http://kariera.mk

Sa gocë e mbarë! Tayna për pushime me prindërit e saj

para 2 muajve - Prive

Pas punës së lodhshme e publikimit të disa projekteve rresht, këngëtarja ka vendosur të arratiset pak për pushime. Reperja kosovare Tayna, pasi lansoi këngën “Kce”, njoftoi se është nisur për pushime në...

Tayna shoqërohet nga këta persona në pushime, do befasoheni

para 2 muajve - Lajmi.net

Tayna, dje ka nisur pushimet luksoze. Rep-artistja nga Prizreni, Tayna ka nisur pushimet ku si destinacion ka zgjedhur vendin ekzotik, Tajlandën, shkruan lajmi.net. E në pushime siç shihet Doruntina është...

Tayna shoqërohet nga këta persona në pushime, do befasoheni

para 2 muajve - AlbPortali

Rep-artistja nga Prizreni, Tayna ka nisur pushimet ku si destinacion ka zgjedhur vendin ekzotik, Tajlandën, shkruan lajmi.net. E në pushime siç shihet Doruntina është me prindërit e saj, edhe pse shumë...

U tha se është me Noizyn në Tajlandë, Tayna sqaron gjithë lëmshin!

para 2 muajve - GazetaBlic

Ditën e sotme në media u përfol se Tayna dhe Noizy janë në pushime në Tajlandë së bashku, e krejt kjo nga fotografitë që dyshja publikonte në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic. Por, nuk ka vonuar shumë...

Thanë se ndodhet me Noizyn në Tajlandë, Tayna ja mbyll gojën të gjithëve

para 2 muajve - Epoka e Re

Të enjten reperja e njohur, Tayna me anë të disa postimeve në Instastory tregoi se ka nisur pushimet e ndodhet në ishullin Phuket, në Tajlandë. Mirëpo po këtë ditë në Instagram foto nga Tajlanda postoi...

Kështu feston Tayna për 2 milionët e këngës së re

para 2 muajve - Ina

Tayna ka shënuar një sukses të ri me këngën “Kce”. Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të...

U përfol se Noizy dhe Tayna ishin bashkë në Tajlandë, reagon reperja

para 2 muajve - Blitz

Mëngjesin e sotëm, Noizy dhe Tayna kishin diçka të përbashkët: ndodheshin të dy me pushime në Tajlandë. Kjo mjaftoi që të nisnin aludimet se reperët mund të ishin në shoqërinë e njëri-tjetrit. Por pas...

Tayna tepër e “nxehtë” në bikine

para 2 muajve - Gazeta Observer

Reperja Tayna pos këngëve shquhet edhe për format e saj seksi trupore Se është e tillë e tregon një foto e fundit që reperja e ka postuar në rrjetet sociale, e ku ajo është e veshur në bikine. Pas lansimit...

Noizy dhe Tayna bashkë me pushime në Tajlandë?

para 2 muajve - Tetova Sot

Reperët po pushojnë në të njëjtën kohë në të njëjtin vend! Nuk ka më diskutime se Tayna është kthyer në një prej personazheve më ‘in’ të momentit, si repere por dhe si një prej vajzave më seksi të showbizz-it....

Kështu feston Tayna për 2 milionët e këngës së re

para 2 muajve - Lajmi.net

Tayna ka shënuar një sukses të ri me këngën "Kce". Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të...

Tayna e bën hallakamë për 2 milionët e këngës së re

para 2 muajve - Tetova Sot

Tayna ka shënuar një sukses të ri me këngën “Kce”. Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin. Pas publikimit të këngës, reperja ka...

Tayna dhe Noizy në pushime së bashku?

para 2 muajve - Lajmi.net

Edhe reperi shqiptar, Noizy ka nisur pushimet. Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku i njohur si Noizy ka nisur pushimet në vendin e njëjtë me reperen, Tayna, shkruan lajmi.net. Edhe Noizy si destinacion...

U largua nga “Xing me Ermalin”, Kejvina shfaqet në videoklipin e reperes së njohur

para 2 muajve - Tetova Sot

Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar ‘Kce’...

U largua nga “Xing me Ermalin”, Kejvina shfaqet në videoklipin e reperes së njohur

para 2 muajve - Republika

Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar...

Tayna dhe Noizy bashkë në pushime në Tajlandë?

para 2 muajve - GazetaBlic

Reperët po pushojnë në të njëjtën kohë në të njëjtin vend! Nuk ka më diskutime se Tayna është kthyer në një prej personazheve më ‘in’ të momentit, si repere por dhe si një prej vajzave më seksi të showbizz-it....

Zbuloni ç’po bën Kejvina pasi u largua nga “Xing me Ermalin”!

para 2 muajve - Sovrani

Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar ‘Kce’...

U largua nga “Xing me Ermalin”, Kejvina shfaqet në videoklipin e reperes së njohur

para 2 muajve - InfoMagazin

Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar ‘Kce’...

2 ditë – 2 milion! Tayna feston klikimet ‘nxehtë’

para 2 muajve - Sovrani

Tayna ka shënuar një sukses të ri me këngën “Kce”. Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të...

Kështu feston Tayna për 2 milionët e këngës së re

para 2 muajve - Fakti Ditor

Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të këngës, reperja ka udhëtuar në Tajlandë, ku edhe...

U largua nga “Xing me Ermalin”, Kejvina shfaqet në videoklipin e reperes së njohur

para 2 muajve - Fakti Ditor

Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar ‘Kce’...

U largua nga “Xing me Ermalin”, Kejvina shfaqet në videoklipin e reperes së njohur

para 2 muajve - AlbPortali

Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar ‘Kce’...

Kështu feston Tayna për 2 milionët e këngës së re

para 2 muajve - AlbPortali

Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të këngës, reperja ka udhëtuar në Tajlandë, ku edhe...

Kështu feston Tayna për 2 milionët e këngës së re

para 2 muajve - AlbPortali

Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të këngës, reperja ka udhëtuar në Tajlandë, ku edhe...

Tayna dhe Noizy bashkë në pushime në Tajlandë?

para 2 muajve - Iliria News

Reperët po pushojnë në të njëjtën kohë në të njëjtin vend! Nuk ka më diskutime se Tayna është kthyer në një prej personazheve më ‘in’ të momentit, si repere por dhe si një prej vajzave më seksi të showbizz-it....

Tayna dhe Noizy bashkë në pushime në Tajlandë?

para 2 muajve - Lexo

Reperët po pushojnë në të njëjtën kohë në të njëjtin vend! Nuk ka më diskutime se Tayna është kthyer në një prej personazheve më ‘in’ të momentit, si repere por dhe si një prej vajzave më seksi të showbizz-it....

Tayna dhe Noizy në pushime së bashku?

para 2 muajve - AlbPortali

Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku i njohur si Noizy ka nisur pushimet në vendin e njëjtë me reperen, Tayna, shkruan lajmi.net. Edhe Noizy si destinacion të pushimeve ka zgjedhur, Tajlandën me ç’rast u...

A e keni vërejtur super-modelen shqiptare në klipin e ri të Taynas?

para 2 muajve - GazetaBlic

Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur disa vajza. Këngëtarja këngën e ka titulluar “Kce” ndërsa klipi është xhiruar...

Tayna seksy nga Tajlanda

para 2 muajve - RTV 21

Tayna ka zgjedhur Tajlandën për të pushuar Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna para dy dite ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga e titulluar “Kce” që është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip...

Noizy dhe Tayna në të njejtin destinacion! Ç’po ndodh mes tyre?

para 2 muajve - Blitz

Tayna është reperja që shpërtheu gjatë vitit të kaluar në skenën muzikore shqiptare. Këngët e saj u shndërruan në hite dhe në verën e vitit 2018, ajo ishte shumë e angazhuar në koncerte dhe mbrëmje muzikore....

Tayna seksi nga Tajlanda

para 2 muajve - RTV 21

Tayna ka zgjedhur Tajlandën për të pushuar Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna para dy dite ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga e titulluar “Kce” që është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip...

Klipi i ri i Taynas: E vutë re Kejvina Kthellën në mesin e vajzave?

para 2 muajve - Prive

Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur disa vajza. Këngëtarja këngën e ka titulluar “Kce” ndërsa klipi është xhiruar...

Tayna nis pushimet përrallore, ‘thyen’ rrjetin me foton në bikini

para 2 muajve - Ina

Pas publikimit të këngës së re “Kce”, Tayna ka nisur pushimet përrallore. Reperja prizrenase, Tayna para pak ditëve lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “Kce”, shkruan lajmi.net. Ndërkohë që po e...

Tayna nis pushimet përrallore, ‘thyen’ rrjetin me foton në bikini

para 2 muajve - Lajmi.net

Pas publikimit të këngës së re "Kce", Tayna ka nisur pushimet përrallore. Reperja prizrenase, Tayna para pak ditëve lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “Kce”, shkruan lajmi.net. Ndërkohë që po e...

Noizy dhe Tayna në të njejtin destinacion! Ç’po ndodh mes tyre?!

para 2 muajve - InfoMagazin

Tayna është reperja që shpërtheu gjatë vitit të kaluar në skenën muzikore shqiptare. Këngët e saj u shndërruan në hite dhe në verën e vitit 2018, ajo ishte shumë e angazhuar në koncerte dhe mbrëmje muzikore....

Noizy dhe Tayna në të njejtin destinacion për pushime

para 2 muajve - Insajderi

Tayna është reperja që shpërtheu gjatë vitit të kaluar në skenën muzikore shqiptare me zhanrin  hip-hop. Tayna dhe Noizy në destinacioni  e njëtjë për pushim rastësisht apo për qëllime profesionale, nuk...

Klipi i ri i Taynas: E vutë re Kejvina Kthellën në mesin e vajzave?

para 2 muajve - Gazeta Observer

Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur disa vajza. Këngëtarja këngën e ka titulluar “Kce” ndërsa klipi është xhiruar...

Tayna dhe Noizy bashkë në pushime në Tajlandë?

para 2 muajve - Bota Press

Reperët po pushojnë në të njëjtën kohë në të njëjtin vend! Nuk ka më diskutime se Tayna është kthyer në një prej personazheve më ‘in’ të momentit, si repere por dhe si një prej vajzave më seksi të showbizz-it....

Tayna në Tajlandë me Noizyn?

para 2 muajve - Sovrani

Nuk ka më diskutime se Tayna është kthyer në një prej personazheve më IN të momentit, si repere por dhe si një prej vajzave më seksi të showbizz-it. Të gjitha bashkëpunimet e saj janë kthyer në suksese...

Tayna nis pushimet përrallore, ‘thyen’ rrjetin me foton në bikini

para 2 muajve - Gazeta Observer

Pas publikimit të këngës së re “Kce”, Tayna ka nisur pushimet përrallore. Reperja prizrenase, Tayna para pak ditëve lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “Kce”, Ndërkohë që po e shijon suksesin e...

Tayna nis pushimet përrallore, ‘thyen’ rrjetin me foton në bikini

para 2 muajve - AlbPortali

Reperja prizrenase, Tayna para pak ditëve lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “Kce”, shkruan lajmi.net. Ndërkohë që po e shijon suksesin e projektit të ri, Doruntina Shala ka nisur pushimet, ku...

I gjithë publiku në këmbë, Tayna ‘pushton’ Zvicrën

para 2 muajve - Lajmi.net

Një nga performancat e fundit të Taynës ishte ajo në Zvicër. Doruntina Shala apo Tayna, ishte e pranishme në një koncert në Zvicër e cila ‘pushtoi’ zemrat e të gjithëve, shkruan lajmi.net. Se pëlqehet...

Tayna thyen rekord!

para 2 muajve - RTV 21

Kënga e re e artistes pëlqehet nga publiku Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna ka publikuar ditën e djeshme projektin më të ri muzikor. Kënga e titulluar “Kce” që është publikuar e shoqëruar edhe me...

Këngën e nxori dhe koha është për pushime, ja ku ia mbathi Tayna

para 2 muajve - Prive

Dje ajo ka lansuar këngën e saj të re me videoklip të titulluar “Kce” ndërsa menjëherë pas publikimit të projektit të ri, ajo ia mbathi për një vend ekzotik. Tayna sqaron se cili është kuptimi i refrenit...

Këngën e nxori dhe koha është për pushime, ja ku ia mbathi Tayna

para 2 muajve - Gazeta Liria

Dje ajo ka lansuar këngën e saj të re me videoklip të titulluar “Kce” ndërsa menjëherë pas publikimit të projektit të ri, ajo ia mbathi për një vend ekzotik. Tayna tek tani ka gjetur kohë për pak pushime...

Tayna dhe Noizy kapen MAT?

para 2 muajve - Sovrani

Nuk ka më diskutime se Tayna është kthyer në një prej personazheve më IN të momentit, si repere por dhe si një prej vajzave më seksi të showbizz-it. Të gjitha bashkëpunimet e saj janë kthyer në suksese...

Tayna sqaron kuptimin e refrenit të këngës për të gjithë ata që nuk e kanë kuptuar

para 2 muajve - Tetova Sot

Ashtu siç kishte parashikuar, kënga e re e Tayna-s është për femrat dhe vetëm to do të shikoni në klipin e saj. Reperja e njohur nga Kosova publikoi dje këngën “Kce” dhe në çdo moment është e shoqëruar...

I gjithë publiku në këmbë, Tayna ‘pushton’ Zvicrën

para 2 muajve - AlbPortali

Doruntina Shala apo Tayna, ishte e pranishme në një koncert në Zvicër e cila ‘pushtoi’ zemrat e të gjithëve, shkruan lajmi.net. Se pëlqehet mjaft shumë nga publiku, kjo është vërtetuar edhe në videon e...

“Xhigëll, xhagëll, xhigëll” – Tayna tregon se cili është kuptimi i refrenit të këngës së saj te re

para 2 muajve - Insajderi

Këngëtarja e famshme Tayna, sapo ka lansuar këngën e saj më të re. Kënga e saj “Kce” u lansua në pasditen e së mërkurës, ndërsa në klip këngëtarja ka ftuar plot vajza që e rrethojnë, ndërsa kënga është...

Tayna publikon këngën e re, por vëmendjen e merr Kejvina

para 2 muajve - Albeu

Tayna është shëndërruar në një nga reperet me të dëgjuara në rrjet. Ajo së funmdi ka publikuar klipin e saj më të ri të titulluar "Kce". Kënga është pritur shumë mirë nga publiku ku ka marrë mijëra klikime....

Autori i “A ban me fol”, merr vendim tjetër për këngën e Taynës

para 2 muajve - Lajmi.net

Sot, autori i frazës “A ban me fol”, Ilir Hajraj ka bërë një reagim kundër Taynës, pasi kjo e fundit e përdori në këngën e re shprehjen e tij. Ai në postim ka shkruar se këngëtarja ka përdorur pa leje...

Autori i “A ban me fol”, fshin reagimin e tij për këngën e Taynës

para 2 muajve - Lajmi.net

Sot, autori i frazës “A ban me fol”, Ilir Hajraj ka bërë një reagim kundër Taynës, pasi kjo e fundit e përdori në këngën e re shprehjen e tij. Ai në postim ka shkruar se këngëtarja ka përdorur pa leje...

U kërkua largimi i frazës “A ban me fol”, reagon menaxheri i Taynës

para 2 muajve - Lajmi.net

Dje, Tayna ka lansuar projektin e ri muzikor të titulluar "Kce". Në këtë këngë reperja nga Prizreni ka përfshirë edhe frazën e famshme të Ilir Hajraj “A ban me fol”, shkruan lajmi.net. E pas lansimit të...

Rastësi apo kopjim? Klipi i ri i Taynës i ngjashëm me atë të Ariana Grandes

para 2 muajve - Java News

Siç është u shkruajt dhe dje në mediat rozë reperja më e re suksesshme për momentin Tayna publikoi këngën e saj më të re ‘Kce’. Në video shihet që këngëtarja është e rrethuar nga shumë vajza ku ajo që...

Tayna sqaron se cili është kuptimi i refrenit të këngës së saj te re

para 2 muajve - Prive

Këngëtarja e famshme Tayna, sapo ka lansuar këngën e saj më të re. Kënga e saj “Kce” u lansua në pasditen e së mërkurës, ndërsa në klip këngëtarja ka ftuar plot vajza që e rrethojnë, ndërsa kënga është...

VIDEO/ Rastësi apo kopjim? Klipi i ri i Taynës ngjashmëri me atë të Ariana Grandes

para 2 muajve - Lexo

Siç është u shkruajt dhe dje në mediat rozë reperja më e re suksesshme për momentin Tayna publikoi këngën e saj më të re ‘Kce’. Në video shihet që këngëtarja është e rrethuar nga shumë vajza ku ajo që...

Tayna sqaron kuptimin e fjalëve “jiggle, juggle jiggle”

para 2 muajve - Lajmi.net

Tayna, ka sqaruar kuptimin e fjalëve 'jiggle juggle jiggle". Reperja nga Prizreni, Tayna, në këngën e re “Kce”, përmend disa fjalë që mbase nuk i keni dëgjuar më parë, shkruan lajmi.net. Por, Doruntina...

Autori i “A ban me fol”, fshin reagimin e tij për këngën e Taynës

para 2 muajve - AlbPortali

Ai në postim ka shkruar se këngëtarja ka përdorur pa leje frazën e famshme të tij “A ban me fol”, shkruan lajmi.net. Megjithatë, këtë postim të Ilirit nëse e shikoni tani nuk mund ta gjeni pasi që e ka...

Pjesë e klipit të Taynës është edhe kjo modele shqiptare

para 2 muajve - Lajmi.net

Tayna, dje ka lansuar këngën e re "Kce". Ky projekt i Doruntina Shalës vjen i realizuar edhe me videoklip teksa shfaqet me disa vajza, shkruan lajmi.net. Në klip të Taynës është edhe modelja shqiptare,...

U kërkua largimi i frazës “A ban me fol”, reagon menaxheri i Taynës

para 2 muajve - AlbPortali

Në këtë këngë reperja nga Prizreni ka përfshirë edhe frazën e famshme të Ilir Hajraj “A ban me fol”, shkruan lajmi.net. E pas lansimit të këngës ka reaguar djaloshi duke thënë se shprehjen e ka përdorë...

Tayna ju kundërpërgjigjet atyre që e akuzuan që kënga nuk ka kuptim!

para 2 muajve - Sovrani

Pas publikimit të projektit të ri reperja Tayna duket që është akuzuar për përdorimin e fjalëve të pakuptimta, shkruan OnAir Por duket që Tayna, ka sqaruar kuptimin e fjalëve ‘jiggle juggle jiggle”. Reperja...

Tayna sqaron kuptimin e fjalëve “jiggle, juggle jiggle”

para 2 muajve - AlbPortali

Reperja nga Prizreni, Tayna, në këngën e re “Kce”, përmend disa fjalë që mbase nuk i keni dëgjuar më parë, shkruan lajmi.net. Por, Doruntina Shala për të gjithë fansaj e saj ka zbuluar domethëninen e kësaj...

Koincidencë apo jo? Klipi i ri i Tayna-s ngjaka kaq shumë me atë të Ariana Grande-s

para 2 muajve - Bota Press

Ashtu siç kishte parashikuar, kënga e re e Tayna-s është për femrat dhe vetëm to do të shikoni në klipin e saj. Reperja e njohur nga Kosova publikoi sot këngën “Kce” dhe në çdo moment është e shoqëruar...

Velina Kejvina Kthella pjesë e klipit të Taynës

para 2 muajve - Arbresh

Repereja e njohur kosovare Tayna mbrëmë ka lansuar këngën e saj të re “Kce”. Në klipin atraktiv të Taynës e ftuar ishte edhe modelja shqiptare, Kejvina Kthella apo siç njihet për publikun Velina e “Xing...

Publikohet projekti i shumëpritur nga Tayna

para 2 muajve - Ina

“Kce” quhet kënga më e re e Taynës. Reperja e ka paralajmëruar këtë projekt tash e disa ditë dhe tashmë është lëshuar në youtube ku mund ta shihni të plotë. Artistja sërish ka punuar me Cricket, ndërkaq...

Në këngën e Taynës përfshihet edhe fraza “A ban me fol”

para 2 muajve - Lajmi.net

Reperja nga Prizreni, Tayna ka sjell këngën e re. “Kce”, titullohet projekti më i ri i Doruntina Shalës të cilin e ka finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Muzikën dhe tekstin e ka punuar Cricket...

Tayna publikon projektin e ri

para 2 muajve - Klan Kosova

Tayna ka publikuar projektin e ri. Kënga quhet “Kce” dhe është e shoqëruar me videoklip ku artistja shfaqet e rrethuar nga shumë femra. Për muzikën është përkujdesur Cricket ndërkaq klipin e ka realizuar...

Publikohet projekti i shumëpritur nga Tayna

para 2 muajve - Prive

“Kce” quhet kënga më e re e Taynës. Reperja e ka paralajmëruar këtë projekt tash e disa ditë dhe tashmë është lëshuar në youtube ku mund ta shihni të plotë. Artistja sërish ka punuar me Cricket, ndërkaq...

Tayna publikon këngën e re, përfshinë shprehjen “A bon me fol”

para 2 muajve - RTV 21

Kënga titullohet “Kce” Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Kce” dhe është shoqëruar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv Tekstin e ka shkruar...

300 goca në garë për ti zënë vendin, Kejvina i thumbon keq (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Pas lajmit se Kejvina Kthella u largua nga “Xingu”, rreth 300 vajza kanë aplikuar për ta zëvendësuar atë. Ditën e sotme u zhvillluan audicionet për velinën e re e cila do të zëvendësojë Kejvinën . Bukuroshja...

“Kce”, projekti i ri muzikor nga Tayna

para 2 muajve - Sovrani

Reperja e talentuar kosovare e njohur si Tayna ka lansuar projektin më të ri muzikor. “Kce” mbanë titullin kënga e re, që vjen edhe me videoklip në kanalin Youtube, për të cilin është përkujdesur Valon...

E pabesueshme! Mbi 300 vajza në konkurrencë me njëra-tjetrën për të zëvendësuar Kejvinën në “Xing”

para 2 muajve - Bota Press

Të shtunën e kaluar moderatori Ermal Mamaqi gjatë emisionit deklaroi publikisht se Kejvina nuk do të jetë më pjesë e emisionit si velinë. Bukuroshja pohoi se do të largohej në Itali, ku sipas saj diçka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK