http://kariera.mk

Rama: PD-LSI ta harrojnë se mund të marrin pushtet me dhunë, klithmat e Monikës për blerje votash nuk i mban dot mbi shpinë as Shpiragu

para 3 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama e ka bërë edhe një herë të qartë se nuk ka ndërmend të lëshojë frenat e qeverisë pavarësisht lëvizjeve të opozitës. Ditën e djeshme gjatë një takimi me banorët e Beratit në kuadër...

Rama këshillon kryeministrin: “Drejtohu Prokurorisë”

para 3 muajve - Sot News

Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama është shprehur në lidhje me akuzat e kryeministrit Edi Rama për kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi. Ai ka deklaruar se gjuha e përdorur nga kryeministri i takon një qytetari...

Rama: Nuk do të ketë zgjedhje parlamentare të parakohshme

para 3 muajve - Koha.net

Një ditë para protestës së lajmëruar të opozitës, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u kërkoi grave nga Berati të pengojnë burrat që të shkojnë në protestë. Ashtu si në qytetet e tjera ku ka shkuar, edhe...

Rama: Qeveria nuk preket. Votën e 2017-s nuk e luan as topi, jo më Luli

para 3 muajve - Top Channel

Një ditë para protestës, që opozita ka thirrur përballë zyrës së tij në Tiranë, Edi Rama garantoi socialistët nga Berati se qeveria nuk bie me akte dhune, por ajo që rrezikon të dëmtohet është imazhi i...

Rama: Nuk do të ketë zgjedhje parlamentare të parakohshme

para 3 muajve - Flaka

Një ditë para protestës së lajmëruar të opozitës, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u kërkoi grave nga Berati të pengojnë burrat që të shkojnë në protestë. Ashtu si në qytetet e tjera ku ka shkuar, edhe...

Rama kërcënon: Mos guxoni t’i prekni një fije floku qeverisë

para 3 muajve - Koha Jone

Një ditë para protestës, që opozita ka thirrur përballë zyrës së tij në Tiranë, Edi Rama garantoi socialistët nga Berati se qeveria nuk bie me akte dhune, por ajo që rrezikon të dëmtohet është imazhi i...

Rama kërcënon: Qeveria nuk preket

para 3 muajve - Koha Jone

Një ditë para protestës, që opozita ka thirrur përballë zyrës së tij në Tiranë, Edi Rama garantoi socialistët nga Berati se qeveria nuk bie me akte dhune, por ajo që rrezikon të dëmtohet është imazhi i...

Rama: Qeveria nuk preket. Votën e 2017-s nuk e luan as topi, jo më Luli

para 3 muajve - Portalb

“Kjo punë nuk ka asnjë mundësi të mbarojë me prekjen e një fije floku të shumicës qeverisëse. Kush fiton këtu? Ata që i kanë hyrë atij deti as në këmbë, por zvarrë? Ata, jo. Janë të humbur dhe vetëm humbasin”,...

Rama: PD-LSI, frikë nga drejtësia

para 3 muajve - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama fjalën  e tij në Berat e ka nis me një mesazh, “me metoda te tilla e vetmja gjë që nuk preket është qeveria,” ose siç e cilesoi ai ndryshe “zemër të gjithë organizmit elektoral që...

Rama tregon a do ketë zgjedhje të parakohshme

para 3 muajve - InfoShqip

Një ditë para protestës së lajmëruar të opozitës, kryeministri Edi Rama u kërkoi grave nga Berati të pengojnë burrat që të shkojnë në protestë. Ashtu si në qytetet e tjera ku ka shkuar, edhe në Berat e...

Rama: Qeveria nuk preket. Votën e 2017-s nuk e luan as topi, jo më Luli

para 3 muajve - Epoka e Re

Një ditë para protestës, që opozita ka thirrur përballë zyrës së tij në Tiranë, Edi Rama garantoi socialistët nga Berati se qeveria nuk bie me akte dhune, por ajo që rrezikon të dëmtohet është imazhi i...

Kapni burrat për xhakete, mos i lini të ikin në protestë, Rama mesazh grave të Beratit: S`ka zgjedhje

para 3 muajve - LajmiFundit

Kryeministri Rama u kërkoi grave nga Berati të pengojnë burrat që të shkojnë në protestë. Kreu i qeverisë u prit me protesta të simpatizantëve të PD. Rama tha: Unë u bëj thirrje grave të beratit ti kapin...

“Punët së prapthi i bën Monika, se Luli fle gjumë”

para 3 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama nuk e ka kursyer ironinë kur ka folur për protestën e opozitës nga Berati. Duke iu drejtuar grave të këtij qyteti dhe gjithë Shqipërisë, kryeministri tha se duhet t’i mbajnë burrat...

Rama: Nuk na prekin dot asnjë fije floku! Luli është me Monikën, ne jemi me njerëzit

para 3 muajve - Lexo

Në vazhdën e takimeve me të gjitha bashkitë e Shqipërisë, kryeministri Edi Rama ka ndaluar sot në qytetin e Beratit. Duke folur për zgjedhjet e qershorit, Rama tha se nuk mjafton vetëm të fitohet ndaj...

Rama: Kur flasin Monika e Luli, prishen edhe ngjyrat e televizorit

para 3 muajve - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama nga Berati në kuadër të ciklit kombëtar ‘Bashkia që Duma’ vijoi ironitë ndaj drejtuesve të opozitës, ndërsa shtoi se kur dalin ata në televizor, këtij të fundit i ikin edhe ngjyrat....

Rama-Bashës:S’na prekni as fijen e flokut, në qeveri deri në 2021

para 3 muajve - BalkanWeb

Nga Berati, kryeministri Edi Rama ka sfiduar demokratët një ditë para protestës së tyre, e paralajmëruar si më madhështorja, kur tha se shumicës qeverisëse nuk i preket asnjë fije floku. “Nuk kanë çfarë...

Rama nuk 'mbron' gjithë mazhorancën, kë ka përjashtuar nga lista?

para 3 muajve - Sot News

Nga Berati, kryeministri Edi Rama ka sfiduar demokratët një ditë para protestës së tyre,duke deklaruar se shumicës qeverisëse nuk preket as fija e flokut. Duke përmendur fjalën “shumicë” lë të kuptosh...

Ironia e Ramës:Shpiragu se mban dot mbi shpinë klithmën e Monikës

para 3 muajve - BalkanWeb

I ndodhur në Berat, kryeministri i vendit Edi Rama u ndal sërish tek zgjedhjet lokale, për të calt u shpreh i sigurt që PS do fitonte edhe Bashkinë e Beratit, Kuçovës dhe Skraparit. “Do dorëzojnë bashkinë...

Kë ka përjashtuar nga lista? Rama nuk “mbron” gjithë mazhorancën

para 3 muajve - Sot News

Nga Berati, kryeministri Edi Rama ka sfiduar demokratët një ditë para protestës së tyre,duke deklaruar se shumicës qeverisëse nuk preket as fija e flokut. Duke përmendur fjalën “shumicë” lë të kuptosh...

"Këtë nuk e luan as topi dhe jo Luli", kryeministri Rama bën paralajmërimin e fortë

para 3 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama kërkoi besimin e qytetarëve në Berat për të votuar koliacionin e majtë në zgjedhjet lokale të 2019. Ai tha se votën e qytetarëve nuk e luan as topi e jo Luli. "Votën tuaj nuk e luan...

Rama ironizon PD: Burrat tuaj nuk bëjnë asnjë punë, gra mbajini nga xhaketat

para 3 muajve - Koha Jone

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjatë një takimi me banorët e Beratit deklaroi se e vetmja gjë që nuk ka për të ndodhur nga protestat e opozitës është që të preket qeveria. Sipas tij, këto protesta...

Edi Rama tregon a do të ketë zgjedhje të parakohshme

para 3 muajve - Periskopi

Një ditë para protestës së lajmëruar të opozitës, kryeministri Edi Rama u kërkoi grave nga Berati të pengojnë burrat që të shkojnë në protestë. Ashtu si në qytetet e tjera ku ka shkuar, edhe në Berat e...

Rama u lutet grave të Beratit: Mbajini burrat prej xhakete me 16 mars

para 3 muajve - Albeu

Gjatë fjalimit të tij në Berat, kryeminsitri Edi Rama iu drejtua grave të cilave iu kërkoi që të “mbanin” burrat nga xhaketat se nuk kishin çtë bënin nesër në Tiranë në protestën që opozita e bashkuar...

Rama ironizon keq Kryemadhin, tregon se kë ka frikë tjetër përveç zgjedhjeve: "Ne na vjen keq edhe për Monikën edhe për Lulin"

para 3 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama në një takim me qytetarët e Beratit është ndalë jo vetëm te zgjedhjet lokale, por edhe te çështja e shumë përfolur e shitblerjes së votave. Rama ka hedhur replika të forta drejt ish...

Rama – grave në Berat:  “Lidhini” burrat! Punët së prapthi i bën Mona, Luli fle gjum

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama nuk e ka kursyer ironinë kur ka folur për protestën e opozitës nga Berati. Duke iu drejtuar grave të këtij qyteti dhe gjithë Shqipërisë, kryeministri tha se duhet t’i mbajnë burrat...

“Ç’të bëjë Zoti?”, Rama ironizon keq Monika Kryemadhin, tregon se kë ka frikë tjetër përveç zgjedhjeve

para 3 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama në një takim me qytetarët e Beratit është ndalë jo vetëm te zgjedhjet lokale, por edhe te çështja e shumë përfolur e shitblerjes së votave. Rama ka hedhur replika të forta drejt ish...

"Mbajini burrat nga xhaketat mos të ikin pas berihas", Rama bën batuata të forta me gratë në Berat

para 3 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Ram nga Berati ku zhvilloi një takim me banorët e këtij qyteti në turin “Bashkia që duam”, ka ironizuar protestën e opozitës që do të mbahet ditën e nesërme në Tiranë. Gjatë fjalës së...

Rama grave të Beratit: Mbajini burrat nga xhaketat mos të ikin pas berihas nesër

para 3 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Ram nga Berati ku zhvilloi një takim me banorët e këtij qyteti në turin “Bashkia që duam”, ka ironizuar protestën e opozitës që do të mbahet ditën e nesërme në Tiranë. Gjatë fjalës së...

Rama dhe Basha replikojnë në distancë, frikë për ndryshim të qeverisë me dhunë?

para 3 muajve - Shekulli

Replika të ashpra janë lëshuar në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha, një ditë para protestës te Kryeministria, ku ka zëra për rikthim të akteve të dhunshme. Kryeministri...

Rama tallet me Kryemadhin: Shpiragu se mban dot mbi shpinë klithmën e Monikës. Kur ngre kokën ajo, Zoti thotë s’po ndërhyj ndërsa Abaz Aliu…

para 3 muajve - Gazeta Tema

I ndodhur në Berat, kryeministri i vendit Edi Rama u ndal sërish tek zgjedhjet lokale, për të calt u shpreh i sigurt që PS do fitonte edhe Bashkinë e Beratit, Kuçovës dhe Skraparit. “ Do dorëzojnë bashkinë...

Rama grave të Beratit: Mbajini burrat nga xhaketat mos të ikin pas berihas, mos të dalin xhiro kot në Tiranë. Demokratët vetëm për punë nuk i ke

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Ram nga Berati ku zhvilloi një takim me banorët e këtij qyteti në turin “Bashkia që duam”, ka ironizuar protestën e opozitës që do të mbahet ditën e nesërme në Tiranë. Gjatë fjalës së...

Rama: Nuk do të ketë zgjedhje parlamentare të parakohshme

para 3 muajve - KosovaPress

Ashtu si në qytetet e tjera ku ka shkuar, edhe në Berat e Kuçovë kreu i qeverisë u prit me protesta të simpatizantëve të PD. “Unë u bëj thirrje grave të beratit ti kapin burrat prej xhakete dhe mos i lënë...

Kryeministri i Shqipërisë fton gratë që ti ndalin burrat e tyre për të dal në protestën e opozitës

para 3 muajve - Albinfo

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në një ngjarje që zhvilloi në qytetin e Beratit u ka bërë thirrje grave të këtij qyteti që të mos lejojnë burrat e tyre të shkojnë në protestën e opozitës të shtunën...

Rama në Berat: Organizimin e bën Monika, të ishte për Lulin flinte gjumë

para 3 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama në takimin me banorët e Beratit ka dhënë edhe disa mesazhe politike, edhe pse në formën e batutave. Rama u bëri thirrje qytetarëve që të mos shkonin pas opozitës, por të merren me...

Rama grave të Beratit: Mbaji burrat nga xhaketat mos të ikin pas berihas, mos të dalin xhiro kot në Tiranë. Demokratët vetëm për punë nuk i ke

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Ram nga Berati ku zhvilloi një takim me banorët e këtij qyteti në turin “Bashkia që duam”, ka ironizuar protestën e opozitës që do të mbahet ditën e nesërme në Tiranë. Gjatë fjalës së...

Një ditë para protestës, Rama: Qeverisë nuk i preket asnjë fije floku

para 3 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Berat në një takim me strukturat e partisë dhe banorët e këtij qarku. Në një përpjekje për të treguar “forcën” një ditë përpara protestës së opozitës në Tiranë, takimi...

“Punët së prapthi i bën Monika, se Luli fle gjumë”

para 3 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama nuk e ka kursyer ironinë kur ka folur për protestën e opozitës nga Berati. Duke iu drejtuar grave të këtij qyteti dhe gjithë Shqipërisë, kryeministri tha se duhet t’i mbajnë burrat...

Rama në Berat: Votën tuaj nuk e luan as topi dhe jo Luli

para 3 muajve - Lexo

Edi Rama kërkoi besimin e qytetarëve në Berat për të votuar koliacionin e majtë në zgjedhjet lokale të 2019. Ai tha se votën e qytetarëve nuk e luan as topi e jo luli. “Votën tuaj nuk e luan as topi dhe...

Rama ironizon: A e mban dot Shpiragu klithmën e Monës që flet për blerje votash?

para 3 muajve - Lexo

Nga Berati ku ndodhet në takimin “Bashkia që Duam” kryeministri Edi Rama thumboi kryetarin e opozitës, Lulzim Basha së bashku me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi për vendimin e tyre për të djegur mandatet....

Ironia e Ramës: A e mban dot Shpiragu klithmën e Monës që flet për blerje votash?

para 3 muajve - Java News

Nga Berati ku ndodhet në takimin “Bashkia që Duam” kryeministri Edi Rama thumboi  kryetarin e opozitës, Lulzim Basha së bashku me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi për vendimin e tyre për të djegur...

Ironia e Ramës: E mban Shpiragu klithmën e Monës o Zot shpëtoi shqiptarët nga blerja e votës

para 3 muajve - Java News

Nga Berati ku ndodhet në takimin “Bashkia që Duam” kryeministri Edi Rama thumboi  kryetarin e opozitës, Lulzim Basha së bashku me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi për vendimin e tyre për të djegur...

Rama batuta me gratë e Beratit: Mbajini burrat nga xhaketat mos të ikin në protestë, mos të dalin xhiro kot në Tiranë se ku i dihet

para 3 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Ram nga Berati ku zhvilloi një takim me banorët e këtij qyteti në turin “Bashkia që duam”, ka ironizuar protestën e opozitës që do të mbahet ditën e nesërme në Tiranë. Gjatë fjalës së...

Rama: Nuk na prekin dot asnjë fije floku! Luli është me Monikën, ne jemi me njerëzit

para 3 muajve - Java News

Në vazhdën e takimeve me të gjitha bashkitë e Shqipërisë, kryeministri Edi Rama ka ndaluar sot në qytetin e Beratit. Duke folur për zgjedhjet e qershorit, Rama tha se nuk mjafton vetëm të fitohet ndaj...

Ramat: Nuk na prekin dot asnjë fije floku! Luli është me Monikën, ne jemi me njerëzit

para 3 muajve - Java News

Në vazhdën e takimeve me të gjitha bashkitë e Shqipërisë, kryeministri Edi Rama ka ndaluar sot në qytetin e Beratit. Duke folur për zgjedhjet e qershorit, Rama tha se nuk mjafton vetëm të fitohet ndaj...

Rama në Berat: Nuk na prekin dot asnjë fije floku! LSI, simotra e të gjithëve…

para 3 muajve - Java News

Në vazhdën e takimeve me të gjitha bashkitë e Shqipërisë, kryeministri Edi Rama ka ndaluar sot në qytetin e Beratit. Duke folur për zgjedhjet e qershorit, Rama tha se nuk mjafton vetëm të fitohet ndaj...

Rama në Berat: Opozita nuk e prek dot qeverinë, LSI shkon me kë e ka radhën

para 3 muajve - Java News

Në vazhdën e takimeve me të gjitha bashkitë e Shqipërisë, kryeministri Edi Rama ka ndaluar sot në qytetin e Beratit. Duke folur për zgjedhjet e qershorit, Rama tha se nuk mjafton vetëm të fitohet ndaj...

Rama tall para qytetarëve Bashën e Kryemadhin: Prishet dhe televizori kur flasin…

para 3 muajve - LajmiFundit

Kryeministri Edi Rama nga Berati në kuadër të ciklit kombëtar ‘Bashkia që Duma’ vijoi ironitë ndaj drejtuesve të opozitës, ndërsa shtoi se kur dalin ata në televizor, këtij të fundit i ikin edhe ngjyrat....

Rama ironizon keq PD: Burrat tuaj nuk bëjnë asnjë punë, gra mbajini nga xhaketat

para 3 muajve - LajmiFundit

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjatë një takimi me banorët e Beratit deklaroi se e vetmja gjë që nuk ka për të ndodhur nga protestat e opozitës është që të preket qeveria. Sipas tij, këto protesta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK