http://kariera.mk

Aksident i rëndë, nëna humb jetën, vajza në “luftë” me vdekjen

para 3 muajve - Tetova Sot

Mesditën e sotme një grua ka humbur jetën në një aksident në aksin rrugor të ndodhur në aksin Shkodër-Koplik. Ndërsa raportohet se vajza e saj, e cila është shtatzënë është në gjendje të rendë. Aksidenti...

Aksident i rëndë në Shkodër, vdes në vend 26-vjeçari (EMRI & VIDEO)

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një aksidenti tragjik të ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Koplik, mesditën e kësaj të premte. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplikut...

EMRAT/ Identifikohet viktima dhe e palgosura në aksidentin e Kolpikut

para 3 muajve - Albeu

Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Shkodër- Koplik . Viktima mëoshet se ëhstë shtetasi Nikola Sokoli rreth 26 vjeç, ndërsa është plagosur dhe...

Aksidenti i rëndë në Shkodër, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur

para 3 muajve - Blitz

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër- Koplik. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplikut të Sipërm, rreth orës 12:00. Mjeti i tipit “Benz” është përplasur me...

Aksident në Shkodër, një i vdekur dhe një i plagosur

para 3 muajve - BalkanWeb

Një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Shkodër-Koplik. vijon…

Përplasje tragjike në Koplik, humb jetën 26 vjeçari

para 3 muajve - Vizion Plus

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në Koplik. Dy automjete, njëra e tipit “Benz” dhe tjetra “Volkswagen” janë përplasur rreth orës 12:00 në aksin...

Një tjetër aksident i rëndë në Shkodër-Koplik, ndërron jetë 26-vjeçari

para 3 muajve - Opinion

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm, ku një mjet tip “Benz” është përplasur me një “Volkswagen”. Nga...

Aksidenti në Shkodër, identifikohet viktima dhe i plagosuri

para 3 muajve - Koha Jone

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Shkodër- Koplik në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm. Nga aksidenti mësohet se ka vdekur 26-vjeçari Nikola Sokolja ndërsa ka mbetur...

Aksident i rëndë në Shkodër, kush është i riu që humbi jetën në vend (EMRI)

para 3 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Koplik. Mësohet se një 26- vjeçar, i identifikuar si Nikola Sokoli, ka humbur jetën. Ndërkohë sipas policisë një person tjetër ka ngelur i plagosur rëndë....

Një tjetër aksident i rëndë në Shkodër-Koplik, ndërron jetë 29-vjeçari

para 3 muajve - Opinion

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm, ku një mjet tip “Benz” është përplasur me një “Volkswagen”. Nga...

Aksident i rëndë në Koplik, një i vdekur dhe një i plagosur

para 3 muajve - Shekulli

Një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur rëndë, si pasojë e një aksidenti rrugor që ndodhi në rrugën e Koplikut. Aksidenti i rëndë ndodhi pak çaste më parë, ndërsa nuk dihen ende identiteti i...

E FUNDIT/ Aksident me një të vdekur dhe një të plagosur në Shkodër

para 3 muajve - Albeu

Një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Shkodër-Koplik. vijon …

Aksident me viktima në Koplik

para 3 muajve - Koha Jone

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën e Koplikut. vijon

Lezhë/ Përplasen dy automjete, plagosen dy të rinj

para 3 muajve - Top Channel

Në autostradën Lezhë- Mamurras, në fshatin Gjormë, mjeti me drejtues shtetasin A.L.30 vjeç, banues në Tiranë është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin A.L. 48 vjeç, banues në Tiranë. Për pasojë është...

Lezhë: Përplasen dy automjete, lëndohen dy të rinj

para 3 muajve - Klan Kosova

Në autostradën Lezhë- Mamurras, në fshatin Gjormë, mjeti me drejtues shtetasin A.L.30 vjeç, banues në Tiranë është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin A.L. 48 vjeç, banues në Tiranë. Për pasojë është...

VIDEO /Identifikohet i riu që humbi jetën në aksidentin në Shkodër

para 3 muajve - Java News

Një person ka vdekur dhe një tjër ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm, teksa mjeti tip “Benz”...

Aksident në Laç, plagosen rëndë dy të rinj

para 3 muajve - Albeu

Në autostradën Lezhë- Mamurras, në fshatin Gjormë, mjeti me drejtues shtetasin A.L.30 vjeç, banues në Tiranë është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin A.L. 48 vjeç, banues në Tiranë. Për pasojë është...

Dy makina përplasen në Lezhë, plagosen dy të rinj

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident të ndodhur në autostradën Lezhë- Mamurras, pranë fshatit Gjorm. “Mjeti me drejtues shtetasin A.L.30 vjeç, banues në Tiranë është përplasur  me mjetin...

Përplasen dy automjete, dy të rinj dërgohen në spital

para 3 muajve - Koha Jone

Në autostradën Lezhë- Mamurras, në fshatin Gjormë, mjeti me drejtues shtetasin A.L.30 vjeç, banues në Tiranë është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin A.L. 48 vjeç, banues në Tiranë. Për pasojë është...

Përplasen dy makina në Lezhë, plagosen dy të rinj

para 3 muajve - Shekulli

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Lezhë-Mamurras, në fshatin Gjormë. Mjeti me drejtues shtetasin A. L., 30 vjeç, banues në Tiranë është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin...

Shkodër- Koplik/ Aksident i rëndë, një i vdekur, një i plagosur

para 3 muajve - Java News

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Koplik ku si pasojë ka mbetur i vdekur një person dhe është plagosur një tjetër. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të qytetit...

Aksidenti në Shkodër, identifikohet personi i pa jetë

para 3 muajve - LajmiFundit

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Shkodër- Koplik në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm. Nga aksidenti mësohet se ka vdekur 26-vjeçari Nikola Sokolja ndërsa ka mbetur...

Aksidenti në Shkodër, identifikohet viktima e i plagosuri

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Shkodër- Koplik në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm. Nga aksidenti mësohet se ka vdekur 26-vjeçari Nikola Sokolja ndërsa ka mbetur...

Aksident i rëndë në Shkodër-Koplik, 26-vjecari humb jetën, një grua përfundon në spital

para 3 muajve - LajmiFundit

Aksidentet vazhdojne te marrin jeten e shqiptareve ne rruget e vendit. Policia informoi se nje person ka humbur jeten dhe nje tjeter eshte plagosur pas nje aksidenti ne rrugen Shkoder-Koplik. Shkoder/...

Aksident i rëndë në Shkodër, 1 i pa jetë e 3 në spital

para 3 muajve - LajmiFundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Shkodër-Koplik. Nga përplasja e ndodhur rreth orës 12:00 ka humbur jetën një person, e 3 persona kanë mbetur të plagosur. Ende nuk dihen arsyet e këtij aksidenti...

Shkodër/ Aksident i rëndë, 1 i vdekur e 3 të plagosur

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Shkodër-Koplik. Nga përplasja e ndodhur rreth orës 12:00 ka humbur jetën një person, e 3 persona kanë mbetur të plagosur. Ende nuk dihen arsyet e këtij aksidenti...

Lezhë/ Përplasen dy automjete, plagosen dy të rinj

para 3 muajve - Java News

Në autostradën Lezhë- Mamurras, në fshatin Gjormë, mjeti me drejtues shtetasin A.L.30 vjeç, banues në Tiranë është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin A.L. 48 vjeç, banues në Tiranë. Për pasojë është...

Aksident në Lezhë – Mamurras, dy të plagosur

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një vajzë dhe një djalë mbetën të plagosur në një aksident rrugor të ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë-Mamurras në fshatin Gjormë. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, ndërsa vajza 19 vjeç me inicialet...

Lezhë: Përplasen dy automjete, lëndohen dy të rinj

para 3 muajve - Ekonomia Online

Në autostradën Lezhë- Mamurras, në fshatin Gjormë, mjeti me drejtues shtetasin A.L.30 vjeç, banues në Tiranë është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin A.L. 48 vjeç, banues në Tiranë. Për pasojë është...

Aksident në Lezhë – Mamurras, dy në spital

para 3 muajve - LajmiFundit

Një vajzë dhe një djalë mbetën të plagosur në një aksident rrugor të ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë-Mamurras në fshatin Gjormë. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, ndërsa vajza 19 vjeç me inicialet...

Aksident në autostradën Lezhë-Milot, makina përplas këmbësoren

para 3 muajve - BalkanWeb

LEZHE Një 70-vjeçare është plagosur në autostradën Lezhë-Milot, në vendin e quajtur Kryqëzimi i Spitenit, pasi është përplasur nga një makinë. Policia bën me dije se gruaja e plagosur me inicialet L.N...

EMRI/ Korçë, ndërron jetë në spital gruaja që u aksidentua 6 ditë më parë

para 3 muajve - Java News

Ka ndërruar jetë në spital, 54-vjeçarja Ëngjellushe Demollari, e cila 6 ditë më parë u përfshi në një aksident rrugor. Aksidenti rrugor ndodhi në Maliq të Korçës tek kryqëzimi i Libonikut. Gruaja mbeti...

Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina përplas të moshuarën

para 3 muajve - Shekulli

Një aksident ka rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Lezhë-Milot, në vendin e quajtur Kryqëzimi i Spitenit. Një 72-vjeçare duke drejtuar mjetin e tij tip “Opel”, ka aksidentuar shtetasen këmbësore...

E FUNDIT/ Makina përplas keq këmbësoren në aksin Lezhë-Milot

para 3 muajve - Albeu

Nje tjeter aksident ka ndodhur sot ne mesdite, me pasoje nje grua te aksidentuar rende. Mesohet se ngjarja ndodhi rreth orës 12:30, në autostraden Lezhë – Milot, në vendin e quajtur Kryqezini i Spitenit....

Aksident në Lezhë, i moshuari përplas me makinë një grua

para 3 muajve - Java News

Nje tjeter aksident ka ndodhur sot ne mesdite, me pasoje nje grua te aksidentuar rende. Mesohet se ngjarja ndodhi rreth orës 12:30, në autostraden Lezhë – Milot, në vendin e quajtur Kryqezini i Spitenit....

Makina përplas për vdekje këmbësorin në aksin Fushë Krujë-Tiranë

para 3 muajve - Vizion Plus

Një 60 vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një automjet mëngjesin e kësaj të enjteje në aksin rrugor Fushë Krujë-Tiranë. Ngjarja është regjistruar rreth orës 05:45 të mëngjesit në Nikël ndërsa viktima...

“Përgjaket” Dita e Verës”, këmbësori përplaset për vdekje në Krujë-Tiranë

para 3 muajve - Gazeta Shqip

“Dita e Verës” ka nisur me një aksident të rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit në afërsi të fshatit Arameras, në aksin Fushë-Krujë – Tiranë. Mësohet se një këmbësor, ende i paidentifikuar ka mbetur...

Aksidenti në kryqëzimin e Spitenit, rëndë burri

para 3 muajve - LajmiFundit

Një këmbësore e moshuar është aksidentuar nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Lezhë- Milot në vendin e quajtur Kryqezini i Spitenit. “Shtetasi Z.M. 72 vjeç, duke drejtuar mjetin e tij...

Lezhë/ Aksidenti në kryqëzimin e Spitenit, 72 vjeçari përfundon në spital

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një këmbësore e moshuar është aksidentuar nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Lezhë- Milot në vendin e quajtur  Kryqezini i Spitenit. “Shtetasi Z.M. 72 vjeç, duke drejtuar mjetin e tij...

“Përgjaket” Dita e Verës, këmbësori përplaset për vdekje në Krujë-Tiranë

para 3 muajve - PortaliOnline

“Dita e Verës” ka nisur me një aksident të rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit në afërsi të fshatit Arameras, në aksin Fushë-Krujë – Tiranë. Mësohet se një këmbësor, ende i paidentifikuar ka mbetur...

Aksident në Fushë-Krujë, humb jetën këmbësori

para 3 muajve - Arbresh

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Fushë-Krujë-Tiranë në afërsi të fshatit Arameras, si pasojë e të cilit ka mbetur i vdekur një këmbësor. Sipas të dhënave të para, një automjet tip “Benz”...

Aksident i rëndë/ Një i pa jetë në Fushë Krujë

para 3 muajve - LajmiFundit

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Fushë Krujë-Tiranë në afërsi të fshatit Arameras. Nga përplasja ka mbetur i vdekur një person, që po ecte anës rrugës në këmbë. Nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK