http://kariera.mk

Niseni mëngjesin me këtë pije

para 2 muajve - Aktuale

Bananja është burim shumë i mirë i energjisë dhe është mirë ta nisim ditën me të. Gjithashtu është e mirë për humbjen e peshës falë kaliumit, i cili largon ujin e tepërt nga trupi dhe fibrave që përshpejtojnë...

Niseni mëngjesin me këtë pije

para 2 muajve - Klan Kosova

Bananja është burim shumë i mirë i energjisë dhe është mirë ta nisim ditën me të. Gjithashtu është e mirë për humbjen e peshës falë kaliumit, i cili largon ujin e tepërt nga trupi dhe fibrave që përshpejtojnë...

Niseni mëngjesin me këtë pije

para 2 muajve - Gazeta Observer

Bananja është burim shumë i mirë i energjisë dhe është mirë ta nisim ditën me të.Gjithashtu është e mirë për humbjen e peshës falë kaliumit, i cili largon ujin e tepërt nga trupi dhe fibrave që përshpejtojnë...

Niseni mëngjesin me këtë pije

para 2 muajve - Ekonomia Online

Bananja është burim shumë i mirë i energjisë dhe është mirë ta nisim ditën me të. Gjithashtu është e mirë për humbjen e peshës falë kaliumit, i cili largon ujin e tepërt nga trupi dhe fibrave që përshpejtojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK