http://kariera.mk

Mesazhi publik i Edi Palokës për Rudina Hajdari!

para 2 muajve - Gazeta Shqip

Rudina Hajdari në kundërshtim me deputetët e tjerë të Partisë Demokratike, vendosi të mos e djegë mandatin por të qëndrojë në Parlament. Por ndryshe prej saj mendon i vëllai Kiri Hajdari, i cili është...

Pse nuk e dorëzoi mandatin Rudina Hajdari? Edi Paloka zbulon prapaskenat

para 2 muajve - Sot News

Mosdorëzimi i mandatit nga deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari  ka qenë një nga temat më të diskutuara të politikës shqiptare ditët e fundit. Lidhur me këtë i pyetur sot në “Zonë e Lirë” ish-deputeti...

Edi Paloka: Për Rudina Hajdarin kam vetëm këtë mesazh!

para 2 muajve - Opinion

Rudina Hajdari vendosi të qëndrojë në Parlament, ndërsa vëllai i saj Kiri është shfaqur në protestë me kryedemokratin Lulzim Basha. Edi Paloka nuk komentoi vendimin, pse zonja Hajdari qëndroi në Parlament,...

”Do doja t’i thoja vajzës së Azemit se akti i saj frymëzoi vetëm Taulant Ballën”

para 2 muajve - Gazeta Observer

Vendimi i Rudina Hajdarit për të mos dorëzuar mandatin e deputetit ashtu siç bëri shumica dërrmuese e deputetëve të opozitës, inspiroi vetëm kundërshtarin. Ky është qëndrimi që mban nënkryetari i PD-së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK