http://kariera.mk

​Roli i OSBE-së në zgjedhjet në veri – vetëm këshilla teknike

para 3 muajve - RTV 21

KQZ-ja mori vendim për miratimin e specifikave teknike për shtypjen e fletëvotimeve ​Roli i OSBE-së në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të komunave: Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zubin Potok dhe...

​Roli i OSBE-së në zgjedhjet në veri – vetëm këshilla teknike në ditën e zgjedhjeve

para 3 muajve - RTV 21

KQZ-ja mori vendim për miratimin e specifikave teknike për shtypjen e fletëvotimeve ​Roli i OSBE-së në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të komunave: Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zubin Potok dhe...

KQZ-ja kërkon që OSBE-ja t’i monitorojë zgjedhjet në veri

para 3 muajve - Klan Kosova

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka diskutuar në lidhje me rolin e OSBE-së në monitorimin e zgjedhjeve në veri, Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka thënë se ende ka nevojë që OSBE-ja të jetë e përfshirë...

KQZ-ja kërkon që OSBE-ja t’i monitorojë zgjedhjet në veri

para 3 muajve - Lajmi.net

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mbajti mbledhjen e radhës. Në këtë mbledhje u diskutua lidhur me rolin këshillues të OSBE-së në Zgjedhjet e Jashtëzakonshme për Kryetar të Komunave Mitrovicë e Veriut, Leposaviq,...

OSBE vetëm me rol këshillues në zgjedhjet e katër komunave në veri

para 3 muajve - GazetaBlic

Misioni i OSBE-së në Kosovë do të ketë rol këshillues në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar në komunat Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zveçan dhe Zubin Potok, që do të mbahen më 19 maj. Roli i OSBE-së...

KQZ kërkon OSBE-në për zgjedhjet në veri

para 3 muajve - Kallxo

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) në mbledhjen e sotme vendosi që të kërkojë prezencën e Misionit të OSBE-së në Kosovë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të komunës në Mitrovicë të Veriut, Leposaviq,...

Roli i OSBE-së në zgjedhjet në veri

para 3 muajve - Infokusi

Roli i OSBE-së në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të komunave: Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zubin Potok dhe Zveçan, do të jetë vetëm në këshilla teknike për Komisionet Komunale të Zgjedhjeve...

KQZ-ja kërkon që OSBE-ja t’i monitorojë zgjedhjet në veri

para 3 muajve - Infokusi

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mbajti mbledhjen e radhës. Në këtë mbledhje u diskutua lidhur me rolin këshillues të OSBE-së në Zgjedhjet e Jashtëzakonshme për Kryetar të Komunave Mitrovicë e Veriut, Leposaviq,...

​Roli i OSBE-së në zgjedhjet në veri - vetëm këshilla teknike në ditën e zgjedhjeve

para 3 muajve - KosovaPress

Kështu u tha në mbledhjen e Komisionit Qendrore të Zgjedhjeve. Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka tha se duke pasur parasysh specifikat në këto katër komuna, OSBE do të jetë vetëm...

OSBE-ja do të ketë rol këshillues në zgjedhjet në veri

para 3 muajve - Epoka e Re

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) në mbledhjen e sotme ka diskutuar lidhur me rolin këshillues të OSBE-së në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të Komunës së Mitrovicës së Veriut, Leposaviqit,...

KQZ-ja kërkon që OSBE-ja t’i monitorojë zgjedhjet në veri

para 3 muajve - Arbresh

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mbajti mbledhjen e radhës. Në këtë mbledhje u diskutua lidhur me rolin këshillues të OSBE-së në Zgjedhjet e Jashtëzakonshme për Kryetar të Komunave Mitrovicë e Veriut, Leposaviq,...

KQZ-ja kërkon që OSBE-ja t’i monitorojë zgjedhjet në veri

para 3 muajve - Sovrani

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka diskutuar në lidhje me rolin e OSBE-së në monitorimin e zgjedhjeve në veri, Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka thënë se ende ka nevojë që OSBE-ja të jetë e përfshirë...

KQZ kërkon që OSBE t’i monitorojë zgjedhjet në veri

para 3 muajve - Insajderi

Ajo tha se prezenca e OSBE-së është në funksion të transparencës nëpër komuna. “Meqenëse këtë herë zgjedhjet janë shpallë vetëm në katër komuna ku tradicionalisht kemi pasur përfshirjen e OSB-së vetëm...

KQZ-ja kërkon që OSBE-ja t’i monitorojë zgjedhjet në veri

para 3 muajve - Gazeta Observer

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka diskutuar në lidhje me rolin e OSBE-së në monitorimin e zgjedhjeve në veri. Kryetarja e Komisionit Qendror Zgjedhor, Valdete Daka, ka thënë se ende ka nevojë që...

KQZ kërkon ndihmë nga OSBE për zgjedhjet e jashtëzakonshme

para 3 muajve - Bota Press

Valdete Daka Kryetare e KQZ-së ka bërë të ditur në një konferencë për media se OSBE duhët dhe është e nevojshme që të jetë në zgjedhjet e jashtëzakonshme në Kosovë që do të mbahën në Komunat e Veriut,...

KQZ-ja kërkon që OSBE-ja t’i monitorojë zgjedhjet në veri

para 3 muajve - Ekonomia Online

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka diskutuar në lidhje me rolin e OSBE-së në monitorimin e zgjedhjeve në veri, raporton Ekonomia Online. Kryetarja e Komisionit Qendror Zgjedhor, Valdete Daka, ka thënë...

KQZ vendos: Ky është roli që OSBE do ta ketë në zgjedhjet e jashtëzakonshme në veri

para 3 muajve - Periskopi

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) në mbledhjen e mbajtur sot ka diskutuar për organizim të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar komune që do të mbahen me 19 maj në komunat veriore të Kosovës. Pikë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK