http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e martë 16 prill 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Këto janë ditë mjaft të favorshme, për shkak të ndikimit yjeve. Megjithatë, kjo nuk do të thotë sukses të menjëhershëm. Yjet kontribuojnë në ofrimin e mundësive të shumta, ndërkohë që çdo gjë tjetër...

Horoskopi ditor, e Martë 16 Prill 2019

para 3 muajve - Java News

Dashi Këto janë ditë mjaft të favorshme, për shkak të ndikimit yjeve. Megjithatë, kjo nuk do të thotë sukses të menjëhershëm. Yjet kontribuojnë në ofrimin e mundësive të shumta, ndërkohë që çdo gjë tjetër...

Horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019!

para 3 muajve - Medial

Dashi Dashët këtë javë janë në kërkim të mirëqenies dhe qetësisë. Nëse keni pasur diskutime në çift, marrëdhënia juaj mund të rrezikohet, por ata që janë vërtet në dashuri nuk do të bien në kurth. Nëse...

Horoskopi javor 15-21 prill

para 3 muajve - Lexo

Dashi Tensioni i kësaj jave do të jetë në dëmin tuaj. Gjatë këtyre shtatë ditëve, prisni lajme interesante ose informacione të dobishme që do të jenë të rëndësishme për punën ose biznesin tuaj. Është e...

Horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Dashi Dashët këtë javë janë në kërkim të mirëqenies dhe qetësisë. Nëse keni pasur diskutime në çift, marrëdhënia juaj mund të rrezikohet, por ata që janë vërtet në dashuri nuk do të bien në kurth. Nëse...

7 Shenjat, që tregojnë që ju nuk jeni aq të shëndetshëm siç mendoni

para 3 muajve - Republika

Kur përdoret termi  “shëndetshëm”, shpeshherë paramendojmë  imazhin e një personi që ushtron gjatë gjithë kohës dhe konsumon vetëm ushqime të shëndetshëm, duke shmangur ushqimet e shprejta, ëmbëlsirat...

Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2019

para 3 muajve - Shekulli

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Horoskopi ditor: 15 prill 2019

para 3 muajve - LajmiFundit

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Ja çfarë thotë horoskopi sot për ju

para 3 muajve - GazetaBlic

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave...

Horoskopi/ Njihuni me parashikimin e sotëm për punën dhe dashurinë

para 3 muajve - Sot News

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Horoskopi javor: Dikë këtë javë e presin shumë obligime afariste, kurse dikë tjetër dashuri dhe flirte të reja

para 3 muajve - Periskopi

Kjo javë nuk mund të jetë më e veçantë Horoskopi javor rekomandon që tani është koha për dashuri dhe lumturi, prandaj duhet vetëm t’i hapni zemrat tuaja dhe kënaqeni. Puna: Gjatë kësaj jave do të jeni...

Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2019

para 3 muajve - Periskopi

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Do...

Horoskopi i datës 15 prill 2019

para 3 muajve - Koha Jone

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Horoskopi javor

para 3 muajve - PortaliOnline

Dashi Dashura: Dashët këtë javë janë në kërkim të mirëqenies dhe qetësisë. Nëse keni pasur diskutime në çift, marrëdhënia juaj mund të rrezikohet, por ata që janë vërtet në dashuri nuk do të bien në kurth....

Horoskopi, 15 prill 2019

para 3 muajve - Arbresh

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2019

para 3 muajve - Iliria News

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Horoskopi javor 15-21 prill

para 3 muajve - Opinion

Dashi Kjo javë do të mjaft premtuese për ju të shenjës së dashit, ndërkohë që mendimet e reja nisin që ditën e hënë. E premtja dhe hëna e plotë pritet t’iu sjellin romancën që keni pritur prej kohësh....

Si do nisë java juaj. Horoskopi, e hënë 15 prill 2019

para 3 muajve - Bota.al

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019 Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 15 PRILL 2019

para 3 muajve - Lexo

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAI1Wy3LbIBTdd6b/kNE6mYIEenTXfkN3nS4wIjJjJFRATt1M/r1XlmwjrttmZXM5OnCfnNePHx4esp3wWmafH17nFay1MZMPTgRtBzDTx9WuWh2s08KAkcy2t/NO5oMIk1c+otjpzgcrD+PeBhtzSDHc32idEr0PulebI/0YL5/hI6NFbPL7KQTlzqRgL6J7SRFUBxfe3mx19vuyfrhs...

Horoskopi i shëndetit e dashurisë/ Si do të shkojë fillimi i javës për çdo shenjë

para 3 muajve - Lexo

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë fillim javës, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në...

Zgjidhni një maskë dhe gjeni se çfarë fshihni për personalitetin tuaj

para 3 muajve - InfoMagazin

Mbajtja e një maskë nuk do të thotë gjithmonë të luash pjesën e një karakteri, duke fshehur synimet e këqija, duke pretenduar të jesh më i mirë. Ndonjëherë maskat vishen për të mbrojtur dobësitë, lëndimet...

Si do të shkojë fillimi i javës për çdo shenjë

para 3 muajve - Arbresh

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë fillim javës, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në...

Kthimi në punë pas pushimeve, çfarë duhet të bëni

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Pjesa më e vështirë që vjen pas periudhës së festave të fundvitit është kthimi në rutinën e mëparshme. Të nisësh sërish punën, projektet dhe sfida të reja pas një periudhe disa ditore pushimesh. Puna,...

Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Horoskopi ditor, e Hënë 15 Prill 2019

para 3 muajve - Java News

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019 që JavaNews.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria:...

5 arsye pse nuk duhet çarë kokën për ato që të tjerët mendojnë për ju

para 3 muajve - Antpress

Shpesh kemi dëgjuar prindërit të na thonë “Mbani gjërat private. Mos u jepni njerëzve një arsye për të folur.” Dhe, sikur jemi rritur me këtë shqetësim. Vazhdimisht të proekupuar se çfarë të tjerët flasin...

Horoskopi ditor: 14 prill 2019

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

Horoskopi ditor: 14 prill 2019

para 3 muajve - Bota Press

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

5 arsye pse nuk duhet çarë kokën për ato që të tjerët mendojnë për ju

para 3 muajve - Arbresh

Shpesh kemi dëgjuar prindërit të na thonë “Mbani gjërat private. Mos u jepni njerëzve një arsye për të folur.” Dhe, sikur jemi rritur me këtë shqetësim. Vazhdimisht të proekupuar se çfarë të tjerët flasin...

Horoskopi ditor: 14 prill 2019

para 3 muajve - Sovrani

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

Horoskopi sot

para 3 muajve - PortaliOnline

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

Horoskopi ditor, e diel 14 prill 2019

para 3 muajve - Iliria News

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 14 PRILL 2019

para 3 muajve - Lexo

Dashi Ju po jetoni një fazë energjie të madhe dhe do të keni një qëndrim më pozitiv ndaj problemeve të jetës së përditshme. Gjërat do të përmirësohen edhe me partnerin/en. Me Saturnin në kundërshtim me...

Mësoni si do të jetë e diela juaj. Horoskopi ditor, 14 prill 2019

para 3 muajve - Bota.al

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

I rëndësishëm produktiviteti në punë, jo orari

para 3 muajve - Ekonomia Online

Nëse ka një të vërtetë universale në lidhje me produktivitetin, ajo është: jo gjithçka funksionon njësoj për të gjithë dhe ka të njëjtin rezultat. Sipas një studimi të fundit, të publikuar në Business...

Horoskopi ditor, e diel 14 prill 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

Horoskopi, e diel 14 prill 2019

para 3 muajve - Java News

Dashi Ju po jetoni një fazë energjie të madhe dhe do të keni një qëndrim më pozitiv ndaj problemeve të jetës së përditshme. Gjërat do të përmirësohen edhe me partnerin/en. Me Saturnin në kundërshtim me...

Zgjidhni një maskë dhe gjeni se çfarë fshihni për personalitetin tuaj

para 3 muajve - Antpress

Mbajtja e një maskë nuk do të thotë gjithmonë të luash pjesën e një karakteri, duke fshehur synimet e këqija, duke pretenduar të jesh më i mirë. Ndonjëherë maskat vishen për të mbrojtur dobësitë, lëndimet...

Horoskopi ditor: 13 prill 2019

para 3 muajve - LajmiFundit

Dashi Kjo ditë ju fton që të reflektoni më shumë mbi atë që po bëni. Yjet janë mjaft të favorshëm dhe do ju mbështesin në nismat tuaja. Kush kishte një objektiv për të arritur, do të mbetet i zhgënjyer,...

Horoskopi për ditën e premte, 13 prill 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Dashi Kjo ditë ju fton që të reflektoni më shumë mbi atë që po bëni. Yjet janë mjaft të favorshëm dhe do ju mbështesin në nismat tuaja. Kush kishte një objektiv për të arritur, do të mbetet i zhgënjyer,...

Horoskopi ditor, e shtunë 13 prill 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Kjo ditë ju fton që të reflektoni më shumë mbi atë që po bëni. Yjet janë mjaft të favorshëm dhe do ju mbështesin në nismat tuaja. Kush kishte një objektiv për të arritur, do të mbetet i zhgënjyer,...

Horoskopi ditor, e Shtunë 13 Prill 2019

para 3 muajve - Java News

Dashi Kjo ditë ju fton që të reflektoni më shumë mbi atë që po bëni. Yjet janë mjaft të favorshëm dhe do ju mbështesin në nismat tuaja. Kush kishte një objektiv për të arritur, do të mbetet i zhgënjyer,...

FËMIJA NUK HAN ASGJË? JA SE SI DUHET TË VEPRONI

para 3 muajve - Sovrani

Ushqimi i shëndetshëm jo gjithmonë është i preferuar për fëmijët, por ju mund ta bëni atë shumë atraktiv. Gjëja e parë që ju duhet të bëni është ta merrni fëmijën pranë dhe ti shpjegoni për të mirat shëndetësore...

Horoskopi për ditën e premte, 12 prill 2019!

para 3 muajve - Vizion Plus

Dashi Mundohuni që të ngadalësoni pak ritmin, pasi jeni të përfshirë në shumë gjëra që ju shkaktojnë lodhje dhe ngarkesë fizike. Ka ardhur koha për t’iu përkushtuar dashurisë, pasi është gati për të nisur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK