http://kariera.mk

Gundogan nuk rinovon me Manchester Cityn, prapa ‘dere’ e presin tre klube të mëdha

para 2 muajve - Koha Jone

Ilkay Gundogan e ka marrë vendimin për të ardhmen, duke mos e rinovuar kontratën me Manchester Cityn, e cila skadon në vitin 2020. Mesfushori gjerman tashmë mund të jetë zyrtarisht në merkato, duke nisur...

Inter me top transferim nga Man City

para 2 muajve - Lajmi.net

Inter është shumë afër të bëjë një transferim të madh gjatë verës. Inter po mendon ta transferojë Ilkay Gudoganin nga Manchester City. Mesfushori gjerman i ka bërë me dije skuadër angleze se dëshiron të...

Guardiola njofton largimin e mesfushorit

para 2 muajve - Koha.net

Pep Guardiola ka njoftuar se Ilkay Gundogan do të largohet nga Manchester City. Trajneri spanjoll ka njoftuar se mesfushori nuk ka pranuar ta vazhdojë kontratën me Cityn, transmeton KTV. “Gundogan nuk...

Inter me top transferim nga Man City

para 2 muajve - Sovrani

Inter është shumë afër të bëjë një transferim të madh gjatë verës. Inter po mendon ta transferojë Ilkay Gudoganin nga Manchester City. Mesfushori gjerman i ka bërë me dije skuadër angleze se dëshiron të...

Gundogan nuk rinovon me City-n, Interi në sulm

para 2 muajve - Lexo

Ilkay Gundogan e ka marrë vendimin për të ardhmen, duke mos e rinovuar kontratën me Mannchester City-n, e cila skadon në vitin 2020. Mesfushori gjerman tashmë mund të jetë zyrtarisht në merkato, duke nisur...

Inter me top transferim nga Man City

para 2 muajve - Gazeta Observer

Inter është shumë afër të bëjë një transferim të madh gjatë verës. Inter po mendon ta transferojë Ilkay Gudoganin nga Manchester City. Mesfushori gjerman i ka bërë me dije skuadër angleze se dëshiron të...

Guradiola e pranon se ylli i madh po largohet nga Man City

para 2 muajve - Aktuale

Pep Guardiola ka bërë me dije se po e humbet një lojtar të madh. Trajneri i Manchester Cityt ka bërë me dije se Ilkay Gudogan po largohet nga skuadra. “Gundogan nuk do të luante nëse do të kishte një motiv...

Guardiola largon futbollistin 40 milionësh nga klubi

para 2 muajve - OraInfo

Po kërkohet nga disa klube, por Guardiola futbollistin ,lkay Gundogan nuk e do më në skuadër. Ilkay Gundogan e ka marrë vendimin për të ardhmen, duke mos e rinovuar kontratën me Mannchester City-n, e cila...

Gundogan nuk rinovon me Manchester City-n

para 2 muajve - SuperSport

Ilkay Gundogan e ka marrë vendimin për të ardhmen, duke mos e rinovuar kontratën me Mannchester City-n, e cila skadon në vitin 2020. Mesfushori gjerman tashmë mund të jetë zyrtarisht në merkato, duke nisur...

Futbollisti i Cityt te Interi, Guardiola konfirmon

para 2 muajve - Koha.mk

Përpara ndeshjes së vlefshme për javën e 33 të Premier League, kundër Crystal Palace, e fituar me rezultatin 1-3, trajneri i Manchester City, Pep Guardiola u rikthye të flasë për situatën e gjermanit Ilkay...

Guradiola e pranon se ylli i madh po largohet nga Man City

para 2 muajve - Medial

Pep Guardiola ka bërë me dije se po e humbet një lojtar të madh. Trajneri i Manchester Cityt ka bërë me dije se Ilkay Gudogan po largohet nga skuadra. “Gundogan nuk do të luante nëse do të kishte një motiv...

Guradiola e pranon se ylli i madh po largohet nga Man City

para 2 muajve - Lajmi.net

Pep Guardiola ka bërë me dije se po e humbet një lojtar të madh. Trajneri i Manchester Cityt ka bërë me dije se Ilkay Gudogan po largohet nga skuadra. “Gundogan nuk do të luante nëse do të kishte një motiv...

Guardiola: Ky lojtar nuk po dëshiron të rinovojë kontratën

para 2 muajve - GazetaBlic

Përpara ndeshjes së vlefshme për javën e 33 të Premier League, kundër Crystal Palace, e fituar me rezultatin 1-3, trajneri i Manchester City, Pep Guardiola u rikthye të flasë për situatën e gjermanit Ilkay...

Gundogan akoma më pranë Interit, Guardiola konfirmon se lojtari nuk pranon rinovimin

para 2 muajve - Albeu

Përpara ndeshjes së vlefshme për javën e 33 të Premier League, kundër Crystal Palace, e fituar me rezultatin 1-3, trajneri i Manchester City , Pep Guardiola u rikthye të flasë për situatën e gjermanit...

E pranon Guardiola: Ai nuk po e pranon rinovimin

para 2 muajve - Sovrani

Përpara ndeshjes së vlefshme për javën e 33 të Premier League, kundër Crystal Palace, e fituar me rezultatin 1-3, trajneri i Manchester City, Pep Guardiola u rikthye të flasë për situatën e gjermanit Ilkay...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK