http://kariera.mk

Sot protesta e madhe e opozitës, Rama “arratiset” në Berat

para 2 muajve - LajmiFundit

Diten e sotme eshte paralajmeruar te mbahet protesta e radhes e opozites, Sic ndodh ne cdo rast protestash kryeministri Edi Rama duket se nuk do te jete ne Tirane. Burimet thone se ai eshte zhvendosur...

Protesta e opozitës nesër, Rama demonstron forcën nga Berati, shikoni si e sfidon Bashën

para 2 muajve - Sot News

Si  çdo javë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama destinacionin e radhës në turin “Bashkia që duam” e ka zhvendosur në qytetin e Beratit. Siç mund ta shohim nga fotot ka rënë në sy numri i madh i qytetarëve...

Protesta e opozitës nesër, Rama demonstron forcën nga Berati, shikoni si e sfidon Bashën

para 2 muajve - Sot News

Si  çdo javë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama destinacionin e radhës në turin “Bashkia që duam” e ka zhvendosur në qytetin e Beratit. Siç mund ta shohim nga fotot ka rënë në sy numri i madh i qytetarëve...

FOTO/ Një ditë para protestës së opozitës, Rama demonstron forcën nga Berati

para 2 muajve - Java News

Një ditë para protestës së madhe të opozitës më 16 mars, Kryeministri Edi Rama i ka treguar sërish “forcë” Partisë Demokratike, Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe aleatëve të tyre. Në turin “Bashkia...

Kryeministri Rama do të ndodhet në Berat më 16 mars, ditën e protestës të Opozitës

para 2 muajve - Gazeta Observer

Opozita do të zhvillojë më 16 mars një tjetër protestë të madhe përpara selisë së qeverisë. Kjo është protesta e parë e madhe që pas vendimit për djegien e mandateve dhe daljes jashtë Kuvendit. Ndërkohë...

Rama shmang protestën e opozitës, zbulohet ku do të jetë kryeministri ditën e shtunë

para 2 muajve - Sot News

Këtë të shtunë opozita e bashkuar ka paralajmëruar protestën e radhës para kryeministrisë. Kryeministri Edi Rama ashtu sikurse herët e kaluara ka vendosur të largohet nga Tirana dhe të zhvillojë një takim...

Kryeministri Rama do të ndodhet në Berat më 16 mars, ditën e protestës të Opozitës

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Opozita do të zhvillojë më 16 mars një tjetër protestë të madhe përpara selisë së qeverisë. Kjo është protesta e parë e madhe që pas vendimit për djegien e mandateve dhe daljes jashtë Kuvendit. Ndërkohë...

Protesta e 16 marsit, Rama “arratiset” nga Tirana

para 2 muajve - Lajme.al

Data 16 mars pritet që të jetë protesta masive e opozitës së bashkuar. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë në Shqipëri, por mesa duket Rama...

Ikën nga Tirana, zbulohet vendndodhja e Ramës më 16 mars! Ja ku do jetë ditën e protestës

para 2 muajve - Shekulli

Më 16 mars, në ditën kur opozita do të zhvillojë protestën para Kryeministrisë, Edi Rama do të largohet nga kryeqyteti. Mësohet se edhe këtë herë, ashtu siç e ka bërë traditë ai do të largohet nga zyra...

Protesta e 16 marsit, Rama ?arratiset? nga Tirana

para 2 muajve - Albeu

Data 16 mars pritet që të jetë protesta masive e opozitës së bashkuar. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë në Shqipëri, por mesa duket Rama...

Basha dhe Kryemadhi protestë poshtë zyrës të shtunën, zbulohet se ku do të jetë kryeministri Rama

para 2 muajve - Sot News

Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë dhe të pestën në total në muajin e fundit. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar...

Opozita protestë poshtë zyrës, zbulohet se ku do të jetë Rama të shtunën

para 2 muajve - Koha Jone

Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë dhe të pestën në total në muajin e fundit. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar...

Opozita protestë poshtë zyrës, zbulohet se ku do të jetë Rama të shtunën

para 2 muajve - Lexo

Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë dhe të pestën në total në muajin e fundit. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar...

FOTO/ PD- LSI protestë poshtë zyrës, por ja ku do të jetë Rama të shtunën

para 2 muajve - Java News

Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë dhe të pestën në total në muajin e fundit. PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se kjo do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar...

Më 16 mars pritet protestë e madhe por Rama “arratiset” nga Tirana

para 2 muajve - LajmiFundit

PD dhe LSI-ja kanë paralajmëruar se protesta e 16 marsit do të jetë protesta më e madhe që është zhvilluar ndonjëherë në Shqipëri, por mesa duket Rama ka vendosur që të mos jetë në Tiranë. Si për ironi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK