http://kariera.mk

Emigranti: Kam ardhur nga Britania për protestë. Jo diktaturës

para 2 muajve - BalkanWeb

Qindra qytetarë janë nisur nga Shkodra për të ardhur në Tiranë ku do të zhvillohet protesta e opozitës së bashkuar. Por përveç qytetarëve që jetojnë çdo ditë në vend, protestës i janë bashkuar edhe emigrantë...

Emigranti: Kam ardhur nga Britania për protestë

para 2 muajve - Albeu

Qindra qytetarë janë nisur që në orët e para të mëngjesit për të protestuar në Tiranë. Nga Shkodra një qytetarë ka deklaruar se ka ardhur nga Britania e Madhe për të protestuar. Naim Hasani tha se të gjithë...

Kam ardhur nga Britania për protestë, emigranti: Jo diktaturës

para 2 muajve - LajmiFundit

Qytetarë te shumte janë nisur nga Shkodra për të ardhur në Tiranë ku do të zhvillohet protesta e opozitës së bashkuar. Protestës dukets e i janë bashkuar edhe emigrantë që jetojnë jashtë shtetit. Naim...

Shqiptari vjen nga Londra për protestën para Kryeministrisë

para 2 muajve - Koha Jone

Naim Hasani është shqiptar që jeton në Londër, ku edhe është angazhuar për të drejtuar degën e Partisë Demokratike në kryeqytetin britanik. Ai ka mbërritur në Tiranë për t’ju bashkuar shqiptarëve në protestën...

Nga Londra në protestë, Hasani: Pse duhet të vijë në pushtet PD

para 2 muajve - BalkanWeb

TIRANE Në protestën e nesërme të opozitës do marrin pjesë edhe përfaqësues nga diaspora. Në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, ishte i ftuar kreu i PD-së në Londër, Naim Hasani i cili...

“Nuk përfaqësohemi”, emigrantët i bashkohen protestës

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Kreu i degës së Partisë Demokratike në Londër, Naim Hasani deklaroi se protestës së opozitës ditën e nesërme do t’i bashkohet edhe një numër i konsiderueshëm emigrantësh. Gjatë një interviste për ‘Fax...

Nesër emigrantët i bashkohen protestës: Rama nuk na përfaqëson…

para 2 muajve - LajmiFundit

Kreu i degës së Partisë Demokratike në Londër, Naim Hasani deklaroi se protestës së opozitës ditën e nesërme do t’i bashkohet edhe një numër i konsiderueshëm emigrantësh. Gjatë një interviste Hasani tha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK