http://kariera.mk

“Kjo përvojë më hapi sytë!” Çfarë po bënte Dua Lipa ndërkohë që të gjithë po festonin

para 2 muajve - Lexo

Pas Rita Orës, e cila vizitoi Kosovën për t’u ardhur në ndihmë familjeve në nevojë atje, një tjetër këngëtare shqiptare është bërë bashkë me UNICEF. Ndërkohë që të gjithë festonin në Coachella, Dua Lipa...

Dua Lipa, me mision bamirës me UNICEF-in

para 2 muajve - Albinfo

Ishte Rita Ora, e cila para një jave si pjesë e një misioni bamirësie me UNICEF-in erdhi në Kosovë për një qëndrim treditor. Por, tashmë me një mision të tillë është përshirë edhe Dua Lipa. Lipa ka treguar...

Pas Rita Orës në Kosovë, Dua Lipa në Liban me Unicef-in

para 2 muajve - Prive

Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i ka kaluar në Liban me shumë fëmijë refugjatë. Këngëtarja me prejardhje shqiptare hyri në Instagram për të postuar disa fotografi gjatë aktivitetit të saj në...

Pas Ritës në Kosovë, Dua në Liban me Unicef-in

para 2 muajve - Klan Kosova

Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i ka kaluar në Liban me shumë fëmijë refugjatë, njofton Klan Kosova. Këngëtarja me prejardhje shqiptare hyri në Instagram për të postuar disa fotografi gjatë aktivitetit...

Dua Lipa me Unicef-in viziton refugjatët në këtë shtet

para 2 muajve - Bota Press

Këngëtaret shqiptare me famë botërore vazhdojnë të na bëjnë krenarë, Rita Ora, Dua Lipa e shumë të tjera, përveq karrierës së tyre me muzikën, ato kanë edhe misione bamirëse. Rita Ora para disa ditësh...

Dua Lipa pjesë e një misioni bamirësie në Liban

para 2 muajve - RTV 21

“Të gjithë meritojnë trajtim të barabartë si dhe një vend për të jetuar” Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka marrë pjesë në një mision bamirësie së bashku me UNICEF-in në Liban....

Rita Ora në Kosovë -Dua Lipa në Liban

para 2 muajve - Infokusi

Ishte Rita Ora e cila para një jave si pjesë e një misioni bamirësie me ‘UNICEF’-in erdhi në Kosovë për një qëndrim tre ditorë. Por, tashmë me një mision të tillë është përshirë edhe Dua Lipa. Lipa ka...

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in

para 2 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban, shkruan lajmi.net. Këngëtarja...

Dua Lipa ambasadore e Unicef në Liban: E prekur nga fëmijët e refugjatëve

para 2 muajve - Opinion

Pak ditë më parë këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora ka vizituar vendin e saj si ambasadore e Unicef në Britani. Ajo ka qëndruar 3 ditë ka takuar fëmijët në nevojë si dhe gratë që janë abuzuar seksualisht....

Dua Lipa me mision bamirës, viziton fëmijët refugjat në Liban

para 2 muajve - Periskopi

Pas Rita Orës e cila në kuadër të UNICEF qëndroj në Kosovë për tri ditë, edhe Dua Lipa ka marr pjesë në misionin bamirës të kësaj organizate. Ylli kosovar i muzikës vizitoj fëmijët refugjat në Liban me...

Dua Lipa viziton refugjatët sirianë në Liban

para 2 muajve - Arbresh

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka qëndruan në Bejrut të Libanit, ku i ka vizituar kampet e refugjatëve nga Siria. Duke qenë vet nga një vend, si Kosova, nga ku u larguan shumë refugjatë...

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in

para 2 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban, shkruan lajmi.net. Këngëtarja...

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in

para 2 muajve - Lajm

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban, shkruan lajmi.net. Këngëtarja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK