http://kariera.mk

A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë

para 3 muajve - Lajmi.net

Krahas jetës profesionale, Ledri Vula vazhdimisht komentohet edhe për jetën private. Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan lajmi.net....

Zbulohet e dashura sekrete e Ledri Vulës (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Prej disa kohësh po përflitet për një lidhje romantike të reperit të njohur, Ledri Vula, me një vajzë të quajtur Sara . Kjo e fundit deri tani mbante një profil privat në rrjetet sociale dhe të vetmet...

Kjo është e dashura e Ledrit dhe këto janë detajet që e dëshmojnë këtë

para 3 muajve - Lexo

Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes. Shumë...

A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Krahas jetës profesionale, Ledri Vula vazhdimisht komentohet edhe për jetën private. Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan lajmi.net....

Ledri Vula në një lidhje dashurie? Ja e vërteta…

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Ledri Vula është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, i cili prej disa kohësh është përfolur se është në një lidhje me një vajzë të panjohur nga publiku, e cila quhet Sara. Gjatë mbrëmjes së djeshme,...

Zbulohet e dashura e Ledrit, kjo foto dëshmon gjithçka

para 3 muajve - OraInfo

Më në fund është zbuluar e dashura e Ledri Vulës. Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara. Profili i saj mbahej disi sekret në rrjetet sociale dhe të vetmet...

A është kjo e dashura e Ledrit?

para 3 muajve - Gazeta Observer

Krahas jetës profesionale, Ledri Vula vazhdimisht komentohet edhe për jetën private. Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan lajmi.net....

Kjo është e dashura e Ledrit dhe këto janë detajet që e dëshmojnë këtë

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes. Shumë...

A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë [Foto]

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan lajmi.net. Mbrëmë, ai bashkë me disa prej emrave të njohur të estradës ishin të ftuar në...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha drejt zyrtarizimit të lidhjes? 1,2,3…8 faktet që na bëjnë të mendojmë këtë!

para 3 muajve - Blitz

Reperi i njohur Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes. Shumë prej ndjekësve...

Ledri Vula dhe Sara Berisha drejt zyrtarizimit të lidhjes? 1,2,3…8 faktet që na bëjnë të mendojmë këtë!

para 3 muajve - Blitz

Reperi i njohur Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes. Shumë prej ndjekësve...

Zbulohet lidhja sekrete e Ledri Vulës

para 3 muajve - Arbresh

Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara. Profili i saj mbahej disi sekret në rrjetet sociale dhe të vetmet foto që qarkullonin online, ishin ato ku çifti...

U kap mat nga shokët, zbulohet lidhja e Ledri Vulës me bukuroshen brune

para 3 muajve - Sovrani

Ledri Vula është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, i cili prej disa kohësh është përfolur se është në një lidhje me një vajzë të panjohur nga publiku, e cila quhet Sara. Gjatë mbrëmjes së djeshme,...

Vlera Fetahu feston ditëlindjen, të pranishëm shumë artistë të njohur

para 3 muajve - Gazeta Observer

artistëve,Enis Fetahut ka festuar mbrëmë ditëlindjen. Vlerës  iu organizua një party surprizë ku të pranishëm ishin disa nga artistët më të kërkuar të kohës. Ledri,Ermal Fejzullahu,Kida,Albi Xhepa e shumë...

Të lidhur që në 2017-n! Çfarë zbuluam në profilin e Sarës, të dashurës “sekrete” të Ledri Vulës

para 3 muajve - Sovrani

Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara. Profili i saj mbahej disi sekret në rrjetet sociale dhe të vetmet foto që qarkullonin online, ishin ato ku çifti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK