është një histori tipike mafioze, në të cilën u përfshi gjithë familja e kryeministrit të atëhershëm, Sali Berisha, si dhe gjithë ministrat që duhej të firmosnin për ngritjen e fabrikës....

Raporti i ekspertëve të FBI-së për Gërdecin dhe përfshirja e Fatmir Mediut dhe baxhanakut të Berishës

para 2 muajve - Java News

Ajo ë Gërdecit, është një histori tipike mafioze, në të cilën u përfshi gjithë familja e kryeministrit të atëhershëm, Sali Berisha, si dhe gjithë ministrat që duhej të firmosnin për ngritjen e fabrikës....

FAKSIMILE/ Si u përfshi vajza e Fahri Balliut dhe shoku i ngushtë i Shkëlzenit, në fabrikën e Gërdecit

para 2 muajve - Gazeta Tema

Në fabrikën e vdekjes së Gërdecit, ka qenë e përfshirë edhe vajza e Fahri Balliut, e cila nuk u mor kurrë në pyetje nga ana e Prokurorisë. Me poshte jane faksimilet e kompanise qe ndertoi fabriken e Gerdecit,...

FAKSIMILE/ Si u përfshi vajza e Fahri Balliut dhe shoku i ngushtë i Shkëlzenit, në fabrikën e Gërdecit

para 2 muajve - Java News

Në fabrikën e vdekjes së Gërdecit, ka qenë e përfshirë edhe vajza e Fahri Balliut, e cila nuk u mor kurrë në pyetje nga ana e Prokurorisë. Me poshte jane faksimilet e kompanise qe ndertoi fabriken e Gerdecit,...

FAKSIMILE/ Dëshmia e sekretares së Aldo Bumçit, që tregon se pas Gërdecit qendronte Shkëlzen Berisha

para 2 muajve - Gazeta Tema

Një nga provat më të forta që tregon përfshirjen e Shkëlzen Berishës në krimin shtetëror të Gërdecit, është dëshmia e sekretares së ish-ministrit të Drejtësisë, Aldo Bumçi. Ajo vërteton përfshirjen e Shkëlzenit,...

FAKSIMILE/ 11 vjet nga Gërdeci: Përfshirja e baxhanakut të Berishës, ministrave që komandoheshin nga Shkëlzeni dhe përfshirja e vajzës së Fahriut

para 2 muajve - Gazeta Tema

Sot bëhen 11 vjet nga krimi shtetëror i Gërdecit, ku mbetën të vrarë 26 persona dhe dhjetëra të plagosur. Mes te vrareve ishte dhe baxhanaku i Sali Berishes, Muhamed Hoxha. Ai ishte aty ne nje pozicion...

FAKSIMILE/ Raporti i ekspertëve të FBI-së për Gërdecin dhe përfshirja e Fatmir Mediut dhe baxhanakut të Berishës

para 2 muajve - Lexo

Ajo ë Gërdecit, është një histori tipike mafioze, në të cilën u përfshi gjithë familja e kryeministrit të atëhershëm, Sali Berisha, si dhe gjithë ministrat që duhej të firmosnin për ngritjen e fabrikës....

FAKSIMILE/ Si u përfshi vajza e Fahri Balliut dhe shoku i ngushtë i Shkëlzenit, në fabrikën e Gërdecit

para 2 muajve - Lexo

Në fabrikën e vdekjes së Gërdecit, ka qenë e përfshirë edhe vajza e Fahri Balliut, e cila nuk u mor kurrë në pyetje nga ana e Prokurorisë. Me poshte jane faksimilet e kompanise qe ndertoi fabriken e Gerdecit,...

Faksimile/ Dëshmia e sekretares së Aldo Bumçit, që tregon se pas Gërdecit qendronte Shkëlzen Berisha

para 2 muajve - Lexo

Një nga provat më të forta që tregon përfshirjen e Shkëlzen Berishës në krimin shtetëror të Gërdecit, është dëshmia e sekretares së ish-ministrit të Drejtësisë, Aldo Bumçi. Ajo vërteton përfshirjen e Shkëlzenit,...

FAKSIMILE/ Dëshmia e sekretares së Aldo Bumçit, që tregonte se kush qëndronte pas Gërdecit

para 2 muajve - Java News

Një nga provat më të forta që tregon përfshirjen e Shkëlzen Berishës në krimin shtetëror të Gërdecit, është dëshmia e sekretares së ish-ministrit të Drejtësisë, Aldo Bumçi. Ajo vërteton përfshirjen e Shkëlzenit,...

FAKSIMILE/ 11 vjet nga Gërdeci: Përfshirja e baxhanakut të Berishës, ministrave që komandoheshin nga Shkëlzeni dhe përfshirja e vajzës së Fahriut

para 2 muajve - Lexo

Sot bëhen 11 vjet nga krimi shtetëror i Gërdecit, ku mbetën të vrarë 26 persona dhe dhjetëra të plagosur. Mes te vrareve ishte dhe baxhanaku i Sali Berishes, Muhamed Hoxha. Ai ishte aty ne nje pozicion...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK