http://kariera.mk

Shkeli ligjin e Sheriatit, gruaja rrihet me shkop në publik

para 3 muajve - Lajmi.net

Një grua është rrahur me shkop pasi theu ligjin e Sheriatit, duke kryer marrëdhënie seksuale jashtë-martesore. Ashtu siç e përcakton ligji i shteteve islamike, një grua është e detyruar të presë për aktivitete...

FOTOT: Shkeli ligjin e Sheriatit, gruaja rrihet me shkop në publik

para 3 muajve - Gazeta Tema

Këto fotografi tregojnë një grua e cila rrihet para publikut të Aceh në Indonezi. Ajo u rrah me shkop pasi kishte thyer ligjin e Sheriatit, duke pasur marrëdhënie seksuale jashtë martese. Gruaja e tmerruar...

FOTOT: Shkeli ligjin e Sheriatit, gruaja rrihet me shkop në publik

para 3 muajve - Gazeta Tema

Këto fotografi tregojnë një grua e cila rrihet para publikut të Aceh në Indonezi. Ajo u rrah me shkop pasi kishte thyer ligjin e Sheriatit, duke pasur marrëdhënie seksuale jashtë martese. Gruaja e tmerruar...

FOTOT: Thye ligjin e Sheriatit, gruaja rrihet me shkop në publik

para 3 muajve - Gazeta Tema

Këto fotografi tregojnë një grua e cila rrihet para publikut të Aceh në Indonezi. Ajo u rrah me shkop pasi kishte thyer ligjin e Sheriatit, duke pasur marrëdhënie seksuale jashtë martese. Gruaja e tmerruar...

Shkeli ligjin e Sheriatit, gruaja rrihet me shkop në publik

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një grua është rrahur me shkop pasi theu ligjin e Sheriatit, duke kryer marrëdhënie seksuale jashtë-martesore. Ashtu siç e përcakton ligji i shteteve islamike, një grua është e detyruar të presë për aktivitete...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK