http://kariera.mk

Engji i këndon fejesës, por do të befasoheni si reagon nëna e saj

para 3 muajve - OraInfo

Engjëllusha Salihu ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore. Edhe pse u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit, ajo famën e madhe po e arrin vetë me këngët...

Kënga e fundit e këngëtareve shqiptare numër një në Zvicërr

para 3 muajve - Ekonomia Online

1 në Zvicër”, shkruhet mbi një fotografi që vërteton këtë të cilën e kanë publikuar në llogarinë e tyre zyrtare në Instagram. Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës. Kanë...

Engjëllusha Salihu i këndon “Fejesës” në projektin e ri

para 3 muajve - Prive

Engjëllusha Salihu ka paralajmëruar këngën e saj të re. Vajza e Shyhrete Behlulit, kësaj radhe i ka kënduar fejesës dhe ka ndarë pak pamje nga videoklipi tashmë i xhiruar. “Fejesa”- Se shpejti kenga ime...

‘Fejesa’ vjen nga Engjëllusha

para 3 muajve - OraInfo

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares shumë të njohur të muzikës popullore shqipe, Shyhrete Behlulit. Engjëllusha Salihu për një kohë shumë të shkurtë arriti të fitojë zemrat e publikut me projektet...

Engjëllusha i këndon fejesës

para 3 muajve - RTV 21

Këngëtarja ka gati këngën e re Engjëllusha Salihu për një kohë shumë të shkurtë arriti të fitojë zemrat e publikut me projektet muzikore që publikoi. Këngëtarja së fundmi ka treguar që ka gati projektin...

“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji

para 3 muajve - Lajmi.net

Engjëllusha Salihu ka njoftuar fansat se po vjen me këngë të re. Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka publikuar një video, përmes...

Engji vjen se shpejti me këngen e re “Fejesa”

para 3 muajve - Arbresh

Engjëllusha Salihu përmes llogarisë së saj në Instagram ka paralajmëruar fansat e saj se së shpejti do të vij me projekt të ri, shkruan Arbresh.info Këtë ajo e ka zbuluar duke publikuar një video, ku dëgjohet...

“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji

para 3 muajve - Lajm

Engjëllusha Salihu ka njoftuar fansat se po vjen me këngë të re. Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka publikuar një video, përmes...

Teksa motrat Mustafa ankohen për këngë, Shyhretja del në takim me shoqet e flasës

para 3 muajve - Bota Press

Këngëtarja Shyhrete Behluli u akuzua që kishte vjedhur idenë e këngës dedikuar nënës më 8 Mars, shkruan Botapress.info Deklarata e Motrave Mustafa bëri buj në media saqë ngjallën reagime edhe të vetë tekstshkrueses...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 3 muajve - Ina

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 3 muajve - Aktuale

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 3 muajve - Bota Press

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

‘Ishte e jona, na e vodhi’, vazhdon përplasja mes motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 3 muajve - Ina

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Pas publikimit të këngës për nënën, Motrat Mustafa marrin lajmin e madh

para 3 muajve - OraInfo

Janë Motrat që kanë lënë gjurmë në muzikën shqiptare. Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës. Kanë kaluar vetëm dy ditë prej kur Motart Mustafa e kanë publikuar projektin...

Kënga e Motrave Mustafa kushtuar nënës, numër 1 në Zvicër

para 3 muajve - GazetaBlic

Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës. Kanë kaluar vetëm dy ditë prej kur Motart Mustafa e kanë publikuar projektin e paralajmëruar muzikor të cilin ia kanë dedikuar nënës...

Kënga e Motrave Mustafa kushtuar nënës, numër 1 në Zvicër

para 3 muajve - Lajmi.net

Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës. Kanë kaluar vetëm dy ditë prej kur Motart Mustafa e kanë publikuar projektin e paralajmëruar muzikor të cilin ia kanë dedikuar nënës...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 3 muajve - Tetova Sot

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Kënga e Motrave Mustafa dedikuar nënës, numër 1 në Zvicër

para 3 muajve - Prive

Para pak ditësh, Motrat Mustafa publikuan këngën që u bë mollë sherri mes tyre dhe Shyhrete Behlulit. “Qika e nanës” e shoqëruar me videoklip që paraqet nënën e këngëtareve, dhe të gjitha motrat e tyre,...

‘Vjedhja’ e këngës i ‘ndan’ Motrat Mustafa e Shyhrete Behlulin, vazhdon përplasja

para 3 muajve - OraInfo

Vazhdon përplasja për këngën. Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 3 muajve - Lajm

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 3 muajve - Bota Press

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje.E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Kënga e Motrave Mustafa dedikuar nënës, numër 1 në Zvicër

para 3 muajve - Fakti Ditor

Para pak ditësh, Motrat Mustafa publikuan këngën që u bë mollë sherri mes tyre dhe Shyhrete Behlulit. “Qika e nanës” e shoqëruar me videoklip që paraqet nënën e këngëtareve, dhe të gjitha motrat e tyre,...

E madhja dhe e vogla e motrave Mustafa, Lulja sapo postoi foto që ju lë pa fjalë

para 3 muajve - OraInfo

Motrat Mustafa janë këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqipe. Nuk është e rastësishme që marrin klikime të jashtëzakonshme në çdo paraqitje, si muzikore ashtu edhe në aktivitetet tjera. Me...

Përsëri përplasen Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli

para 3 muajve - Insajderi

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Dy prej Motrave Mustafa sapo dolën nga frizerja, po duken si ‘çika’ të reja

para 3 muajve - OraInfo

Motrat Mustafa janë këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqipe. Ato janë tetë motra dhe pothuajse të gjitha janë të përfshira në fushën e muzikës, përcjell ORAinfo. Para pak ditëve ato publikuan...

E para dhe e teta e motrave Mustafa

para 3 muajve - Sovrani

Nuk është e rastësishme që marrin klikime të jashtëzakonshme në çdo paraqitje, si muzikore ashtu edhe në aktivitetet tjera. Me zërin dhe këngët e tyre janë të parat e zhanrit popullor, shkruan “Kosovarja”....

Vajzat i kushtuan këngë, por ky reagim i nënës së Motrave Mustafa i habiti të gjithë

para 3 muajve - OraInfo

Para pak ditësh, Motrat Mustafa publikuan këngën dedikuar nënës së tyre. Ato kishin një kohë të gjatë që e paralajmëronin këtë këngë dhe e veçantë e të cilës ishte prania e të gjitha motrave dhe nënës...

Motrat Mustafa sukses të madh me projektin me të ri ‘Çika e nanës’

para 3 muajve - GazetaBlic

Këngëtaret e zhanrit popullor dhe shumë të dashura për publikun shqiptar publikuan bashkëpunimin ‘ Çika e nanës’ 8 motrat së bashku, pra bëhet fjalë për Motrat Mustafa, shkruan GazetaBlic. Projekt ky i...

8 Motrat Mustafa arrijnë suksesin e parë me këngën “Çika e nanës”

para 3 muajve - Lajmi.net

Motrat Mustafa dy ditë më parë publikuan projektin e veçantë dedikuar nënës. Kësaj radhe në këtë këngë erdhën 8 motrat bashkë me nënën, madje kjo e fundit këndon disa vargje, shkruan lajmi.net. Kënga me...

Kjo është e veçanta e klipit të ri të Motrave Mustafa, dedikuar nënës

para 3 muajve - Prive

Mbrëmë u publikua projekti që u bë mollë sherri mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit. Kënga titulluar “Qika e nanës”, u lëshua me videoklip nga Motrat Mustafa dhe e veçanta e tij është se përveç nënës...

Motrat Mustafa publikojnë klipin e ri “Qika e nanës”

para 3 muajve - Arbresh

Këngëtaret e njohura të muzikës popullore me prejardhje nga Mushtishti, Motrat Mustafa, kanë prezantuar për publikun projektin e tyre më të ri muzikor. Kësaj here ato vijnë për herë të parë tetë motrat,...

Motrat Mustafa publikojnë këngën ‘Çika e nanës’

para 3 muajve - Aktuale

Është publikuar me videoklip kënga e Motrave Mustafa. 8 motrat Mustafa janë bërë bashkë për të sjellë një këngë. Kënga me titullin ‘Çika e nanës’ ka kohë që është paralajmëruar dhe është pikërisht kënga...

8 Motrat Mustafa vijnë me super këngën e re ”Qika e nanes”

para 3 muajve - Tetova Sot

Motrat Mustafa padyshim që listohen në mesin e këngëtarëve më të dashura shqiptare që gjithmonë kanë arritur që të sigurojnë miliona klikime dhe audiencë të jashtëzakonshme. Projekte muzikore që për kohë...

Motrat Mustafa publikojnë projektin i cili u bë mollë sherri

para 3 muajve - Prive

Motrat Mustafa kanë publikuar sonte projektin e ri muzikor. Publikimi i këtij projekti vjen më ndryshe se zakonisht për faktin se pikërisht kjo këngë është bërë mollë sherri. Ishin Motrat Mustafa ato që...

Motrat Mustafa bashkë me nënën e tyre publikojnë klipin “Çika e nanës”

para 3 muajve - GazetaBlic

“Çika e nanës” është projekti që bëri zhurmë javëve të fundit në mediat rozë, e krejt kjo pasi këngëtarja Shyhrete Behluli ua kishte vjedhur idenë motrave Mustafa sa i përket këtij klipi, shkruan GazetaBlic....

“Çika e nanës” vjen me tekst dhe klip prekës nga 8 Motrat Mustafa

para 3 muajve - Lajmi.net

8 Motrat Mustafa kanë publikuar këngën kushtuar nënës. 8 Motrat Mustafa kanë publikuar projektin më të veçantë në karrierën e tyre, shkruan lajmi.net. Ato publikuan këngën me titull “Çika e nënës”, të...

Tetë Motrat Mustafa publikojnë projektin, pjesë e tij edhe nëna e tyre

para 3 muajve - RTV 21

Publikohet “Qika e nanës” “Qika e nanës” mban titullin projekti që ka bashkuar tetë motrat Mustafa dhe që është publikuar sot. E veçanta e këtij projekti është se përveç se për herë të parë paraqiten tetë...

PREMIERË! 8 Motrat Mustafa publikojnë projektin “Çika e nanës”!

para 3 muajve - Lajm

Nuk është çudi që Motrat Mustafa gjithmonë të sjellin projekte muzikore të cilat për kohë rekord konsiderohen hite të padiskutueshme. Para pak minutash është publikuar projekti më i ri i tyre me titull...

8 Motrat Mustafa publikojnë këngën ‘Çika e nanës’, që solli grindjen me Shyhrete Behlulin

para 3 muajve - Bota Press

Është publikuar me videoklip kënga e Motrave Mustafa. 8 motrat Mustafa janë bërë bashkë për të sjellë një këngë. Kënga me titullin ‘Çika e nanës’ ka kohë që është paralajmëruar dhe është pikërisht kënga...

Tetë Motrat Mustafa publikojnë projektin e ri

para 3 muajve - Gazeta Observer

“Qika e nanes” është projekti i ri i tetë Motrave Mustafa. Këtij projekti i është bashkangjitur një videoklip interesant, ku vërehet përdorimi i ngjyrave. Ka kohë kur tetë Motrat Mustafa kanë sjellë një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK