http://kariera.mk

Basha: Të rrëzojmë Ramën, ndërkombëtarët s’i dëgjoj më

më 3.2019 - Alsat-M

“Marrëveshja e 17 majit të vitit 2017 u bë në kushtet e një presioni të jashtëzakonshëm ndërkombëtar për të shmangur konfliktin civil. Iu dha një mundësi Ramës dhe ai e tregoi fare mirë që ky ishte një...

Basha: Të rrëzojmë Ramën! Ndërkombëtarët s’i dëgjoj më. Vetëm qytetarët

më 3.2019 - Top Channel

“Marrëveshja e 17 majit të vitit 2017 u bë në kushtet e një presioni të jashtëzakonshëm ndërkombëtar për të shmangur konfliktin civil. Iu dha një mundësi Ramës dhe ai e tregoi fare mirë që ky ishte një...

Basha: Të rrëzojmë Ramën! Ndërkombëtarët s’i dëgjoj më. Vetëm qytetarët

më 3.2019 - Portalb

“Nuk iu kërkoj të jenë palë me asnjë person në Shqipëri, me asnjë parti politike, por i kërkoj të jenë palë me vlerat për të cilat vendet e tyre qëndrojnë, vlerat e demokracisë, të zgjedhjeve të lira dhe...

Basha-ambasadës amerikane: Mos u bëni palë me asnjë parti

më 3.2019 - Medial

Kryetari i PD-së Lulzim Basha është shprehur se nuk do të komentojë kërkesën e ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të...

Basha-ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd, por me vlerat mbi të cilat qëndroni

më 3.2019 - Aktuale

Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediet, me në krah aleatët e tij në opozitë. Ai tha se me të patën mundësinë...

Basha-ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd, por me vlerat mbi të cilat qëndroni

më 3.2019 - RTV 21

“Unë u kërkoj atyre që të mos jenë palë me asnjë person në Shqipëri” Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediat,...

Basha-ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd, por me vlerat mbi të cilat qëndroni

më 3.2019 - Top Channel

Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediet, me në krah aleatët e tij në opozitë. Ai tha se me të patën mundësinë...

Lulzim Basha mbledh aleatët, çfarë po diskutohet tek PD-ja?

më 3.2019 - BalkanWeb

Një ditë para protestës së opozitës së bashkuar, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur aleatët tek selia blu për të koordinuar  veprimet për tubimin e ditës së nesërme para godinës së kryeministrisë. vijon…

Amerika i kërkoi opozitës që të mos ketë dhunë, përgjigjet Basha

më 3.2019 - Gazeta Shqip

Pyetje se ambasada amerikane i ka kërkuar sot opozitës që të lejojë pjesën tjetër të deputetëve të punojnë dhe të mos ketë akte dhune, Basha tha se ndërkombëtarët duhet të jenë palë për vlerat e demokracisë,...

Basha-ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd, por me vlerat mbi të cilat qëndroni

më 3.2019 - Klan Kosova

Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediet, me në krah aleatët e tij në opozitë. Ai tha se me të patën mundësinë...

Basha mbledh aleatët, çfarë do të ndodhë nesër në protestë

më 3.2019 - Albeu

Dita e nesërme pritet të jetë një ditë e madhe për protestën e opozitës dhe për këtë arsye kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur aleatët tek selia blu. Sipas informacioneve paraprake ai...

Basha mesazh ambasadës amerikane: Protesta nesër do hyjë në histori

më 3.2019 - Ina

Kryetari i PD-së Lulzim Basha i bëri thirrje ambasadave të ishin palë me vlerat e demokracisë dhe jo palë me parti. “Asnjëherë nuk komentoj deklaratat e Ambasadave. Por meqë më pyetët kam një sugjerim....

PD nis dikutimet me aleatët, mblidhen kokë më kokë në selinë blu

më 3.2019 - Sot News

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur aleatët tek selia blu për të koordinuar  veprimet për tubimin e ditës së nesërme para godinës së kryeministrisë. Kjo mbledhje vjen direkt pas deklaratës...

Basha-ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd

më 3.2019 - Flaka

Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediat, me në krah aleatët e tij në opozitë. Ai tha se me të patën mundësinë...

Lulzim Basha mbledh aleatët, çfarë po diskutohet tek PD-ja?

më 3.2019 - Koha Jone

Një ditë para protestës së opozitës së bashkuar, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur aleatët tek selia blu për të koordinuar veprimet për tubimin e ditës së nesërme para godinës së kryeministrisë....

Basha: Të rrëzojmë Ramën, ndërkombëtarët s’i dëgjoj më

më 3.2019 - Arbresh

“Marrëveshja e 17 majit të vitit 2017 u bë në kushtet e një presioni të jashtëzakonshëm ndërkombëtar për të shmangur konfliktin civil. Iu dha një mundësi Ramës dhe ai e tregoi fare mirë që ky ishte një...

Basha përgjigje ambasadës së SHBA: Mos u bëni palë me asnjë parti

më 3.2019 - BalkanWeb

Kryedemokrati Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje dhe të shmangin...

Basha-ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd, por me vlerat mbi të cilat qëndroni

më 3.2019 - Tetova Sot

“Jam i inkurajuar nga fakti se në betejën për vlerat europiane, për zgjedhje të lira, një parlament të shkëputur nga krimi, një qeveri të çliruar nga krimi i organizuar dhe interesat e oligarkisë, por...

“Qeveria dhe Parlamenti janë legjitimë”, Lulzim Basha shpërfill thirrjet e SHBA: Mos u bëni palë me asnjë person apo parti. Protesta do futet në histori

më 3.2019 - Gazeta Tema

Kreu i PD Lulzim Basha ka shpërfillur thirrjet e ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje, dhe...

Basha sulmon SHBA: Po bëheni palë

më 3.2019 - Lexo

Kryedemokrati Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës opozitare të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje dhe...

Basha i përgjigjet Ambasadave: Nuk kërkoj të jeni palë, por mbroni vlerat demokratike

më 3.2019 - Koha Jone

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha bashkë me aleatët e tij, ka folur për qëndrimin e ashpër të Ambasadës së SHBA-ve dhe asaj të BE në Tiranë, teksa ka thënë se nuk kërkon që ato të bëhën palë me një parti...

Basha-ambasadës amerikane: Mos u bëni palë me asnjë parti

më 3.2019 - Vizion Plus

Kryetari i PD-së Lulzim Basha është shprehur se nuk do të komentojë kërkesën e ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të...

“Qeveria dhe Parlamenti janë legjitimë”, Lulzim Basha shpërfill thirrjet e SHBA: Mos u bëni palë me asnjë person apo parti. Protesta do futet në historike

më 3.2019 - Gazeta Tema

Kreu i PD Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje, dhe se Qeveria dhe...

“Qeveria dhe Parlamenti janë legjitimë”, Lulzim Basha shpërfill thirrjet e SHBA: Mos u bëni palë me asnjë person me asnjë parti

më 3.2019 - Gazeta Tema

Kreu i PD Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje, dhe se Qeveria dhe...

"Mos u bëni ...", Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së SHBA-ve

më 3.2019 - Albeu

Ditën e sotme ambasada e SHBA-ve ka bërë nëj deklaratë të fortë për sa i përket ngërçit politik në vend. Edhe pse ka dalë pro protestave paqësore, ambasada Amerikane i ka dhënë nëj "shuplakë" opozitës...

Basha-ambasadës amerikane: Mos u bëni palë me asnjë person dhe parti

më 3.2019 - Vizion Plus

Kryetari i PD-së Lulzim Basha është shprehur se nuk do të komentojë kërkesën e ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të...

Basha paralajmëron një protestë historike pas takimit me ministrin çek

më 3.2019 - Shekulli

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha paralajmëroi një protestë historike pas takimit me ministrin e Jashtëm çek, ku ishte i shoqëruar nga krerët e partive aleate. “Në betejën për vlerat Europiane, zgjedhje...

Basha i përgjigjet ashpër ambasadës së SHBA: Mos u bëni ...

më 3.2019 - Sot News

Kryedemokrati Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje dhe të shmangin...

Deklarata e SHBA, Basha: Ju kërkoj të mos jenë palë

më 3.2019 - Opinion

Ambasada e Shteteve të Bashkuara dhe Delegacioni i Bashkimit Europian i paraprinë protestës së nesërme të thirrur nga opozita, me dy deklarata të veçanta, duke paralajmëruar se dhuna gjatë manifestimeve...

Një ditë para protestës, Basha mbledh aleatët në seli

më 3.2019 - Java News

Kur na ndajnë edhe disa orë nga protesta e opozitës së bashkuar, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur aleatët tek selia blu për të koordinuar veprimet për tubimin e ditës së nesërme para...

Krerët e opozitës në Shqipëri thonë se protesta e nesërme do hyjë në histori

më 3.2019 - Albinfo

Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha një ditë para protestës së thirru nga opozita ka dhënë edhe një mesazh për amabsada e huaja në Tirnaë, si përgjigjëje ndaj amasadës së SHBA-së....

Lulzim Basha mbledh aleatët

më 3.2019 - Arbresh

Një ditë para protestës së opozitës së bashkuar, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur aleatët tek selia blu për të koordinuar veprimet për tubimin e ditës së nesërme para godinës së kryeministrisë....

PolitikëBasha mbledh aleatët në selinë e PD/ Çfarë po planifikon opozita?

më 3.2019 - Gazeta Telegraf

Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbledhur sot aleatët tek selia e Partisë Demokratike për të folur mbi mbarëvajtjen e protestës ditën e nesërme para godinës së Kryeministrisë. Gjithashtu, kujtojmë se Basha zhvilloi...

Basha sulmon ambasadën e SHBA: Mos u bëni palë me asnjë parti apo individ!

më 3.2019 - Java News

Kryetari Partisë Demokratike deklaroi se rrugëtimi europian pengohet nga asgjësimi i votës. Këto deklarata kreu demokrat i bëri pas takimit me ministrin e Jashtëm të Çekisë i cili ndodhet në Tiranë në...

Deklarata e SHBA-së, Basha hidhet në sulm: Mos u bëni palë

më 3.2019 - Java News

Kryetari Partisë Demokratike deklaroi se rrugëtimi europian pengohet nga asgjësimi i votës. Këto deklarata kreu demokrat i bëri pas takimit me ministrin e Jashtëm të Çekisë i cili ndodhet në Tiranë në...

Basha mbledh aleatët, çfarë do të ndodhë nesër në protestë

më 3.2019 - Lajme.al

Dita e nesërme pritet të jetë një ditë e madhe për protestën e opozitës dhe për këtë arsye kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur aleatët tek selia blu. Sipas informacioneve paraprake ai...

Çfarë po diskutohet tek PD-ja? Lulzim Basha mbledh urgjent aleatët

më 3.2019 - LajmiFundit

Një ditë para protestës së opozitës së bashkuar, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur aleatët tek selia blu. Mësohet se kjo lëvizje po bëhet  për të koordinuar  veprimet për tubimin e ditës...

Basha-ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd, por me vlerat mbi të cilat qëndroni

më 3.2019 - KosovaPress

Ai tha se me të patën mundësinë të shpalosnin edhe njëherë vlerat evropiane, si thelbi i betejës opozitare. “Jam i inkurajuar nga fakti se në betejën për vlerat evropianë, për zgjedhje të lira, një parlament...

Basha përgjigje ambasadës së SHBA

më 3.2019 - Arbresh

Kryedemokrati Lulzim Basha i përgjigjet ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës e cila pak orë më parë apeloi që nesër gjatë protestës opozitare të gjithë aktorët të tregojnë vetëpërmbajtje dhe...

Basha, ambasadorëve: Mos u bëni palë me askënd, por me vlerat mbi të cilat qëndroni

më 3.2019 - Epoka e Re

Pas takimit me ministrin e Jashtëm çek në selinë e Partisë Demokratike, kryetari i opozitës Lulzim Basha, ka dalë me një deklaratë për mediet, me në krah aleatët e tij në opozitë. Ai ka thënë se me të...

Basha i përgjigjet ambasadës së SHBA 1 ditë para protestës: Kujdes me…

më 3.2019 - LajmiFundit

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka folur mesditën e sotme edhe në lidhje me deklaratat e bëra nga ambasada e SHBA-së dhe Delegacioni i BE-së në Tiranë. “Asnjëherë nuk komentoj deklaratat e ambasadave, por meqenëse...

Gjithkush në vendin e vet!

më 3.2019 - Gazeta Tema

Nga Altin Ketro Në fund të majit 2017, kryedemokrati Lulzim Basha e nisi çeljen e fushatës elektorale me këto fjalë: “Mbrëmë unë dorëzova listën fituese të Republikës së Re në KQZ. Siç e thashë, kam marrë...

Gjithkush në vendin e vet!

më 3.2019 - Java News

Nga Altin Ketro Në fund të majit 2017, kryedemokrati Lulzim Basha e nisi çeljen e fushatës elektorale me këto fjalë: “Mbrëmë unë dorëzova listën fituese të Republikës së Re në KQZ. Siç e thashë, kam marrë...

Gjithkush në vendin e vet!

më 3.2019 - Lexo

Nga Altin Ketro Në fund të majit 2017, kryedemokrati Lulzim Basha e nisi çeljen e fushatës elektorale me këto fjalë: “Mbrëmë unë dorëzova listën fituese të Republikës së Re në KQZ. Siç e thashë, kam marrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK