http://kariera.mk

Frankfurt: Tragjike, humbin jetën 4 të rinj shqiptarë, dy prej tyre nga Durrësi

para 3 muajve - Fakti Ditor

Të shumtë janë të rinjtë shqiptarë që kanë emigruar për punë në shtetin gjerman. Shumë prej tyre kanë ikur me viza pune e një pjesë e madhe ikin me pasaporta për të punuar e për të nxjerrë disa të ardhura...

Frankfurt: Tragjike, humbin jetën 4 të rinj shqiptarë, dy prej tyre nga Durrësi

para 3 muajve - AlbPortali

Të shumtë janë të rinjtë shqiptarë që kanë emigruar për punë në shtetin gjerman. Shumë prej tyre kanë ikur me viza pune e një pjesë e madhe ikin me pasaporta për të punuar e për të nxjerrë disa të ardhura...

Katër të rinj shqiptarë humbin jetën në një aksident në vendpunishte në Gjermani

para 3 muajve - PortaliOnline

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në Gjermani, ku 4 të rinj shqiptarë të moshave 23-24 vjeç kanë humbur jetën gjatë punës. Dyshohet se shkak është bërë këputja e vinçit i cili ka rënë mbi një...

4 të rinj shqiptarë humbin jetën në Gjermani

para 3 muajve - Ina

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në Gjermani, ku 4 të rinj shqiptarë të moshave 23-24 vjeç kanë humbur jetën gjatë punës. Dyshohet se shkak është bërë këputja e vinçit i cili ka rënë mbi një...

4 të rinjtë shqiptarë humbasin jetën në Gjermani

para 3 muajve - Albeu

Të rinjtë shqiptar që emigrojnë drejt Gjermanisë tashmë janë shtuar shumë në numër. Ama një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në Frankfurt të Gjermanisë. Një qytetar ka treguar me një mesazh për...

“Katër shqiptarë humbin jetën në Gjermani, punonin në ndërtim”

para 3 muajve - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Frankfurt të Gjermanisë. Mësohet se katër djem shqiptarë të moshës 23-24 vjeç kanë humbur jetën teksa kanë qenë duke punuar në një ndërtesë. Personi i...

Tragjedi, 4 të rinj shqiptarë humbin jetën në Gjermani

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në Gjermani, ku 4 të rinj shqiptarë të moshave 23-24 vjeç kanë humbur jetën gjatë punës. Dyshohet se shkak është bërë këputja e vinçit i cili ka rënë mbi një...

Tragjedi, humbin jetën 4 të rinj shqiptarë në Gjermani

para 3 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Frankfurt të Gjermanisë ku katër djem të rinj shqiptarë të moshës 23-24 vjeç kanë humbur jetën teksa kanë qenë duke punuar në një ndërtesë. Personi i cili i ka bërë me...

4 të rinj shqiptarë humbin jetën në Gjermani

para 3 muajve - Arbresh

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në Gjermani, ku 4 të rinj shqiptarë të moshave 23-24 vjeç kanë humbur jetën gjatë punës. Dyshohet se shkak është bërë këputja e vinçit i cili ka rënë mbi një...

“Katër shqiptarë humbin jetën në Gjermani, punonin në ndërtim”

para 3 muajve - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Frankfurt të Gjermanisë. Katër djem shqiptarë të moshës 23-24 vjeç kanë humbur jetën teksa kanë qenë duke punuar në një ndërtesë. Personi i cili i ka njoftuar lajmin është...

Gjermani, 4 shqiptarë humbin jetën duke punuar

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Former F. Fragers Hardware, now undergoing complete new life as a cond building. Të shumtë janë të rinjtë shqiptarë që kanë emigruar për punë në shtetin gjerman. Shumë prej tyre kanë ikur me viza pune...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK