http://kariera.mk

Protesta, SHBA dhe BE kundër dhunës, mbështetje deputetëve të rinj

para 3 muajve - Shekulli

Erjon Dervishi Ambasada e SHBA lëshon një deklaratë dekurajuese për opozitën, duke i kërkuar të mos nxisë dhunë dhe duke iu drejtuar dy grupimeve, asaj në rrugë dhe atyre që morën mandatet në parlament....

SHBA ultimatum të prerë Bashës, Berishës e Kryemadhit: Qeveria e Parlamenti legjitimë, jepuni fund skenarëve destabilizues dhe lërini të punojnë

para 3 muajve - Sot News

Shtetet e Bashkuara të Amerikës u kanë dhënë dje një tjetër goditje të fortë përfaqësuesve të opozitës. Berisha, Basha e Kryemadhi do të protestojnë sot para Kryeministrisë me qëllim rrëzimin e qeverisë,...

Ambasada e SHBA-së, “shuplakë” të fortë opozitës në Shqipëri

para 3 muajve - GazetaBlic

Ambasada e SHBA-së në Shqipëri i ka dhënë “shuplakë” të fortë opozitës së këtij vendi, kur deklaron se Qeveria dhe Parlamenti aktual i Shqipërisë janë legjitimë dhe të njohura ndërkombëtarisht. Në mesditën...

Ambasada e SHBA-së, “shuplakë” të fortë opozitës në Shqipëri

para 3 muajve - Koha.net

Ambasada e SHBA-së në Shqipëri i ka dhënë “shuplakë” të fortë opozitës së këtij vendi, kur deklaron se Qeveria dhe Parlamenti aktual i Shqipërisë janë legjitimë dhe të njohura ndërkombëtarisht. Në mesditën...

Ambasada e SHBA-së, “shuplakë” të fortë opozitës në Shqipëri

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ambasada e SHBA-së në Shqipëri i ka dhënë “shuplakë” të fortë opozitës së këtij vendi, kur deklaron se Qeveria dhe Parlamenti aktual i Shqipërisë janë legjitimë dhe të njohura ndërkombëtarisht. Në mesditën...

Ambasada e SHBA-së, “shuplakë” të fortë opozitës në Shqipëri

para 3 muajve - Periskopi

Ambasada e SHBA-së në Shqipëri i ka dhënë “shuplakë” të fortë opozitës së këtij vendi, kur deklaron se Qeveria dhe Parlamenti aktual i Shqipërisë janë legjitimë dhe të njohura ndërkombëtarisht. Në mesditën...

Ambasada e ShBA-së, “shuplakë” të fortë opozitës në Shqipëri

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ambasada e SHBA-së në Shqipëri i ka dhënë “shuplakë” të fortë opozitës së këtij vendi, kur deklaron se Qeveria dhe Parlamenti aktual i Shqipërisë janë legjitimë dhe të njohura ndërkombëtarisht. Në mesditën...

Ambasada e SHBA-së, “shuplakë” të fortë opozitës në Shqipëri

para 3 muajve - Insajderi

Ambasada e SHBA-së në Shqipëri i ka dhënë “shuplakë” të fortë opozitës së këtij vendi, kur deklaron se Qeveria dhe Parlamenti aktual i Shqipërisë janë legjitimë dhe të njohura ndërkombëtarisht. Në mesditën...

SHBA e BE: Dhuna në protesta e paligjshme dhe e patolerueshme

para 3 muajve - KDPolitik

Në Shqipëri, ambasada e Shteteve të Bashkuara dhe Delegacioni i Bashkimit Europian i paraprinë protestës së nesërme të thirrur nga opozita, me dy deklarata të veçanta, duke paralajmëruar se dhuna gjatë...

Një ditë para protestës tek Kryeministria, Rama nxjerr videon me paralajmërimin e fortë të SHBA-së

para 3 muajve - Sot News

Një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita, ambasada e Shteteve të bashkuara të Amerikës përmes një postimi në faqen saj zyrtare bëjnë thirrje për ruajtjen e qetësisë.Duke e cilësuar qeverinë...

Ambasada amerikane: Qeveria legjitime, ish-deputetët ta lënë të punojë për të ardhmen

para 3 muajve - TelegrafiMk

Një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita, ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë përmes një postimi në faqen saj zyrtare bëjnë thirrje për ruajtjen e qetësisë.Duke e cilësuar...

Reagon amb.SHBA: Qeveria legjitime. Ish-deputetët ta lënë të punojë për të ardhmen

para 3 muajve - Ina

Një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita, ambasada e Shteteve të bashkuara të Amerikës përmes një postimi në faqen saj zyrtare bëjnë thirrje për ruajtjen e qetësisë. Duke e cilësuar qeverinë...

Ata që braktisën mandatet t’i lejojnë të tjerët të punojnë për vendin

para 3 muajve - Flaka

Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore e demokracisë, ambasada amerikane në Tiranë vlerëson se, “nxitja apo kryerja e veprimeve të dhunshme, përfshirë edhe shkatërrimin e pronës publike,...

Pse SHBA kërkon me ngulm mbushjen e Parlamentit?

para 3 muajve - Opinion

“ Shikoni si e trajton parlamentin, si banjo publike. Shikoni si i trajton deputetët si bagëti që shiten dhe blihen si në Pazar të Milotit. A ka shenjë më të qartë të degradimit të një pushteti, se sa...

Ambasada amerikane: Qeveria legjitime, ish-deputetët ta lënë të punojë për të ardhmen

para 3 muajve - Klan Kosova

Një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita, ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë përmes një postimi në faqen saj zyrtare bëjnë thirrje për ruajtjen e qetësisë. Duke e cilësuar...

Protesta e opozitës, SHBA-ja bën thirrje për qetësi

para 3 muajve - Alsat-M

Një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita në Shqipëri, ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës përmes bën thirrje për ruajtjen e qetësisë. “Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë...

Ambasada e SHBA-së: Ata që braktisën mandatet të lejojnë të tjerët të punojnë për vendin

para 3 muajve - Alsat-M

Ambasada amerikane në Tiranë nxiti sot të gjithë aktorët e demokracisë në Shqipëri që të ushtrojnë vetëpërmbajtje në protestën e 16 marsit. Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore...

BE: Djegia e mandateve cënon integrimin. Ka progres, por duhet ende punë për 3 muajt e ardhshëm

para 3 muajve - Top Channel

Në prag të protestës së 16 marsit, BE ka apeluar për shmangien e dhunës, teksa ka ritheksuar se djegie në bllok e mandateve ka cenuar procesin e integrimit të vendit. Në deklaratën e saj, BE nënvizon se...

Reagon amb.SHBA: Qeveria legjitime. Ish-deputetët ta lënë të punojë për të ardhmen

para 3 muajve - Top Channel

Një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita, ambasada e Shteteve të bashkuara të Amerikës përmes një postimi në faqen saj zyrtare bëjnë thirrje për ruajtjen e qetësisë. Duke e cilësuar qeverinë...

BE – Opozitës: STOP dhunës! Urgjentisht platformë kombëtare për dialog

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Mundësitë për një tubim të dhunshëm ditën e nesërme, kur opozita do të dalë në shesh për të kërkuar rrëzimin e qeverisë së Edi Ramës janë të mëdha dhe kjo ka bërë që pas ambasadës Amerikane të reagojë...

Protesta/ SHBA fshikullon opozitën: Mos pengoi punën e Parlamentit!

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Opozita do të protestojë nesër në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, me një strategji që mund të çojë deri në ngujim poshtë zyrës së kryeministrit Edi Rama. Në tubim pritet të mos mungojë as dhuna, ndaj...

Thirrja e fortë e Ambasadës Amerikane, vjen reagimi i menjëhershëm i PD-së

para 3 muajve - Sot News

Pas thirrjes së fortë të Ambasadës Amerikane për një protestë paqësore dhe se parlamenti i ri është legjitim, ka reaguar ish-deputetja e PD, Oriola Pampuri, gjatë një intervistë për Fax News. E pyetur...

Protesta, BE: Zgjidhje urgjente të situatës përmes një platforme

para 3 muajve - Shekulli

Një ditë para protestës së opozitës përballë kryeministrisë reagon edhe delegacioni i BE-së, në Shqipëri. Përmes një deklaratë ky delegacion kërkon që liderët partiakë të mbajnë përgjegjësi dhe të shmangin...

Ambasada e SHBA-së në Tiranë thërret për vetëpërmbajtje në protestën e nesërme

para 3 muajve - Koha.net

Tiranë, 15 mars - Ambasada amerikane në Tiranë nxiti sot të gjithë aktorët e demokracisë shqiptare që të ushtrojnë vetëpërmbajtje në protestën e 16 marsit. Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë...

BE: Djegia e mandateve cënon integrimin

para 3 muajve - InfoMagazin

Në prag të protestës së 16 marsit, BE ka apeluar për shmangien e dhunës, teksa ka ritheksuar se djegie në bllok e mandateve ka cenuar procesin e integrimit të vendit. Në deklaratën e saj, BE nënvizon se...

Protesta, delegacioni i BE: Nxitja e dhunës jo e tolerueshme

para 3 muajve - BalkanWeb

Një ditë para protestës së opozitës përballë kryeministrisë, reagon edhe  delegacioni i BE-së, në Shqipëri. Përmes një deklaratë, ky delegacion kërkon që liderët partiakë të mbajnë përgjegjësi dhe të shmangin...

BE i kërkon opozitës, “Stop dhunës! Urgjentisht platformë kombëtare për dialog”

para 3 muajve - Koha.net

Mundësitë për një tubim të dhunshëm ditën e nesërme, kur opozita do të dalë në shesh për të kërkuar rrëzimin e qeverisë së Edi Ramës janë të mëdha dhe kjo ka bërë që pas ambasadës Amerikane të reagojë...

Ambasada e SHBA-së në Tiran thërret për vetëpërmbajtje në protestën e nesërme

para 3 muajve - Koha.net

Tiranë, 15 mars - Ambasada amerikane në Tiranë nxiti sot të gjithë aktorët e demokracisë shqiptare që të ushtrojnë vetëpërmbajtje në protestën e 16 marsit. Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë...

SHBA e BE: Dhuna në protesta e paligjshme dhe e patolerueshme

para 3 muajve - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri, ambasada e Shteteve të Bashkuara dhe Delegacioni i Bashkimit Europian i paraprinë protestës së nesërme të thirrur nga opozita, me dy deklarata të veçanta, duke paralajmëruar se dhuna gjatë...

Ambasada e SHBA shuplakë opozitës: Ish-deputetët ta lënë qeverinë të punojë për të ardhmen

para 3 muajve - Albeu

Një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita, ambasada e Shteteve të bashkuara të Amerikës përmes një postimi në faqen saj zyrtare bëjnë thirrje për ruajtjen e qetësisë. Duke e cilësuar qeverinë...

Protesta e opozitës/ BE: Të kapërcehet situata politike, palët të nisin dialogun

para 3 muajve - Vizion Plus

Delegacioni i Bashkimit Europian në Shqipëri i ka bërë thirrje opozitë që të evitojë dhunën në protestën e të shtunës. Në një deklaratë në Facebook, delegacioni BE duke kritikuar vendimin e opozitës për...

Pas Ambasadës Amerikane, BE i jep ‘shkundjen’ e fortë opozitës: Është urgjente!

para 3 muajve - Sot News

Pas qëndrimit të fortë të SHBA-ve edhe Delegacioni i Bashkimit Europian ka dal me një qëndrim zyrtar për protestën e opozitës e lajmëruar ditën e shtunë. Delegacioni i BE-së dënon çdo tentativë për të...

Protesta e opozitës, apeli i fortë i ambasadës së SHBA

para 3 muajve - BalkanWeb

Reagimi i ambasadës së SHBA në Tiranë: 🇦🇱️ | Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore e demokracisë, nxitja apo kryerja e veprimeve të dhunshme, përfshirë edhe shkatërrimin e pronës...

Protesta, BE: Nxitja e dhunës nuk është e tolerueshme. Djegia e mandateve pengon seriozisht integrimin në BE, mbështesim kandidatët që futen në Kuvend

para 3 muajve - Gazeta Tema

Delegacioni i Bashkimit Evropian në Shqipëri dënon çdo tentativë për të nxitur dhunë gjatë tubimit të opozitës më 16 mars. Në një deklaratë zyrtare delegacioni i BE konsideron se vendimi për heqjen dorë...

Edhe BE deklaratë për protestën, “copy & paste” me SHBA

para 3 muajve - Opinion

Ndërkombëtarët janë në një mendje për qëndrimet e tyre ndaj situatës politike në vend. Pas deklaratës së Ambasadës Amerikane në Tiranë për protestën e ditës së nesërme të opozitës, ka reaguar edhe delegacioni...

Protesta/ Delegacioni i BE: Nxitja e dhunës nuk është e tolerueshme. Djegia e mandateve pengon seriozisht integrimin në BE, mbështesim kandidatët që futen në Kuvend

para 3 muajve - Gazeta Tema

Delegacioni i Bashkimit Evropian në Shqipëri dënon çdo tentativë për të nxitur dhunë gjatë tubimit të opozitës me 16 mars. Në një deklaratë zyrtare delegacioni i BE konsideron se vendimi për heqjen dorë...

Protesta, BE: Nxitja e dhunës nuk është e tolerueshme. Urgjente të kapërcehet situata

para 3 muajve - Koha Jone

Pas qëndrimit të fortë të SHBA-ve edhe Delegacioni i Bashkimit Europian ka dal me një qëndrim zyrtar për protestën e opozitës e lajmëruar  ditën e shtunë.

Ambasada e SHBA godet rëndë/ Vjen reagimi i fortë që fundos Berishën, Bashën dhe Kryemadhin: Qeveria dhe Parlamenti aktual legjitim

para 3 muajve - Sot News

Një ditë para protestës së opozitës, Ambasada Amerikane ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale. Ambasada ka bërë thirrje që të gjithë aktorët e përfshirë në protestë të qëndrojnë larg dhunës....

SHBA “shkund” opozitën: Zgjedhjet e 2017 të ligjshme, vendi ka përparuar

para 3 muajve - Vizion Plus

Ambasada e SHBA në Tiranë i ka bërë thirrje opozitës që të vetëpërmbahet në protestën e të shtunës dhe të evitojë dhunën. Në një deklaratë në “Facebook”, ambasada e SHBA thekson se njeh zgjedhjet e vitit...

16 marsi/ SHBA “shuplakë” opozitës: Jo akte dhunë në protestë. Parlamenti është legjitim, ish deputetët të lejojnë ata që duan të punojnë për të ardhmen e vendit

para 3 muajve - Gazeta Tema

Ambasada amerikane në Tiranë ka reaguar në lidhje me protestën që opozita do të mbajë ditën e nesërme para godinës së kryeministrisë. Në një reagim zyrtar ambasada thotë se nxitja apo kryerja e veprimeve...

Vjen reagimi i fortë i Ambasadës Amerikane që fundos Berishën, Bashën dhe Kryemadhin: Qeveria dhe Parlamenti aktual legjitim

para 3 muajve - Sot News

Një ditë para protestës së opozitës, Ambasada Amerikane ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale. Ambasada ka bërë thirrje që të gjithë aktorët e përfshirë në protestë të gjendrojnë larg dhunës....

Protesta e opozitës. Ambasada e SHBA, apel të fortë…

para 3 muajve - Standard

Reagimi i ambasadës së SHBA në Tiranë: “Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore e demokracisë, nxitja apo kryerja e veprimeve të dhunshme, përfshirë edhe shkatërrimin e pronës publike,...

Protesta e opozitës, apeli i fortë i ambasadës së SHBA: Të shmanget dhuna

para 3 muajve - Koha Jone

Reagimi i ambasadës së SHBA në Tiranë: “Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore e demokracisë, nxitja apo kryerja e veprimeve të dhunshme, përfshirë edhe shkatërrimin e pronës publike,...

Shqipëri: Dhuna në protesta, e paligjshme dhe e patolerueshme

para 3 muajve - Albinfo

Në Shqipëri, ambasada e Shteteve të Bashkuara dhe Delegacioni i Bashkimit Europian i paraprinë protestës së nesërme të thirrur nga opozita, me dy deklarata të veçanta, duke paralajmëruar se dhuna gjatë...

SHBA: Qeveria legjitime, opozita braktisi detyrimet ndaj qytetarëve

para 3 muajve - Opinion

Një ditë përpara protestës së opozitës, Ambasada Amerikane ka reaguar zyrtarisht duke thënë se qeverinë shqiptare të dalë nga zgjedhjet e qershorit të vitit 2017, e konsideron legjitime. Ambasada thotë...

Ambasada e SHBA-ve mbështet “deputetët” e rinj

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Ambasada Amerikane përmes një postimi në Facebook nxit qeverinë dhe opozitën të “përmbahet” gjatë protestës së ditës së shtunë, 16 mars, në orën 11:00 përpara godinës së Kryeministrisë. Në postim, Ambasada...

Ambasada e SHBA-së: Ata që braktisën mandatet të lejojnë të tjerët të punojnë për vendin

para 3 muajve - Tetova Sot

Ambasada amerikane në Tiranë nxiti sot të gjithë aktorët e demokracisë në Shqipëri që të ushtrojnë vetëpërmbajtje në protestën e 16 marsit. Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore...

Pas SHBA-së edhe BE apel të fortë opozitës: Nxitja e dhunës nuk është e tolerueshme

para 3 muajve - Lexo

Pas qëndrimit të fortë të SHBA-ve edhe Delegacioni i Bashkimit Europian ka dal me një qëndrim zyrtar për protestën e opozitës e lajmëruar për ditën e shtunë. Delegacioni i BE-së dënon çdo tentativë për...

Pas SHBA-së edhe BE apel të fortë opozitës: Nxitja e dhunës nuk është e tolerueshme

para 3 muajve - Java News

Pas qëndrimit të fortë të SHBA-ve edhe Delegacioni i Bashkimit Europian ka dal me një qëndrim zyrtar për protestën e opozitës e lajmëruar për ditën e shtunë. Delegacioni i BE-së dënon çdo tentativë për...

SHBA: Qeveria legjitime, opozita braktisi detyrimet ndaj qytetarëve

para 3 muajve - Sovrani

Një ditë përpara protestës së opozitës, Ambasada Amerikane ka reaguar zyrtarisht duke thënë se qeverinë shqiptare të dalë nga zgjedhjet e qershorit të vitit 2017, e konsideron legjitime. Ambasada thotë...

Ambasada e SHBA-së apel të fortë një ditë para protestës: Qeveria dhe Parlamenti legjitim, nxitja e dhunës e paligjshme

para 3 muajve - Lexo

Ambasada e SHBA-se ne vendin tone del me nje apel të fortë një ditë para protestës se opozites, para Kryeministrise. Me nje deklarate zyrtare, ambasada amerikane, ben thirrje per vetepermbajtje gjate protestes...

Ambasada e SHBA-së apel të fortë një ditë para protestës: Qeveria dhe Parlamenti legjitim, nxitja e dhunës e paligjshme

para 3 muajve - Java News

Ambasada e SHBA-se ne vendin tone del me nje apel të fortë një ditë para protestës se opozites, para Kryeministrise. Me nje deklarate zyrtare, ambasada amerikane, ben thirrje per vetepermbajtje gjate protestes...

Ambasada e SHBA-së: Ata që braktisën mandatet…

para 3 muajve - Gazeta e re

Ambasada amerikane në Tiranë nxiti sot të gjithë aktorët e demokracisë shqiptare që të ushtrojnë vetëpërmbajtje në protestën e 16 marsit. Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore e...

Ambasada e SHBA-së në Tiranë thërret për vetëpërmbajtje në protestën e nesërme

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ambasada amerikane në Tiranë nxiti sot të gjithë aktorët e demokracisë shqiptare që të ushtrojnë vetëpërmbajtje në protestën e 16 marsit. Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore e...

Ambasada amerikane: Kush dogji mandatet ka hequr dorë nga detyrimet ndaj qytetarëve

para 3 muajve - Bota Press

Ambasada amerikane ka reaguar një ditë para protestës së opozitës. Në reagimin zyrtar thuhet se “pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore e demokracisë, nxitja apo kryerja e veprimeve...

Delegacioni i BE-së në një linjë me Ambasadën e SHBA-së, nuk tolerohet dhuna

para 3 muajve - Ekonomia Online

Menjëherë pas deklaratës së bërë nga Ambasada Amerikane në Tiranë, vjen deh reakimi i Delegacionit të BE. Po në të njëjtën linjë me SHBA, Delegacionii BE thekson se nxitja e dhunës në protestë do të jetë...

Ambasada e SHBA-së: Ata që braktisën mandatet të lejojnë të tjerët të punojnë për vendin

para 3 muajve - KosovaPress

Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore e demokracisë, ambasada amerikane në Tiranë vlerëson se, “nxitja apo kryerja e veprimeve të dhunshme, përfshirë edhe shkatërrimin e pronës publike,...

Deklaratë e BE: Ne vazhdojmë të mbështesim ata që janë të angazhuar në procesin demokratik në Parlament

para 3 muajve - 24 ore

Në prag të protestës së 16 marsit, BE ka apeluar për shmangien e dhunës, teksa ka ritheksuar se djegie në bllok e mandateve ka cenuar procesin e integrimit të vendit. Në deklaratën e saj, BE nënvizon se...

Një ditë para protestës/Ambasada e SHBA-së: Qeveria legjitime. Ish-deputetët ta lënë të punojë për të ardhmen

para 3 muajve - 24 ore

Një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita, ambasada e Shteteve të bashkuara të Amerikës përmes një postimi në faqen saj zyrtare bëjnë thirrje për ruajtjen e qetësisë. Duke e cilësuar qeverinë...

Edhe BE e hidhët me opozitën: dhuna e papranueshme, siç dhe lënia e mandateve

para 3 muajve - Te Sheshi

Krahas Ambasadës Amerikane, por me një gjuhë më të butë, është dhe Zyra e BE-së në Tiranë e cila ka lëshuar një deklaratë në prag të protestës së paralajmëruar nga opozita. Brukseli kujton dhe njëherë...

SHBA e BE reagojnë për protestën

para 3 muajve - LajmiFundit

Ambasada e SHBA-së dhe delegacioni i BE-së në Tiranë kanë reaguar në lidhje me protestën e thirrur nesër nga opozita. Të dy selitë diplomatike pasi shprehen se protesta është një e drejtë e popullit, bëjnë...

Prag-protesta, SHBA i “heq” mandatin opozitës: zgjodhët të ikni, lërini të tjerët të punojnë

para 3 muajve - Te Sheshi

Një ditë para protestës së paralajmëruar të opozitës, Ambasada Amerikane në Tiranë ka lëshuar një prej deklaratave më ashpra, ku, veç thirrjes për mosushtrim dhune, i ka bërë të qartë dyshes PD-LSI se...

SHBA “shuplakë” opozitës: Mos pengoi punën e Parlamentit!

para 3 muajve - PortaliOnline

Opozita do të protestojë nesër në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, me një strategji që mund të çojë deri në ngujim poshtë zyrës së kryeministrit Edi Rama. Në tubim pritet të mos mungojë as dhuna, ndaj...

Ambasada amerikane thirrje për vetëpërmbajtje në protestën e 16 marsit

para 3 muajve - Illyria

Ambasada e Shteteve të Bashkuara i konsideron Qeverinë dhe Parlamentin aktual të Shqipërisë të zgjedhura në mënyrë legjitime nëpërmjet zgjedhjeve të vitit 2017, të njohura ndë rkombëtarisht Nga Ambasada...

Ambasada e SHBA godet PD-në: Jo protesta të dhunshme, Parlamenti dhe qeveria janë legjitime

para 3 muajve - LajmiFundit

Nje dite para protestes se opozites me 16 mars, Ambasada amerikane ne Tirane ka publikuar nje deklarate. “Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore e demokracisë, nxitja apo kryerja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK