http://kariera.mk

A ishte e fiksuar pas okultizmit një nga gratë më të fuqishme të Mesjetës?

para 2 muajve - Gazeta Tema

Duke u rritur në Firence, Katerina mësoi mbi astronominë dhe astrologjinë, që në moshë të hershme. Ajo e mori me vete ato dije kur u zhvendos në Francë, si nusja 14-vjeçare e Mbretit Fransua. Besimet dhe...

A ishte e fiksuar pas okultizmit Katerina de Mediçi?

para 2 muajve - BalkanWeb

Duke u rritur në Firence, Katerina mësoi mbi astronominë dhe astrologjinë, që në moshë të hershme. Ajo e mori me vete ato dije kur u zhvendos në Francë, si nusja 14-vjeçare e Mbretit Fransua. Besimet dhe...

Katerina de Mediçi, a ishte e fiksuar pas okultizmit, një nga gratë më të fuqishme të Mesjetës?

para 2 muajve - Medial

Seria: Fiksimet e çuditshme, që do t’ju bëjnë t’i shihni ndryshe disa figura historike Duke u rritur në Firence, Katerina mësoi mbi astronominë dhe astrologjinë, që në moshë të hershme. Ajo e mori me vete...

Katerina de Mediçi, a ishte e fiksuar pas okultizmit, një nga gratë më të fuqishme të Mesjetës?

para 2 muajve - Bota.al

Seria: Fiksimet e çuditshme, që do t’ju bëjnë t’i shihni ndryshe disa figura historike Duke u rritur në Firence, Katerina mësoi mbi astronominë dhe astrologjinë, që në moshë të hershme. Ajo e mori me vete...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK