http://kariera.mk

Noka: KLP-ja goditi rëndë Drejtësinë. Valikaj, prokurori që u mor peng nga bandat se nuk mbajti premtimin

para 3 muajve - Koha Jone

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka ka sulmuar ashpër vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë, i cili caktoi në detyrë prokurorit Bledar Valikaj në Prokurorinë  e Shkallës së Parë Tiranë....

KLP emëron drejtuesin e prokurorisë të Sarandës e të Durrësit

para 3 muajve - Vizion Plus

KLP ka emëruar drejtuesin e prokurorsië së Sarandës si dhe atë të Durrësit. Pas shkarkimit të Edison Ademit, KLP vendosi përkohësisht në krye të Prokurorisë së Sarandës Sali Hasën. Po ashtu Ludovik Doda...

KLP cakton drejtuesit e prokurorive në Sarandë dhe Durrës (Emrat)

para 3 muajve - Shekulli

Janë miratuar sot nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë emërimet për drejtuesit e prokurorisë së Durrësit dhe Sarandës. Gjatë mbledhjes së mbajtur sot nga KLP u emëruan gjithashtu edhe disa prokurorë në Tiranë....

KLP cakton drejtuesit e prokurorive në Sarandë dhe Durrës

para 3 muajve - Shekulli

Janë miratuar sot nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë emërimet për drejtuesit e prokurorisë së Durrësit dhe Sarandës. Gjatë mbledhjes së mbajtur sot nga KLP u emëruan gjithashtu edhe disa prokurorë në Tiranë....

KLP dërgon emrat e 10 prokurorëve për veting, disa prej tyre kandidatë për SPAK

para 3 muajve - Medial

TIRANË, 15 prill/MEDIAL/-Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur të hënën për të marrë disa vendime të rëndësishme. KLP sot mori vendim për Zëvendësimin e Ferdinand Elezi, drejtues në Prokurorinë...

KLP emëron drejtuesit e prokurorive në Sarandë, Durrës dhe disa prokurorive në Tiranë

para 3 muajve - Lexo

Këshilli i Lartë i Prokurorisë zhvilloi sot mbledhjen e radhës ku miratoi emërimin e drejtuesve të prokurorisë në Sarandë, Durrës, si dhe emërimin e disa prokurorëve në Tiranë. KLP caktoi Sali Hasën, drejtues...

KLP emëron drejtuesit e prokurorive në Sarandë, Durrës dhe disa prokurorëve në Tiranë

para 3 muajve - Java News

Këshilli i Lartë i Prokurorisë zhvilloi sot mbledhjen e radhës ku miratoi emërimin e drejtuesve të prokurorisë në Sarandë, Durrës, si dhe emërimin e disa prokurorëve në Tiranë. KLP caktoi Sali Hasën, drejtues...

KLP konfirmon! Burri i deputetes se PS, prokuror i Shkalles se pare!!!!

para 3 muajve - Standard

Keshilli i Larte i Prokurorise ka miratuar sot me 5 vota pro caktimin ne detyre te prokurorit Bledar Valikaj ne Prokurorine e Shkalles se Pare Tirane. Kujtojme se Valikaj, KLP vendosi ne mbledhjen e dates...

A po minohet Reforma në Drejtësi? KLP emëron prokuror burrin e deputetes socialiste

para 3 muajve - Albeu

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar me pesë vota pro emërimin e bashkëshortit të deputetes Ermonela Felaj si prokuror në Tiranë. Ai u caktua prokuror pranë Prokurorisë së Shkallës së Parë Tiranë....

KLP miraton vendimin për burrin e deputetes së PS-së (Detajet)

para 3 muajve - Sot News

KLP ka miratuar me 5 vota pro caktimin në detyrë të prokurorit Bledar Valikaj.Ai u caktua prokuror pranë Prokurorisë së Shkallës së Parë Tiranë.Në mbledhjen e datës 25 mars, KLP vendosi në mbledhjen e...

KLP miraton me 5 vota pro prokurorin Bledar Valikaj

para 3 muajve - BalkanWeb

TIRANË KLP ka miratuar me 5 vota pro caktimin në detyrë të prokurorit Bledar Valikaj. Ai u caktua prokuror pranë Prokurorisë së Shkallës së Parë Tiranë. Në mbledhjen e datës 25 mars, KLP vendosi dhënien...

Bashkëshorti i deputetes socialiste emërohet prokuror

para 3 muajve - Opinion

Bashkëshorti i deputetes socialiste, Ermonela Felaj emërohet prokuror në Prokurorinë e Shkallës së Parë në Tiranë. Vendimi është dhënë përfundimisht nga KLP, ndërsa më 25 mars ky institucion i dhënë statusin...

U shkarkua pak ditë më parë, emërohet drejtuesi i ri i Prokurorisë së Sarandës (EMRI)

para 3 muajve - Sot News

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka emëruar kreun e organit të akuzës në Sarandë. Në mbledhjen e sotme të KLP-së u vendos që Prokuroria e Sarandës të drejtohet nga Sali Hasa. Ky i fundit do të zëvendësojë...

Burri i deputetes së PS-së emërohet prokuror në Tiranë

para 3 muajve - LajmiFundit

KLP ka miratuar me 5 vota pro caktimin në detyrë të prokurorit Bledar Valikaj. Ai u caktua prokuror pranë Prokurorisë së Shkallës së Parë Tiranë. Në mbledhjen e datës 25 mars, KLP vendosi dhënien e statusit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK