http://kariera.mk

Opozita në Shqipëri sot proteston

para 3 muajve - Klan Kosova

Opozita ka thirrur sot një protestë, kundër qeverisë së kryeministrit Edi Rama.  Tubimi është parashikuar të nisë në orën 11 përpara kryeministrisë, ndërsa që në orët e para të mëngjesit qytetarë dhe mbështetës...

Sot protestohet në Tiranë, opozita kërkon dorëheqjen e Ramës

para 3 muajve - Alsat-M

Opozita e bashkuar në Shqipëri sot proteston përpara Kryeministrisë në Tiranë. Kjo është protesta e tyre e pestë në një muaj me kërkesën për dorëheqje të kryeministrit Edi Rama, krijimin e një qeverie...

Frikë për akte dhune, protesta e opozitës nis në 11:00 por nuk dihet kur mbaron

para 3 muajve - Vizion Plus

Opozita zhvillon sot protesten e madhe të paralajmeruar prej ditësh, si vendimtare për të rrezuar qeverinë e kryeministrit Rama. Protesta e cila do të zhvillohet në bulevardin para kryeministrisë pritet...

FOTOT: Policia “blindon” Kryeministrinë, efektivët rrethojnë godinën me rrjeta metalike

para 3 muajve - Gazeta Tema

Policia e Shtetit duket se i ka marrë masat për të mbajtur nën kontroll protestën e thirrur nga opozita e vendit e cila sot ka paralajmëruar rrëzimin e kryeministrit Edi Rama. Gazeta “TemA” sjell disa...

Kohëzgjatja e protestës: opozita 48 orë në shesh, policia: Deri në mesnatë

para 3 muajve - Koha Jone

Protesta e opozitës, e cila është parashikuar për në orën 11.00 duket se do të zgjasë më shumë se herët e tjera. Bëhet e ditur se opozita ka kërkuar në polici 48 orë leje për të qëndruar në shesh. Po sipas...

Protesta, qytetarët nga rrethet nisen drejt Tiranës

para 3 muajve - BalkanWeb

Qytetarë dhe simpatizantë të opozitës nga rrethet janë nisur në orët e para të mëngjesit të sotëm drejt kryeqytetit për të marrë pjesë në protestën e organizuar nga opozita e cila zhvillohet në orën 11:00...

Dy orë para nisjes së protestës, policia bën lëvizjen e menjëhershme në Kryeministri

para 3 muajve - Sot News

Opozita ka thirrur sot një protestë, kundër qeverisë së kryeministri Edi Rama.  Tubimi është parashikuar të nisë në orën 11 përpara kryeministrisë, ndërsa që në orët e para të mëngjesit qytetarë dhe mbështetës...

Opozita në këmbë, mësohet kohëzgjatja e protestës

para 3 muajve - Albeu

Protesta e opozitës , e cila është parashikuar për në orën 11.00 duket se do të zgjasë më shumë se herët e tjera. Kërkesa e PD-së ka qenë për një protestë që niste sot në orën 11:00, për të vijuar për...

Sot protesta e opozitës, qytetarët nisen nga rrethet drejt Tiranës

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Në orën 11.00 të kësaj të shtune pritet të kulmojë protesta e opozitës para Kryeministrisë. Qysh në orët e para të mëngjesit qytetarët mbështetës të opozitës janë nisur nga rrethet, për tu bërë bashkë...

Opozita proteston sot para Kryeministrisë, policia zbaton planin e masave

para 3 muajve - Opinion

Sot rreth orës 11 do të nisë protesta e opozitës përpara Kryeministrisë. Policia e Shtetit që në orët e para të mëngjesit ka rrethuar zonën, duke angazhuar rreth 1600 efektivë. Mësohet se janë instaluar...

Protesta e opozitës sot te Kryeministria, 1600 policë në terren

para 3 muajve - Koha Jone

Ashtu siç kishte paralajmëruar, opozita e bashkuar do të protestojë sot para Kryeministrisë. Protesta do të nisë në orën 11:00 dhe është e dyta pas protestës së 16 shkurtit para kryeministrisë, ku nuk...

Opozita proteston sot tek Kryeministria, 1600 efektivë në terren

para 3 muajve - BalkanWeb

Ashtu siç kishte paralajmëruar, opozita e bashkuar do të protestojë sot para Kryeministrisë. Protesta do të nisë në orën 11:00 dhe është e dyta pas protestës së 16 shkurtit para kryeministrisë, ku nuk...

Nisen nga rrethet qytetarët, PD bën denoncimin e fortë

para 3 muajve - Sot News

Ashtu sikurse ka njoftuar opozita do të zhvillojë sot protestën e radhës. E cilësuar si më e madhja e mbajtur së fumdi, tubimi do të nisë në orën 11:00 përpara Kryeministrisë. Sakaq, nga rrethet janë nisur...

Protesta e opozitës, mijëra qytetarë nisen drejt Tiranës

para 3 muajve - Koha Jone

Opozita ka thirrur sot një protestë, kundër qeverisë së kryeministrit Edi Rama. Tubimi është parashikuar të nisë në orën 11 përpara kryeministrisë, ndërsa që në orët e para të mëngjesit qytetarë dhe mbështetës...

Sot protesta e opozitës në Tiranë, kryeministria blindohet me 1600 policë, Rama në Berat

para 3 muajve - Ina

Opozita ka thirrur sot një protestë, kundër qeverisë së kryeministri Edi Rama. Tubimi është parashikuar të nisë në orën 11 përpara kryeministrisë, ndërsa që në orët e para të mëngjesit qytetarë dhe mbështetës...

Sot protestohet në Tiranë, opozita kërkon dorëheqjen e Ramës

para 3 muajve - Koha.net

​Opozita e bashkuar në Shqipëri sot proteston përpara Kryeministrisë në Tiranë. Kjo është protesta e tyre e pestë në një muaj me kërkesën për dorëheqje të kryeministrit Edi Rama, krijimin e një qeverie...

Opozita proteston sot tek Kryeministria, mijëra efektivë në terren

para 3 muajve - Shekulli

Opozita e bashkuar sot do të protestojë para Kryeministrisë, ashtu siç edhe e kishte paralajmëruar ditë më parë. Protesta do të nisë në orën 11:00 dhe është e dyta pas protestës së 16 shkurtit para kryeministrisë,...

Sot protestohet në Tiranë, opozita kërkon dorëheqjen e Ramës

para 3 muajve - RTV 21

Protesta pritet të fillojë nga ora 11:00 Opozita e bashkuar në Shqipëri sot proteston përpara Kryeministrisë në Tiranë. Kjo është protesta e tyre e pestë në një muaj me kërkesën për dorëheqje të kryeministrit,...

Sot protestohet në Tiranë, opozita kërkon dorëheqjen e Ramës

para 3 muajve - GazetaBlic

Opozita e bashkuar në Shqipëri sot proteston përpara Kryeministrisë në Tiranë. Kjo është protesta e tyre e pestë në një muaj me kërkesën për dorëheqje të kryeministrit Edi Rama, krijimin e një qeverie...

Opozita sjell në Tiranë dhjetëra autobusë, 1600 efektivë në terren për protestën

para 3 muajve - Java News

Ashtu siç kishte paralajmëruar, opozita e bashkuar do të protestojë sot para Kryeministrisë. Protesta do të nisë në orën 11:00 dhe është e dyta pas protestës së 16 shkurtit para Kryeministrisë, ku nuk...

Opozita mblidhet sot para Kryeministrisë, 1600 efektivë në terren për protestën

para 3 muajve - Java News

Ashtu siç kishte paralajmëruar, opozita e bashkuar do të protestojë sot para Kryeministrisë. Protesta do të nisë në orën 11:00 dhe është e dyta pas protestës së 16 shkurtit para Kryeministrisë, ku nuk...

Protesta, qytetarët nisen nga rrethet, Kryemadhi shkon herët në zyrë

para 3 muajve - Java News

Ashtu siç është paralajmëruar prej ditësh, në orën 11.00 të kësaj të shtune pritet të kulmojë protesta e opozitës para Kryeministrisë. Qysh në orët e para të mëngjesit qytetarët mbështetës të opozitës...

Tiranë, Sot protesta e opozitës, kryeministria blindohet me 1600 policë, Rama në Berat

para 3 muajve - InfoMagazin

Opozita ka thirrur sot një protestë, kundër qeverisë së kryeministri Edi Rama. Tubimi është parashikuar të nisë në orën 11 përpara kryeministrisë, ndërsa që në orët e para të mëngjesit qytetarë dhe mbështetës...

PD kërkoi leje për 48 orë, zbulohet vendimi i policisë për protestën e opozitës

para 3 muajve - LajmiFundit

PD, LSI dhe partitë tjera opozitare mbajnë sot protestën e radhës ndërkohë që janë zbardhur detaje nga organizimi i këtij tubimi. Bëhete ditur se Partia Demokratike ka kërkuar leje në polici duke njoftuar...

Opozita proteston sot tek Kryeministria, mijëra efektivë në terren

para 3 muajve - Arbresh

Opozita e bashkuar sot do të protestojë para Kryeministrisë, ashtu siç edhe e kishte paralajmëruar ditë më parë. Protesta do të nisë në orën 11:00 dhe është e dyta pas protestës së 16 shkurtit para kryeministrisë,...

Sot protestohet në Tiranë, opozita kërkon dorëheqjen e Ramës

para 3 muajve - Ekonomia Online

Opozita e bashkuar në Shqipëri sot proteston përpara Kryeministrisë në Tiranë. Kjo është protesta e tyre e pestë në një muaj me kërkesën për dorëheqje të kryeministrit Edi Rama, krijimin e një qeverie...

Protestë në Tiranë, kërkohet dorëheqja e Ramës

para 3 muajve - Insajderi

Opozita e bashkuar në Shqipëri sot proteston përpara Kryeministrisë në Tiranë. Kjo është protesta e tyre e pestë në një muaj me kërkesën për dorëheqje të kryeministrit Edi Rama, krijimin e një qeverie...

Rama surprizon Bashën dhe Kryemadhin pak orë para protestës

para 3 muajve - Sot News

Opozita do të zhvillojë nesër protestën para Kryeministrisë, ndërsa pak orë para tubimit është hequr skela mbrojtëse para selisë së qeverisë. Në çdo tubim është vendosur skela mbrojtëse për të mbuluar...

Rama surprizon Bashën dhe Kryemadhin, hiqet skela mbrojtëse para Kryeministrisë pak orë para protestës

para 3 muajve - Sot News

Opozita do të zhvillojë nesër protestën para Kryeministrisë, ndërsa pak orë para tubimit është hequr skela mbrojtëse para selisë së qeverisë. Në çdo tubim është vendosur skela mbrojtëse për të mbuluar...

Çfarë po ndodh në mesnatë në Kryeministri?

para 3 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të presë ndryshe protestën e opozitës që mbahet të shtunën. Ekspertët e policisë dhe zjarrfikëses që janë parë gjatë paradites në hyrje të selisë qeveritare kanë vendosur...

Vokshi: Protesta e nesërme do jetë më e madhe se e 16 shkurtit

para 3 muajve - Koha Jone

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi e ftuar në studion e Ora News, tha se protesta e së shtunës (16 mars), do jetë më e madhe se ajo e 16 shkurtit të një muaji më parë. Vokshi : Në informacionet...

PD kërkon 48 orë leje për protestën, policia: Të mbarojë brenda 16 Marsit

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Vijon përplasja mes policisë dhe PD-së për lejet e protestave. Mësohet se edhe këtë herë, policia ka refuzuar kërkesën për leje 48-orëshe. Për protestën e nesërme policia ka kërkuar që të përfundojë brenda...

FOTOT: Befason Edi Rama, heq skelën mbrojtëse para Kryeministrisë një ditë para protestës së PD-LSI

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka befasuar me veprimin e fundit. Siç duket edhe nga fotot e bëra nga TemA mbrëmjen e sotme, ai ka vendosur të heqë skelën mbrojtëse para Kryeministrisë, një ditë para protestës së...

Protestë pa afat, policia i refuzon sërish lejen PD-së

para 3 muajve - BalkanWeb

Policia e Tiranës i ka refuzuar sërish kërkesën për të protestuar pa afat Partisë Demokratike. Ashtu si në 16 shkurt, PD kërkonte që leja për tubim që nistë në orën 11:00 por të ishte pa një afat mbarimi...

Vokshi zbulon arsyet pse protesta e nesërme do jetë ndryshe nga ajo e 16 shkurtit

para 3 muajve - Sot News

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi e ftuar në studion e Ora News, tha se protesta e së shtunës  do jetë më e madhe se ajo e 16 shkurtit të një muaji më parë. "Në informacionet që vijnë...

Kërkesa për 48 orë protestë refuzohet nga Policia e Shtetit

para 3 muajve - Albeu

Kërkesa e opozitës për një protestë 48 orëshe është refuzuar nga Policia e Shtetit. Protesta sipas planit do të nisë në orën 11 dhe nuk do të vazhdojë sic u kërkua, edhe të dielën. Ndërkohë policia ka...

Pak orë para protestës, Rama heq skelën te Kryeministria

para 3 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama ka befasuar me veprimin e fundit. Siç duket edhe nga fotot e bëra nga TemA mbrëmjen e sotme, ai ka vendosur të heqë skelën mbrojtëse para Kryeministrisë, një ditë para protestës së...

Rama vendos të heqë “fortesën kryesore”

para 3 muajve - Arbresh

Me një lëvizje të papritur pak orë përpara fillimit të protestës së opozitës, Edi Rama ka vendosur që të heqë “fortesën kryesore” në godinën e kryeministrisë, atë që mbron veprën e dashur nga ai… neonat...

Çfarë po ndodh? Rama vendos të heqë “fortesën kryesore”

para 3 muajve - Gazeta Observer

Me një lëvizje të papritur pak orë përpara fillimit të protestës së opozitës, Edi Rama ka vendosur që të heqë “fortesën kryesore” në godinën e kryeministrisë, atë që mbron veprën e dashur nga ai… neonat...

Protesta e nesërme në Shqipëri, Kryeministria rrethohet me rrjeta teli

para 3 muajve - Alsat-M

Opozita në Shqipëri rikthehet të shtunën në orën 11:00 para kryeministrisë për të kërkuar largimin e qeverisë Rama dhe krijimin e një qeverie transitore. Pas një muaj protestash para kuvendit dhe në qytete...

Vokshi: Nesër do të shikoni protestë ndryshe

para 3 muajve - Arbresh

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi e ftuar në studion e Ora News, tha se protesta e së shtunës (16 mars), do jetë më e madhe se ajo e 16 shkurtit të një muaji më parë. Vokshi: Në informacionet...

Refuzohet kërkesa 48 orëshe për protestës e nesërme, Policia: Të përfundojë më 16 shkurt, ja masat

para 3 muajve - Tetova Sot

Policia e Tiranës ka refuzuar kërkesën për vazhdimin e protestës për 48 orë. Burime të “Panorama”, bëjnë të ditur se, protesta e cila pritet të fillojë nesër në orën 11, sipas policisë duhet të mbarojë...

Refuzohet kërkesa e opozitës: Nuk ka protestë 48-orëshe!

para 3 muajve - Java News

Vijon përplasja mes policisë dhe PD-së për lejet e protestave. Mësohet se edhe këtë herë, policia ka refuzuar kërkesën për leje 48 orëshe. Noa ka mësuar se për protestën e nesërme policia ka kërkuar që...

Që nga kamerat e sigurisë deri të makinat e ujit, njihuni me të gjitha masat ekstreme të policisë për protestën e nesërme

para 3 muajve - Sot News

Policia e Shtetiti ka finalizuar planin e masave të sigurisë në kuadër të protestës së nesërme. 1600 forca policie do të angazhohen në këtë aktivitet të opozitës por jo vetëm. Kamera sigurie, dron, agjentë...

Kamera, rrjeta teli, e graso nëpër shtylla, Kryeministria përgatitet për protestë (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Ditën e nesërme në orën 11:00 opozita ka thirru një protestë masive para Kryeministrisë. Nga ana tjetër garda duket se ka përgatitur terrenin për një protestë që mund të agravojë edhe në dhunë. Sot para...

1200 policë dhe shtim të kamerave, ja masat për protestën e opozitës

para 3 muajve - Shekulli

Policia e Shtetit ka nisur të mobilizohet për protestën e nesërme të opozitës para Kryeministrisë, ku ka aludime për rikthim të episodeve të dhunës. Mësohet se 1200 efektivë do të zbresin në terren të...

Protesta e opozitës, Kryeministria rrethohet me rrjeta teli nën vëzhgim si “Big Brother”

para 3 muajve - Koha Jone

Opozita rikthehet të shtunën në orën 11:00 para kryeministrisë për të kërkuar largimin e qeverisë Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore. Pas një muaj protestash para kuvendit dhe në qytete mbështetësit...

Protesta e opozitës, Kryeministria rrrethohet me rrjeta teli nën vëzhgim si “Big Brother”

para 3 muajve - Koha Jone

Opozita rikthehet të shtunën në orën 11:00 para kryeministrisë për të kërkuar largimin e qeverisë Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore. Pas një muaj protestash para kuvendit dhe në qytete mbështetësit...

Policia e Shtetit i refuzon lejen PD-së për protestën

para 3 muajve - LajmiFundit

Një ditë para protestës së opozitës, Policia e Shtetit ka refuzuar të japë lejen për zhvillimin e saj. Njoftohet se policia i ka refuzuar selisë blu lejen për protestën që pritet të mbahet nesër, po me...

Blindohet kryeministria, policia refuzon kërkesën për 48 orë afat të protestës

para 3 muajve - Vizion Plus

Policia i “ druhet ” ripërsëritjes së incidenteve gjatë protestës së rradhës të paralajmëruar nga opozita. Për këtë arsye godina e kryeministrisë është përforcuar me masa shtesë sigurie. Në bulevardin...

Protesta e opozitës në Tiranë mobilizon 1200 forca policie

para 3 muajve - Koha.net

Protesta e opozitës e njoftuar për t’u mbajtur të shtunën e 16 Marsit ka angazhuar rreth 1200 efektivë të policisë si edhe të Gardës së Republikës. Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe ato, RENEA do të jenë...

Nesër protesta e opozitës, burimet: Do ketë dhunë të fortë te Kryeministria!

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Opozita me në krye Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin pas disa ditëve pushim do t’i rikthehet sërish nesër, më 16 mars sheshit, për të protestuar kundër qeverisë së drejtuar nga Edi Rama. Pavarësisht...

Protesta e opozitës në Tiranë mobilizon 1200 forca policie

para 3 muajve - Ekonomia Online

Protesta e opozitës e njoftuar për t’u mbajtur të shtunën e 16 Marsit ka angazhuar rreth 1200 efektivë të policisë si edhe të Gardës së Republikës. Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe ato, RENEA do të jenë...

Policia përgatitet për skenarë dhune gjatë protestës së opozitës, masa të larta sigurie në Kryeministri, angazhohen mijëra efektivë

para 3 muajve - Sot News

Policia e Shtetit është bërë gati për të përballuar dhunën që mund të shoqërojë protestën e opozitës në datën 16 mars. Edhe pse retorikat e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe kryetares së LSI,...

Blindohet Kryeministria, skelë sigurie dhe 4 kamera para protestës

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Dy ditë para protestës së opozitës në hyrjen e Kryeministrisë është përforcuar skela që shërbeu më 16 shkurt për të penguar protestuesit e opozitës, të cilët tentuan të hyjnë brenda godinës së qeverisë....

Dy ditë para protestës: Merren masat te hyrja e Kryeministrisë, ja si po përforcohet siguria

para 3 muajve - Gazeta Tema

Opozita ka njoftuar protestë masive më 16 Mars ku ka paralajmëruar rrëzimin e kryeministrit Edi Rama dhe nisjen e procesit për zgjedhje të reja. Dy ditë para tubimit, në hyrjen e Kryeministrisë është përforcuar...

Protesta e opozitës, përforcohet skela para Kryeministrisë, instalohen 4 kamera të tjera sigurie

para 3 muajve - Koha Jone

Dy ditë para protestës së opozitës në hyrjen e Kryeministrisë është përforcuar skela që shërbeu më 16 shkurt për të penguar protestuesit e opozitës, të cilët tentuan të hyjnë brenda godinës së qeverisë....

Protesta e opozitës, Rama blindon Kryeministrinë

para 3 muajve - Koha Jone

Dy ditë para protestës së opozitës në hyrjen e Kryeministrisë është përforcuar skela që shërbeu më 16 shkurt për të penguar protestuesit e opozitës, të cilët tentuan të hyjnë brenda godinës së qeverisë....

FOTOT/ Dy ditë para protestës, përforcohet siguria te hyrja e Kryeministrisë

para 3 muajve - Lexo

Opozita ka njoftuar protestë masive më 16 Mars ku ka paralajmëruar rrëzimin e kryeministrit Edi Rama dhe nisjen e procesit për zgjedhje të reja. Dy ditë para tubimit, në hyrjen e Kryeministrisë është përforcuar...

Dy ditë para protestës së opozitës, çfarë po ndodh tek Kryeministria?

para 3 muajve - Sot News

Dy ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita e bashkuar më 16 mars, qeveria ka urdhëruar të ndërmerren të njëjta masa, si në tubimin e 16 shkurtit. Siç duket edhe nga fotot, disa punonjës po punojnë...

FOTOT/ Dy ditë para protestës, përforcohet siguria te hyrja e Kryeministrisë

para 3 muajve - Java News

Opozita ka njoftuar protestë masive më 16 Mars ku ka paralajmëruar rrëzimin e kryeministrit Edi Rama dhe nisjen e procesit për zgjedhje të reja. Dy ditë para tubimit, në hyrjen e Kryeministrisë është përforcuar...

Tiranë: Blindohet Kryeministria, skelë sigurie dhe 4 kamera para protestës

para 3 muajve - PortaliOnline

Dy ditë para protestës së opozitës në hyrjen e Kryeministrisë është përforcuar skela që shërbeu më 16 shkurt për të penguar protestuesit e opozitës, të cilët tentuan të hyjnë brenda godinës së qeverisë....

Rama në panik? Shihni çfarë po ndodh në këto moment para Kryeministrisë

para 3 muajve - LajmiFundit

Dy ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita e bashkuar më 16 mars, qeveria ka urdhëruar të ndërmerren të njëjta masa, si në tubimin e 16 shkurtit. Disa punonjës po punojnë rreth skelës në hyrje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK