http://kariera.mk

Rama sjell historinë e familjes Xali, çfarë ndodhi me shtëpinë e vjetër në “Kala”

para 2 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të shtunë me historinë e një familje beratase, banesa e së cilës është dëmtuar shumë nga vitet. “Me historinë e dikujt që kërkoi dhe gjeti ndihmë në platformën e bashkëqeverisjes...

Pak orë para protestës së opozitës, Rama publikon pamjet

para 2 muajve - Sot News

Ashtu sikurse është paralajmëruar këtë të shtunë pritet protesta masive e opozitës së bashkuar. Protesta do të mbahet para kryeministrisë, por kryeministri Rama nuk do të jetë në institucion. Ai ka vendosur...

TAKIMET NË BERAT/ Krahasimi EPIK, Basha me dhjetra, Rama me mijëra (PAMJET)

para 2 muajve - Lexo

Kryeministri Rama zhvilloi sot një takim me qytetarët në Berat gjatë turit “Bashkia që duam”. Pjesëmarrja e mbështetësve dhe e qytetarëve ishte e jashtëzakonshme duke vendosur kështu një tjetër rekord...

Ja se si Rama po mbledh me autobusë administratën në qytetet përreth Beratit

para 2 muajve - Koha Jone

Ndërsa opozita po bëhet gati për protestën e madhe që do të mbahet nesër përballë Kryeministrisë, Rama po përgatitet të zhvillojë spektaklin e radhës duke mbledhur punonjës të administratës për të shitur...

“Rama ik!”, kryeministri pritet me protesta në Berat

para 2 muajve - Shekulli

Kryeministri Edi Rama po pritet me protesta në Berat, ku ai do të nisë sot takimet në kuadër të turit “Bashkia që duam”. Sikundër ka ndodhur edhe në qytete të tjera, dega e Partisë Demokratike në Berat...

Rama pritet me protesta edhe në Kuçovë

para 2 muajve - LajmiFundit

Ram është pritur me protesta edhe në qytetin e Kuçovës, ku ka zbritur këtë pasdite për të inaguruar një shkollë si edhe rikonstruksionin e mjediseve të spitalit të qytetit. Protestues të Opozitës e kanë...

Opozita pret Ramën me protesta në Berat

para 2 muajve - Vizion Plus

Simpatizantë të Partisë Demokratike dhe mbështetës së kësaj force kanë protestuar këtë të premte kundër kryeministrit Rama. Kryeministri Rama do të jetë pasditen e kësaj të premteje në Berat ku do të zhvillojë...

Kudo ku shkon Rama ka protesta

para 2 muajve - Koha Jone

Tashmë është bërë traditë që kudo ku shkon kryeministri Edi Rama, Partia Demokratike organizohen protesta. Pasditen e sotme një grup simpatizantësh të Partisë Demokratike janë grumbulluar për të pritur...

Rama pritet me protesta dhe në Berat: Dorëzohu!

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Mesa duket kryeministri Edi Rama do të përballet me protesta në çdo dalje jashtë Tiranës. Në kuadër të turit ‘Bashkia që duam’  Rama ka vizituar sot qytetin e Beratit. Sikurse ndodhi në Fier, qytetarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK