http://kariera.mk

“Shkodranët si njerëz të lirë drejt Tiranës”, Spahia: Rama i ka orët e numëruara

para 3 muajve - Koha Jone

Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia, i cili është edhe organizatori i protestuesve që vijnë në Tiranë nga Shkodra, në një prononcim për mediat, është shprehur se opozita nuk ka ndonjë skenar për protestën...

Spaho: Sot qytetarët protestojnë paqësisht, Rama të largohet

para 3 muajve - Koha Jone

Intervistë për “Koha Jonë” ish-deputeti i PD-së, Edmond Spaho:  Policia mos të provokojë Intervistoi: Majlinda Noka Partitë e opozitës së bashkuar vazhdojnë intensivisht përgatitjet për protestën e radhës,...

Një opozitë që po proteston kundër vetes!

para 3 muajve - Lexo

Nga Alfred Peza Nëse ka një bilanc për atë që ka ndodhur brenda këtij një muaji që ka kaluar nga momenti i djegies së mandateve, ajo që bie më së shumti në sy, është “respekti” që po tregon mazhoranca...

Alfred Peza: Opozita përballë pasqyrës së vetvetes

para 3 muajve - Koha Jone

Nga Alfred Peza Nëse ka një bilanc për atë që ka ndodhur brenda këtij një muaji që ka kaluar nga momenti i djegies së mandateve, ajo që bie më së shumti në sy, është “respekti” që po tregon mazhoranca...

Një opozitë që po proteston kundër vetes!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Alfred Peza Nëse ka një bilanc për atë që ka ndodhur brenda këtij një muaji që ka kaluar nga momenti i djegies së mandateve, ajo që bie më së shumti në sy, është “respekti” që po tregon mazhoranca...

Një opozitë që po proteston kundër vetes!

para 3 muajve - Java News

Nga Alfred Peza Nëse ka një bilanc për atë që ka ndodhur brenda këtij një muaji që ka kaluar nga momenti i djegies së mandateve, ajo që bie më së shumti në sy, është “respekti” që po tregon mazhoranca...

Opozita, një “utopi” për të rithemeluar republikën

para 3 muajve - Shekulli

Lindita Bushgjokaj Analisti dhe gazetari i njohur Mentor Kikia, në një intervistë për gazetën “Shekulli” flet për situatën politike në vend, vendimin ekstrem të Bashës për djegien e mandateve, si dhe pasojat...

Të shtunën parashikohet mbi 150 mijë protestues

para 3 muajve - Koha Jone

Të shtunën opozita ka thirrur në shesh të gjithë qytetarët, pa përjashtim, për të kërkuar largimin e kryeministrit Edi Rama dhe hapjen e rrugës drejt zgjedhjeve të parakohshme si dhe krijimin e një qeverie...

Mesi: Qeverisim sipas ligjit dhe Kushtetutës, parlamenti legjitim

para 3 muajve - Lexo

“Raporti i OSBE- ODIHR për zgjedhjet ka qenë nga më të mirët”, deklaroi deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi në një intervistë televizive. Sipas saj, sot jemi në pamundësi për ta kaluar ligjin për...

Raporti i DASH, Spahiu: I vuri vulën qeverisë, të korruptuar!

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Mbrëmjen e djeshme, Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar raportin mbi të drejtat e njeriut në botë dhe për Shqipërinë ka renditur një sërë problematikash kryesore. Një ndër to ishte fakti se zyrtarët...

Ferhati: Kuvendi legjitim, opozita në krizë

para 3 muajve - Lexo

Klotilda Ferhati, deputete e Partisë Socialiste, tha se Kuvendi është legjitim dhe po vijon normalisht punën, teksa e cilësoi largimin nga Kuvendi të opozitës si krizë të vetë partive të pakicës dhe jo...

“Dorëzimi i mandateve erdhi nga kriza e partive të pakicës”

para 3 muajve - Java News

Klotilda Ferhati, deputete e Partisë Socialiste, tha se Kuvendi është legjitim dhe po vijon normalisht punën, teksa e cilësoi largimin nga Kuvendi të opozitës si krizë të vetë partive të pakicës dhe jo...

Neritan Sejamini: Strategjinë manipuluese të “normalitetit” të Ramës e mund vetëm strategjia e ndershme e opozitës

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Përballë krizës politike, Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur “strategjinë e normalitetit”: të ruajë pushtetin duke krijuar dukjen e një qeverisjeje normale, edhe pse pa opozitë. Prioriteti i menjëhershëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK