http://kariera.mk

Zbardhen skenarët e protestës, PD-LSI plan për të qëndruar 2 ditë para Kryeministrisë, klanet e Berishës presion në bazë për të shkuar tek revoltat

para 3 muajve - Sot News

Zbardhet skenarët e protestës së opozitës sot para Kryeministrisë. Ndryshe nga herët e tjera, protesta e ditës së sotme pritet të jetë maratonë. Sipas informacioneve të gazetës nga Policia e Shtetit, në...

Mijëra qytetarë nga diaspora vijnë në Tiranë për protestën e opozitës

para 3 muajve - Koha Jone

Protesta e opozitës të shtunën (nesër) para Kryeministrit pritet të ketë pjesëmarrje masive jo vetëm nga qytetarët në Tiranë dhe gjithë Shqipëria, por edhe nga diaspora. Janë me mijëra shqiptarë që këto...

Mijëra qytetarë nga diaspora vijnë në Tiranë për protestën e opozitës

para 3 muajve - Flaka

Protesta e opozitës të shtunën (nesër) para Kryeministrit pritet të ketë pjesëmarrje masive jo vetëm nga qytetarët në Tiranë dhe gjithë Shqipëria, por edhe nga diaspora. Janë me mijëra shqiptarë që këto...

Mijëra shqiptarë nga diaspora vijnë në Tiranë për protestën e opozitës

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Protesta e opozitës të shtunën (nesër) para Kryeministrit pritet të ketë pjesëmarrje masive jo vetëm nga qytetarët në Tiranë dhe gjithë Shqipëria, por edhe nga diaspora. Janë me mijëra shqiptarë që këto...

Protesta e opozitës, pa fjalime e pa orar. Rrethohet Kryeministria

para 3 muajve - Koha Jone

Dy ditë para protestës së opozitës, përpara Kryeministrisë, mësohen detaje të reja. Ajo do të jetë pa fjalime, ndërsa ende nuk ka një orar se sa do të zgjasë. Jorida Tabaku duke folur në Abc News tha se...

Tabaku: Diaspora mbështet opozitën në protestën

para 3 muajve - Koha Jone

Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku është shprehur se në protestën e së shtunës do të jetë e pranishme edhe diaspora shqiptare. Në studion e ”ABC News”, Tabaku hodhi poshtë tezat e përhapura nga përfaqësuesit...

A do të hyjë opozita në zgjedhjet lokale? Flet ish-deputetja e PD

para 3 muajve - Sot News

Përsa i përket pjesëmarrjes së opozitës në zgjedhjet lokale, ish-deputetja e PD Jorida Tabaku tha se nuk ka asnjë vendim nga strukturat e PD për këtë çështje. Tabaku tha: “Jo nuk ka asnjë vendim të strukturave...

Dolën kundër Bashës dhe Kryemadhit, Tabaku sulmon deputetët e rinj

para 3 muajve - Sot News

Për ish-deputeten e PD-së Jorida Tabakun deputetët e rinj në parlament nuk përfaqësojnë vullnetin e demokratëve që i kanë votuar. “Tri herë është mbledhur Grupi, Kryesia dhe Këshilli Kombëtar ka pasur...

Sa orë do të zgjasë protesta? Zbardhet plani i opozitës

para 3 muajve - Sot News

Një protestë madhështore me forcën e numrave, pa fjalime dhe që do të zgjasë, do të jetë protesta e 16 marsit e Opozitës para Kryeministrisë. Këtë paralajmëroi ish deputetja demokrate Jorida Tabaku, e...

Protesta e opozitës, pa fjalime e pa orar. Rrethohet Kryeministria

para 3 muajve - Opinion

Dy ditë para protestës së opozitës, përpara Kryeministrisë, mësohen detaje të reja. Ajo do të jetë pa fjalime, ndërsa ende nuk ka një orar se sa do të zgjasë. Jorida Tabaku duke folur në Abc News tha se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK