http://kariera.mk

Solskjaer motivon Manchester United: Në Barcelonë të luajmë si në Paris

para 2 muajve - Koha Jone

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, do të ketë punë të vështirë gjatë së martës. Norvegjezit i duhet që ta përgatisë maksimalisht skuadrën e tij për ndeshjen kundër Barcelonës, e cila do...

Solskjaer e do këtë lojtar te Man Utd

para 2 muajve - Lajmi.net

Ole Gunnar Solskjaer ka kërkuar nga Manchester United që ta transferojnë një mbrojtës gjatë afatit kalimtar të verës. Ole Gunnar Solskjaer e di se pika më e dobët në skuadrën e Manchester United është...

De Gea shpreson te përmbysja: Duhet të bëjmë një ndeshje të madhe ndaj Barcelonës

para 2 muajve - Koha Jone

Portieri i Manchester United, David de Gea, i ka paralajmëruar bashkëlojtarët e vet se ata duhet të përmirësohen, për të mposhtur Barcelonën në Ligën e Kampionëve. United viziton të martën Barcelonën për...

Man Utd paralajmëron Pogban

para 2 muajve - Koha.net

“Djajtë e Kuq” nuk do ta lejojnë largimin e mesfushorit Manchester United i ka bërë me dije menaxherit të Paul Pogbas, Mino Raiolas, se nuk do ta ketë të lehtë ta largojë lojtarin nga “Old Traffordi”....

Zidane: Shumë lojtarë të Realit mund të shiten

para 2 muajve - Telegrafi

Zinedine Zidane (Foto: Catherine Ivill/Getty Images/Guliver)

Solskjaer: Në Barcelonë do të luajmë si në Paris

para 2 muajve - Telegrafi

Ole Gunnar Solskjaer pas fitores ndaj PSG-së (Foto: Julian Finney/Getty Images/Guliver)

Solskjaer ka gati listën ‘anti – Barca’, shumë risi për udhëtimin në ‘Camp Nou’

para 2 muajve - Lajmi.net

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka bërë të ditur listën me emrat që do të udhëtojnë drejt Barcelonës. Manchester United do ta luajë ndeshjen e dytë çerekfinale në kuadër të Ligës së...

Pogba do Realin, por United kërkon një minierë ari!

para 2 muajve - SuperSport

Manchester United nuk ka ndërmend t’ia bëjë të lehtë askujt sa i takon çështjes Pogba. Të paktën diçka të tillë i kanë komunikuar agjentit te tij Mino Raiola drejtuesit e klubit ditët e fundit kur mes...

Ronaldinho vjen me një parashikim të ‘çmendur’ për ndeshjen Barcelona – Manchester United

para 2 muajve - GazetaBlic

Legjenda braziliane dhe ish sulmuesi i Barcelonës mendon se ekipi i Ole Gunnar Solskjaer, Manchester United ka shanse të fitojë në Camp Nou. Legjenda e Barcelonës, Ronaldinho vlerëson se goli i parë do...

United merr këtë vendim të papritur për Pogban

para 2 muajve - OraInfo

Manchester United do ta bëjë Paul Pogba kapitenin e klubit të tyre për të shmangur interesin nga Real Madrid. Ylli i Francës ka qenë i lidhur ngushtë me një lëvizje për kampionët evropianë që po largohet...

Solskjaer e do këtë lojtar te Man Utd

para 2 muajve - Gazeta Observer

Ole Gunnar Solskjaer ka kërkuar nga Manchester United që ta transferojnë një mbrojtës gjatë afatit kalimtar të verës. Ole Gunnar Solskjaer e di se pika më e dobët në skuadrën e Manchester United është...

Zyrtare: Manchester United publikon listën e lojtarëve të ftuar në Barcelonë – ka disa risi

para 2 muajve - GazetaBlic

Manchester United ka bërë udhëtimin në Katalonjë sot në mëngjes – kështu që ata kanë një ditë për t’u përgatitur përpara ndeshjes kthyese të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Skuadra e Barcelonës ka...

United, dëgjoje Ronaldinhon: Barça futet në telashe në këtë mënyrë

para 2 muajve - Sovrani

Legjenda e Barcelonës, Ronaldinho vlerëson se goli i parë do të jetë kyç, në ndeshjen kthyese ndërmjet Barcelonës dhe Manchester United në Ligën e Kampionëve, transmeton Sovrani.info. Goli i vetëm i Luke...

Mata: Ne jemi Manchester United, gjithçka është e mundur kundër Barçës

para 2 muajve - GazetaBlic

Juan Mata beson se çdo gjë është e mundur në ndeshjen kthyese mes Barcelonës dhe Manchester United. ‘Djajtë e Kuq’ do të kërkojnë të përmbysin epërsinë e Barçës (1-0) në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve...

Pikënisja e “Operacionit Pogba” është 150 milionë euro

para 2 muajve - Lexo

Mino Raiolas, menaxherit të Paul Pogbas, i është bërë me dije nga drejtuesit e Manchester Unitedit se mesfushori francez nuk do të lejohet ta braktisë klubin aq lehtë. Në fakt, gjiganti anglez dëshiron...

Solskjaer motivon Manchester United: Në Barcelonë të luajmë si në Paris

para 2 muajve - KosovaPress

Norvegjezit i duhet që ta përgatisë maksimalisht skuadrën e tij për ndeshjen kundër Barcelonës, e cila do të jetë e vlefshme për raundin e dytë të fazës çerekfinale në Ligën e Kampionëve. Përveç përgatitjeve...

Mediet spanjolle zbulojnë formacionin anti – Man Utd të Valverde

para 2 muajve - Lajmi.net

E gjithë vëmendja e medieve spanjolle është kthyer kah ndeshja e dytë e Barcelonës kundër Manchester United. Në kuadër të Ligës së Kampionëve, në fazën çerekfinale, Barcelona do ta presë skuadrën e United...

Solskjaer tregon se si do ta inspirojë skuadrën për ndeshjen ndaj Barcës

para 2 muajve - Lajmi.net

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, do të ketë punë të vështirë gjatë së martës. Norvegjezit i duhet që ta përgatis maksimalisht skuadrën e tij për ndeshjen kundër Barcelonës, e cila do...

Scholes: Solskjaer nuk duhet të bëjë këtë gabim

para 2 muajve - GazetaBlic

Paul Scholes beson se Manchester United duhet të përqëndrohet për ta mbajtur Paul Pogba në Old Trafford. E ardhmja e francezit ka qenë në lidhje me Real Madridin në muajt e fundit pas kthimit të Zinedine...

Messi rikuperohet plotësisht, pas goditjes që mori nga Smalling

para 2 muajve - Koha.mk

“Goditja ishte e fuqishme. Pas ditës së ndeshjes dhe gjatë ndeshjes; ishte sikur të ishte goditur nga një kamion”, kështu e përshkroi Ernesto Valverde gjendjen e Lionel Messit të premten e kaluar, pasi...

Barcelona – Manchester United, ky është parashikimi i Mourinhos

para 2 muajve - GazetaBlic

Jose Mourinho beson se Barcelona duhet të arrijë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve duke pasur parasysh përparësinë e rezultatit të tyre ndaj Manchester United. Dy gjigandët evropianë do të luajnë...

De Gea: Duhet të përmirësohemi për ta mundur Barcelonën

para 2 muajve - Koha.mk

Portieri i Manchester Unitedit, David de Gea, i ka paralajmëruar bashkëlojtarët e vet se ata duhet të përmirësohen dukshëm për ta mposhtur Barcelonën në Ligën e Kampionëve. Unitedi e viziton të martën...

Unitedi e paralajmëron agjentin në lidhje me transferimin e Pogbas

para 2 muajve - Telegrafi

Paul Pogba (Foto: Catherine Ivill/Getty Images/Guliver)

Zyrtare: Solskjaer publikon listën anti-Barcelona për ndeshjen e nesërme

para 2 muajve - Sovrani

Trajneri i Manchester United Ole Solskjaer ka publikuar listën zyrtare të lojtarëve të ftuar për ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Kampionëve e cila zhvillohet nesër me fillim nga ora 21:00, transmeton...

De Gea pret më shumë nga shokët e skuadrës për ndeshjen ndaj Barcës

para 2 muajve - Lajmi.net

Portieri i Manchester United, David de Gea, ka thënë se skuadra duhet përmirësuar shumë për një rezultat pozitiv ndaj Barcelonës. United do të udhëtojnë drejt ‘Camp Nou’ për të zhvilluar ndeshjen e kthimit...

Tranjeri i Manchester United ?kërcënon? Barcelonën: Përmbysja ndaj PSG na frymëzon

para 2 muajve - Albeu

Ole Gunnar Solskjaer thotë se triumfi i katalanasve në çerekfinalen e parë të Ligës së Kampionëve nuk ka fort rëndësi, pasi Manchester United do t’i duhet një përpjekje krejt e re për ta “hequr qafe” Barcelonën...

Mediet spanjolle zbulojnë formacionin anti – Man Utd të Valverde

para 2 muajve - Gazeta Observer

E gjithë vëmendja e medieve spanjolle është kthyer kah ndeshja e dytë e Barcelonës kundër Manchester United. Në kuadër të Ligës së Kampionëve, në fazën çerekfinale, Barcelona do ta presë skuadrën e United...

Solskjaer tregon se si do ta inspirojë skuadrën për ndeshjen ndaj Barcës

para 2 muajve - Gazeta Observer

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, do të ketë punë të vështirë gjatë së martës. Norvegjezit i duhet që ta përgatis maksimalisht skuadrën e tij për ndeshjen kundër Barcelonës, e cila do...

Pikënisja e “Operacionit Pogba” është 150 milionë euro

para 2 muajve - Gazeta Observer

Mino Raiolas, menaxherit të Paul Pogbas, i është bërë me dije nga drejtuesit e Manchester Unitedit se mesfushori francez nuk do të lejohet ta braktisë klubin aq lehtë. Në fakt, gjiganti anglez dëshiron...

United se lëshon lehtë Pogban

para 2 muajve - Klan Kosova

Do të jetë e vështirë që ta blejë dikush. Manchester United ka paralajmëruar se nuk do ta lë lehtë që të largohet mesfushorin Paul Pogba, shkruan Marca, transmeton Klan Kosova. Djajtë e Kuq i kanë thënë...

United se lëshon lehtë Pogban

para 2 muajve - Shenja

Manchester United ka paralajmëruar se nuk do ta lë lehtë që të largohet mesfushorin Paul Pogba, shkruan Marca, transmeton Klan Kosova. Djajtë e Kuq i kanë thënë agjentit të futbollistit, Mino Raiola, se...

United e informon Raiolan mbi të ardhmen e Paul Pogba-s

para 2 muajve - Sovrani

Agjentit të Paul Pogbas i është thënë nga Manchester United se mesfushori nuk do të lejohet të largohet nga Old Trafford lehtë, sipas Marca. Pogba është  gatshëm të bashkohet me Zinedine Zidane në Real...

Solskjaer kërcënon hapur Barçën: Jemi gati për një tjetër përmbysje ‘alla PSG’, shikoni këta tre lojtarë që i kemi dhe…

para 2 muajve - Sovrani

Ole Gunnar Solskjaer nuk do të kthehet në finalen e Ligës së Kampioneve të vitit 1999 për t’a motivuar ekipin kur Manchester United përpiqet të rrëzojë defiçitin e tyre në Barcelonë të martën, transmeton...

United vjen me transferim të madh, po e rrëmben mesfushorin më të mirë në botë

para 2 muajve - OraInfo

Manchetser United dëshiron të përforcohet për sezonin e ri. Christian Eriksen është një nënshkrimin prioritar për Manchester Unitedin këtë verë, pasi që klubi nga Old Trafford janë gati për të trefishuar...

‘Çmendet’ Man Utd, 130 milionë euro për yllin e Tottenham

para 2 muajve - OraInfo

Man Utd me transferim 130 milionë euro. Manchester United është duke planifikuar të bëjë një transferim të madh në verë. Manchester United po tenton ta transferojë Christian Eriksenin nga Tottenham. ‘Djajtë...

Man Utd me transferim 130 milionë euro nga rivali i Premierligës

para 2 muajve - Lajmi.net

Manchester United është duke planifikuar të bëjë një transferim të madh në verë. Manchester United po tenton ta transferojë Christian Eriksenin nga Tottenham. ‘Djajtë e Kuq’ janë të gatshëm që të paguajnë...

Super buxheti i Man.United, 230 mln euro për merkato

para 2 muajve - Medial

Man.United po përpilon një super buxhet për tu rikthyer konkurrues në Premier League dhe Champions League. Sipas të përditshmes britanike Sunday Express, Ole Gunnar Solskjaer do të ketë në dispozicion...

Man Utd me transferim 130 milionë euro nga rivali i Premierligës

para 2 muajve - Gazeta Observer

Manchester United është duke planifikuar të bëjë një transferim të madh në verë. Manchester United po tenton ta transferojë Christian Eriksenin nga Tottenham. ‘Djajtë e Kuq’ janë të gatshëm që të paguajnë...

Super buxheti i Man.United, 230 mln euro për merkato

para 2 muajve - BalkanWeb

Man.United po përpilon një super buxhet për tu rikthyer konkurrues në Premier League dhe Champions League. Sipas të përditshmes britanike Sunday Express, Ole Gunnar Solskjaer do të ketë në dispozicion...

United parakalon Realin për Eriksenin, kontratë tri herë më të lartë danezit

para 2 muajve - Telegrafi

Christian Eriksen. (Foto: Maja Hitij/Getty Images/Guliver)

Solskjaer e dëshiron Eriksen në Manchester United

para 2 muajve - Klan Kosova

Skuadra Manchester United është e interesuar që gjatë verës së këtij viti ta përvetësojë mesfushorin danez, Christian Eriksen. Më herët është raportuar se edhe klubi Real Madrid është duke u përpjekur...

Manchester United në “luftë” me Realin për të marrë mesfushorin e Tottenhemit

para 2 muajve - GazetaBlic

Shtohen pretendentët për mesfushorin danez Christian Eriksen. Pas Real Madrid, që prej muajsh synon të sjellë në “Bernabeu” 27-vjeçarin, mediat britanike zbulojnë se edhe Manchester United ka hyrë në garë....

United duel me Realin për të marrë mesfushorin e Tottenhamit

para 2 muajve - Koha.mk

Shtohen pretendentët për mesfushorin danez Christian Eriksen. Pas Real Madrid, që prej muajsh synon të sjellë në “Bernabeu” 27-vjeçarin, mediat britanike zbulojnë se edhe Manchester United ka hyrë në garë....

United parakalon Realin për Eriksenin, kontratë tri herë më të lartë danezit

para 2 muajve - Gazeta Observer

Manchester United duket se kanë për qëllim të nënshkruajnë me mesfushorin danez Christian Eriksen. Gjiganti anglez po synon ta ndërtojë një skuadër fituese për edicionin e ri dhe Eriksen është në krye...

Ndeshja Barcelona-United, një emër i madh i arbitrimit do të gjykojë takimin

para 2 muajve - Newsport

Felix Brych do të jetë trajneri që do të arbitrojë ndeshjen e së martës mbrëma mes Barcelonës dhe Manchester United për çerekfinalen e kthimit në Champions League në “Camp Nou”. Kujtojmë që takimi i parë...

Mourinho për lojtarin e Unitedit: Ishte si një qen i çmendur!

para 2 muajve - Iliria News

Jose Mourinho nuk mbeti i mahnitur nga paraqitja e Barcelonës në ndeshjen e së mërkurës kundër Manchester Unitedit, në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve, duke thënë se Barcelona nuk ishte...

Solskjaer për Messin: Çfarë plani mund të kesh për ta ndalur njërin prej më të mirëve në botë?

para 2 muajve - Iliria News

Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, nuk do të bëjë plan të veçantë për ta ndalur magjistarin e Barcelonës, Lionel Messin, në Ligën e Kampionëve, të cilin e ka lartësuar si njërin prej...

Ky do të jetë transferi i parë i Solskjaer

para 2 muajve - Insajderi

Trajneri norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer, ka filluar të bëjë planet për sezonin e ardhshëm. Solskjaer para pak javësh u zyrtarizua si trajneri i Manchester United dhe besohet se ai tashmë ka projektuar...

Sa shumë pretendentë për kartonin e Eriksen…

para 2 muajve - SuperSport

Ole Gunnar Solskjaer paralajmëroi se do të ketë një merkato të rëndësishme në verë me lojtarë që mund të bëjnë diferencën dhe Christian Eriksen është një i tillë. Mesfushori danez është shndërruar në objektivin...

Solskjaer: West Ham ishin më të mirë, kështu nuk mund të luajmë ndaj Barcës

para 2 muajve - Medial

Solskjaer: West Ham ishin më të mirë, kështu nuk mund të luajmë ndaj Barcës Trjaneri i Manchester United e ka pranuar se skuadra e tij nuk e meritoi maksimalisht fitoren kundër West Ham United. ‘Djajtë...

Man Utd gjen mënyrën se si ta mbrojë Pogban nga Reali

para 2 muajve - Koha.net

Skuadra e Manchester United është e vendosur të mos e lirojë Paul Pogban të largohet drejt Real Madrid. Gjatë javëve të fundit janë rritur në maksimum zërat për kalimin e mundshëm të mesfushorit francez...

Pellegrini i pakënaqur me gjyqtarët: ‘Me VAR do të fitonim’

para 2 muajve - Lajmi.net

West Ham United ka pësuar mbrëmë humbje në përballjen me Manchester United, në një ndeshje që sipas Manuel Pellegerini është vendosur nga gjyqtarët. Trajneri i West Ham beson se nëse do të aplikohej teknologjia...

Solskjaer: West Ham ishin më të mirë, kështu nuk mund të luajmë ndaj Barcës

para 2 muajve - Lajmi.net

Trjaneri i Manchester United e ka pranuar se skuadra e tij nuk e meritoi maksimalisht fitoren kundër West Ham United. ‘Djajtë e kuq’ siguruan tri pikët mbrëmë, falë dy penalltive të akorduara në favor...

Man Utd gjen mënyrën se si ta mbrojë Pogban nga Reali

para 2 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Manchester United është e vendosur të mos e lirojë Paul Pogban të largohet drejt Real Madrid. Gjatë javëve të fundit janë rritur në maksimum zërat për kalimin e mundshëm të mesfushorit francez...

Pogba e pranon se Man Utd nuk luajti mirë kundër West Ham

para 2 muajve - Medial

Ylli i mesfushës së Manchester United, Paul Pogba, është shprehur i lumtur për fitoren ndaj West Ham, por ka thënë se skuadra nuk luajti mirë. Ishte reprezentuesi i Francës ai që konvertoi dy penallti...

Real Madridi e do Pogban, por ja ҫfarë bën Man Utd për ta ndalur atë

para 2 muajve - OraInfo

Real Madrid e do Pogban, por Manchester Unitedi nuk dëshiron ta lirojë atë. Gjatë javëve të fundit janë rritur në maksimum zërat për kalimin e mundshëm të mesfushorit francez në ‘Santiago Bernabeu’. Gjithsesi,...

Pogba mund të behët kapiten i Manchester United

para 2 muajve - Klan Kosova

Mesfushori Paul Pogba është kandidati kryesor për t’i zënë vendin kapitenit Antonio Valencia. Sipas Mirror, skuadra Manchester United është e gatshme t’i ofrojë 26 vjeçarit këtë pozitë në mënyrë që ta...

Man Utd gjen mënyrën se si ta mbrojë Pogban nga Real Madrid

para 2 muajve - Lajmi.net

Skuadra e Manchester United është e vendosur të mos e lirojë Paul Pogban të largohet drejt Real Madrid. Gjatë javëve të fundit janë rritur në maksimum zërat për kalimin e mundshëm të mesfushorit francez...

Mourinho: Barcelona nuk ishte Barcelonë, McTominay në mesfushë ishte si një qen i çmendur

para 2 muajve - PortaliOnline

Jose Mourinho nuk mbeti i mahnitur nga paraqitja e Barcelonës në ndeshjen e së mërkurës kundër Manchester Unitedit, në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve, duke thënë se Barcelona nuk ishte...

Man Unitedi në kërkim të kapitenit, Pogba apo De Gea?

para 2 muajve - Aktuale

Kapiteni aktual i “Djajve të kuq”, Antonio Valencia, do të largohet në fund të këtij sezoni nga klubi. Kjo ka bërë që trajneri Ole Gunnar Solskjaer të jetë në kërkim të lojtarit të radhës që do ta mbajë...

Pogba mund të behët kapiten i Manchester United

para 2 muajve - InfoMagazin

Mesfushori Paul Pogba është kandidati kryesor për t’i zënë vendin kapitenit Antonio Valencia. Sipas Mirror, skuadra Manchester United është e gatshme t’i ofrojë 26 vjeçarit këtë pozitë në mënyrë që ta...

Ole në kërkim të kapitenit , Pogba apo De Gea ?

para 2 muajve - PortaliOnline

Kapiteni aktual i “Djajve të kuq”, Antonio Valencia, do të largohet në fund të këtij sezoni nga klubi. Kjo ka bërë që trajneri Ole Gunnar Solskjaer të jetë në kërkim të lojtarit të radhës që do ta mbajë...

Reali i Madridit e kërkon, United ka gati “RRENGUN” për Pogba

para 2 muajve - Newsport

Manchester United është e vendosur të mos e lëshojë, Paul Pogban dhe pritet bëj gjithçka për ta mbajtur në “Old Trafford”. Sipas ‘Mirror’, drejtuesit e “Djajve të Kuq” janë duke menduar që t’i ofrojnë...

Gjiganti anglez “tremb” Realin, shfaq interes për Eriksen

para 2 muajve - Newsport

Reali i Madridit nuk është skuadra e vetme në garë për Christian Eriksen. Sipas asaj që shkruan “Daily Mirror” në garë për talentin danez është futur edhe Manchester United. Frika nga një largim i mundshëm...

Man Utd gjen mënyrën se si ta mbrojë Pogban nga Reali

para 2 muajve - Ekonomia Online

Skuadra e Manchester United është e vendosur të mos e lirojë Paul Pogban të largohet drejt Real Madrid. Gjatë javëve të fundit janë rritur në maksimum zërat për kalimin e mundshëm të mesfushorit francez...

Man Utd gjen mënyrën se si ta mbrojë Pogban nga Reali

para 2 muajve - KosovaPress

Gjatë javëve të fundit janë rritur në maksimum zërat për kalimin e mundshëm të mesfushorit francez në ‘Santiago Bernabeu’. Gjithsesi, duket se skuadra e udhëhequr nga Ole Gunnar Solskjaer ka gjetur një...

Man Utd gjen mënyrën se si ta mbrojë Pogban nga Real Madrid

para 2 muajve - Sovrani

Skuadra e Manchester United është e vendosur të mos e lirojë Paul Pogban të largohet drejt Real Madrid. Gjatë javëve të fundit janë rritur në maksimum zërat për kalimin e mundshëm të mesfushorit francez...

Mourinho: Ky mesfushor i United ishte si një qen i çmendur përballë Barcelonës

para 2 muajve - Albeu

Jose Mourinho nuk mbeti i mahnitur nga paraqitja e Barcelonës në ndeshjen e së mërkurës kundër Manchester Unitedit , në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve, duke thënë se Barcelona nuk ishte...

Ekzekutoi ndryshe penalltitë, Pogba tregon sekretin

para 2 muajve - Albeu

Mesfushori i Manchester United shënoi dy gola nga pika e bardhë e penalltisë në fitoren e të shtunës të "Djajve të Kuq" ndaj West Ham me rezultaitn 2-1, shumë e vlefshme në garën për katërshen kryesuese...

Pellegrini: Po të zbatohej teknologjia VAR, fitues do të ishte West Hami

para 2 muajve - Telegrafi

Manuel Pellegrini (Foto: Michael Regan/Getty Images/Guliver)

Solskjaer: Do të vuajmë në Barcelonë nëse luajmë kështu

para 2 muajve - Telegrafi

Ole Gunnar Solskjaer (Foto: Gareth Copley/Getty Images/Guliver)

Pogba e pranon se Man Utd nuk luajti mirë kundër West Ham

para 2 muajve - Lajmi.net

Ylli i mesfushës së Manchester United, Paul Pogba, është shprehur i lumtur për fitoren ndaj West Ham, por ka thënë se skuadra nuk luajti mirë. Ishte reprezentuesi i Francës ai që konvertoi dy penallti...

Man Utd 2-1 West Ham: Notat e lojtarëve, Pogba ylli

para 2 muajve - Telegrafi

Paul Pogba në duel me Angelo Ogbonnan (Foto: Gareth Copley/Getty Images/Guliver)

Nuk është Pogba, Solskjaer: Ai është një lojtar fantastik

para 2 muajve - Albeu

Manchester United fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Ëest Ham, duke qendruar në garën për një vend në katërshen e parë të Premier League, falë dy penalltive të shndërruara në gol nga Pogba, por trajneri Ole...

Dy penallti i japin tri pikë Manchester United në përballjen me West Ham

para 2 muajve - Medial

Skuadrën e Manchester United e përcolli fati në përballjen kundër West Ham United. Këtë ndeshje, ‘djajtë e kuq’ e fituan me rezultatin 2:1, falë dy golave të shënuara nga pika e bardhë e penalltisë. Ishte...

Dy penallti dhe një gol i anuluar i West Hamit ia japin Man Unitedit fitoren

para 2 muajve - Aktuale

Manchester Unitedi ka arritur të sigurojë fitore me rezultat 2:1 në ndeshjen e zhvilluar kundër West Hamit, në stadiumin “Old Trafford”, në kuadër të xhiros së 32-të të Premierligës. Tri pikët e radhës...

Unitedi nuk gabon ndaj West Hamit, i afrohet zonës që dërgon në Ligën e Kampionëve

para 2 muajve - Telegrafi

Paul Pogba (Foto: Michael Regan/Getty Images/Guliver)

Lideri i Man United, Pogba thyen rekordin e karrierës

para 2 muajve - GazetaBlic

Manchester United është në betejë me Chelsea, Arsenal dhe Tottenham për një vend në katërshen e parë të klasifikimit në Premier League, çka do të siguronte një biletë për në Champions League. Një sfidë...

Penalltitë i japin fitoren Manchester United

para 2 muajve - Albeu

Manchester United ka vuajtur, por në fund ka fituar 2-1 ndaj londinezëve të West Ham në sfidën javës së 34-të Premier League. Me këtë triumf, skuadra e Solskjaer ka shkuar në kuotën e 64 pikëve duke parakaluar...

Manchester United me fat, fiton me West Hamin me 2 penallti

para 2 muajve - SuperSport

Manchester United u falet penalltive për të mposhtur 2-1 West Hamin në “Old Trafford”, sukses që i mban “Djajtë e Kuq” ethshëm në garë për një vend në katërshen e parë. Skuadra e e drejtuar nga Ole Gunnar...

United nuk gabon, rrëmben tri pikë ndaj West Hamit

para 2 muajve - OraInfo

United ka arritur një fitore të madhe. Manchester Unitedi arriti të fitojë ndaj West Ham Unitedit me rezultat 2-1 në Old Trafford në kuadër të xhiros së 34-të në Ligën Premier. Mysafirët treguan lojë të...

Pogba dhe penalltitë ia sigurojnë tri pikë Man United

para 2 muajve - GazetaBlic

Para pak çastesh ka përfunduar ndeshja ndërmjet an United dhe West Hamit. Duel ky i cili u zhvillua në kuadër të xhiros së 33′ në Premierligë, shkruan GazetaBlic. Djelmoshat Solskjaer fal, Pogbas dhe penalltive...

Pogba i jep fitoren Unitedit ndaj West Hamit

para 2 muajve - Koha.net

Manchester Unitedi ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në shtëpi ndaj West Hamit. Rezultati përfundimtar i takimit të sotëm ishte 2 me 1, transmeton Koha.net. Mesfushori francez Paul Pogba ishte vendimtar...

Dy penallti i japin tri pikë Manchester United në përballjen me West Ham

para 2 muajve - Lajmi.net

Skuadrën e Manchester United e përcolli fati në përballjen kundër West Ham United. Këtë ndeshje, ‘djajtë e kuq’ e fituan me rezultatin 2:1, falë dy golave të shënuara nga pika e bardhë e penalltisë. Ishte...

Manchester United kalon përsëri në avantazh përballë West Ham

para 2 muajve - Albeu

Manchester United ka arritur të kalojë përsëri në avantazh përballë Ëest Ham fal një penalltie të dytë të ekzekutuar përsëri saktë nga Pogba në minutën e 80’. Një gol mjaft i rëndësishëm për vendasit për...

Përsëri penallti për Man United, ja çfarë bën Pogba

para 2 muajve - GazetaBlic

Vjen goli i tretë në takimin Man United-West Ham. Golin e dytë dhe të epërsisë për skuadrën e Man United e ka shënuar, Pogba nga pika e bardhë në minutën e 79′, ku arriti të realizoi golin me mjeshtri...

Dy penallti dhe një gol i anuluar i West Hamit ia japin Man Unitedit fitoren

para 2 muajve - Tetova Sot

Manchester Unitedi ka arritur të sigurojë fitore me rezultat 2:1 në ndeshjen e zhvilluar kundër West Hamit, në stadiumin “Old Trafford”, në kuadër të xhiros së 32-të të Premierligës. Tri pikët e radhës...

Video/ De Gea i jep fitoren Man.Utd

para 2 muajve - Lexo

Manchester United ka vuajtur, por në fund ka fituar 2-1 ndaj londinezëve të West Ham në sfidën javës së 34-të Premier League. Me këtë triumf, skuadra e Solskjaer ka shkuar në kuotën e 64 pikëve duke parakaluar...

Manchester Unitedi kthehet te fitorja

para 2 muajve - Shenja

kuadrën e Manchester United e përcolli fati në përballjen kundër West Ham United. Këtë ndeshje, ‘djajtë e kuq’ e fituan me rezultatin 2:1, falë dy golave të shënuara nga pika e bardhë e penalltisë. Ishte...

Tifozët në “Old Trafford” mbesin të ‘ngrirë’, West Ham barazon shifrat

para 2 muajve - GazetaBlic

Vjen goli i dytë në takimin Man United-West Ham. Golin e dytë dhe të barazimit për skuadrën e Wast Ham e ka shënuar, Anderson në minutën e 50 të takimit, duke e lënë të shtangur portierin De Gea, shkruan...

Manchester Unitedi kthehet te fitorja

para 2 muajve - Infokusi

Manchester Unitedi është rikthyer të fitorja duke e mposhtur West Hamin me rezultat 2-1, shkruan Gazeta inFokus. Djajtë e Kuq kaluan të parët në epërsi më golin e shënuar nga Pogba në minutën e 19’ . Mysafirët...

Mbyllet pjesa e parë në duelin Man United-West Ham, ja rezultati

para 2 muajve - GazetaBlic

Para pak çastesh ka përfunduar pjesa e parë në takimin Man United-West Ham. United fal golit të Pogbas nga pika e bardhë në minutën e 18′ arritën të shkojnë në pushim të qetë, shkruan GazetaBlic. Skuadra...

Kapiteni Valencia do të largohet nga Manchester United

para 2 muajve - Portalb

Me largimin e tij, Ole Gunnar Solskjaer do të duhet të mendojë se tek cili lojtarë i skuadrës do ta bartë shiritin e kapitenit. Emra si Paul Pogba apo David de Gea shihen si favoritët për të mbajtur shirtin,...

United kalon në avantazh përballë West Ham

para 2 muajve - Albeu

Manchester United kaa arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Ëest Ham në minutën e 20’ falë një penalltie të ekzekutuar saktë nga mesfushori francez Poul Pogba. Ndeshje e cila po zhvillohet në Old Trafford...

Penallti në takimin Man United-West Ham, Pogba nuk ia huq

para 2 muajve - GazetaBlic

Vjen goli i parë në takimin Man United-West Ham. Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Man United, e ka shënuar Pogba nga pika e bardhë në minutën e 18′, ku mesfushori goditi bukur dhe dërgoi shifrat...

Dy penallti dhe një gol i anuluar i West Hamit ia japin Man Unitedit fitoren

para 2 muajve - Gazeta Observer

Manchester Unitedi ka arritur të sigurojë fitore me rezultat 2:1 në ndeshjen e zhvilluar kundër West Hamit, në stadiumin “Old Trafford”, në kuadër të xhiros së 32-të të Premierligës. Tri pikët e radhës...

United në garë për top katërshen,kërkon fitoren përballë West Ham, formacionet zyrtare

para 2 muajve - Albeu

Disfata me rezultat 2:1 e Manchester Unitedit ndaj Wolves bëri që "Djajtë e kuq" të mbeten më prapa në betejën për top katërshe të Premierligës . Sot, skuadra e Ole Gunnar Solskjaer do të tentojë t’u kthehet...

United fiton me penalltitë e Pogbasë

para 2 muajve - KosovaPress

Fillimisht francezi u tregua i saktë në minutën e 19, por londinezët barazuan në fillim të pjesës së dytë me Anderson, ndërsa Pogba doli në skenë edhe njëherë në minutën e 80-të kur shënoi për 2-1. Kjo...

Formacionet zyrtare: Ja si rreshtohet Man United kundër West Ham

para 2 muajve - GazetaBlic

Sot me fillim nga ora 18:30, do të zhvillohet takimi i rëndësishëm ndërmjet Man United dhe Wets Ham, duel ky që do të zhvillohet në kuadër të xhiros së 33’të në Premierligë. Djelmoshat e Solskjaer do të...

Formacionet zyrtare: Manchester United – West Ham United

para 2 muajve - Lajmi.net

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – West Ham United. Në ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 33-të në Premierligë, ‘djajtë e kuq’ do të kërkojnë fitoren para tifozëve...

Pogba dërgon në epërsi Man United në ndeshjen kundër West Hamit

para 2 muajve - Arbresh

Paul Pogba ka shënuar golin e epërsisë për Manchester United në ndeshjen ndaj West Hamit. Mesfushori francez u tregua i saktë me goditjen e tij nga pika e bardhë në takimin në kuadër të xhiros së 34-të...

Manchester United – West Ham, ‘Djajtë e Kuq’ kërkojnë rikthimin te fitorja

para 2 muajve - Periskopi

Manchester United zhvillon një ndeshje mjaft të rëndësishme ndaj West Ham. ‘Djajtë e Kuq’ janë në luftë për pozitat që të dërgojnë në Ligën e Kampionëve, dhe fitorja duhet të jetë e padiskutueshme sot...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK