http://kariera.mk

Mediat italiane e bëjnë fakt, Edi Reja trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - BalkanWeb

Në mungesë të zyrtarizimit nga ana e Federatës Shqiptare të Futbollit, nga ana tjetër e Adriatikut vijnë zëra të tjerë sa i takon stolit të Kombëtares së Shqipërisë, konfirmime që vijojnë të konfirmojnë...

DETAJET/ Mediat italiane zbulojnë prapaskenat: Ja negociatet mes Edi Rejas dhe FSHF-së!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Ish trajneri i Atalantas, Lazios dhe Napolit, Edi Reja, është një hap larg nga zyrtarizimi si trajneri i ekipit kombëtar shqiptar. Sky Sport ka zbuluar disa nga detajet që do të kryhen mes trajnerit Italian...

DETAJET/ Mediat italiane zbulojnë prapaskenat: Ja negociatet mes Edi Rejas dhe FSHF-së!

para 3 muajve - Lexo

Ish trajneri i Atalantas, Lazios dhe Napolit, Edi Reja, është një hap larg nga zyrtarizimi si trajneri i ekipit kombëtar shqiptar.  Sky Sport ka zbuluar disa nga detajet që do të kryhen mes trajnerit Italian...

Ka drejtuar 22 ekipe/ K ush është 73-vjeçari Edy Reja, trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare (Nga karriera, tek familja)

para 3 muajve - Medial

Ndërkohë që nesër pritet të bëhet zyrtarizimi i Edy Reja si trajner i Kombëtares shqiptare, të gjithë jemi kuriozë të dimë karrierën e tij profesionale. Kush është Edy Reja? 73-vjeçari ka një karrierë...

Mediat italiane e bëjnë fakt: Edi Reja trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - LajmiFundit

Në mungesë të zyrtarizimit nga ana e Federatës Shqiptare të Futbollit, nga ana tjetër e Adriatikut vijnë zëra të tjerë sa i takon stolit të Kombëtares së Shqipërisë, konfirmime që vijojnë të konfirmojnë...

Ka drejtuar 22 ekipe/ Kush është 73-vjeçari Edy Reja, trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare (Nga karriera, tek familja)

para 3 muajve - Sot News

Ndërkohë që nesër pritet të bëhet zyrtarizimi i Edy Reja si trajner i Kombëtares shqiptare, të gjithë jemi kuriozë të dimë karrierën e tij profesionale. Kush është Edy Reja? 73-vjeçari ka një karrierë...

Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Lajm

Edoardo “Edy” Reja është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për Europianin e vitit 2020, duke zëvendësuar në stol bashkëkombasin e tij,...

Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - RTV 21

Kombëtarja shqiptare do të ketë një tjetër trajner italian në pankinën e saj Edoardo “Edy” Reja është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset...

Ka drejtuar 22 ekipe/ K ush është 73-vjeçari Edy Reja, trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare (Nga karriera, tek familja)

para 3 muajve - Sot News

Ndërkohë që nesër pritet të bëhet zyrtarizimi i Edy Reja si trajner i Kombëtares shqiptare, të gjithë jemi kuriozë të dimë karrierën e tij profesionale. Kush është Edy Reja? 73-vjeçari ka një karrierë...

Ja kush do të jetë trajneri i ri i kombëtares kuqezi

para 3 muajve - LajmiFundit

Duket se Edoardo Reja do të jetë trajneri i ardhshëm i kombëtares shqiptare. Është pikërisht tekniku 73-vjeçar i përzgjedhuri nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset...

Edy Reja trajner i Shqipërisë, pritet zyrtarizimi te kuqezinjtë

para 3 muajve - Vizion Plus

Edi Reja pritet te zyrtarizohet ne ditët ne vazhdim ne stolin e trajnerit te kombëtares shqiptare. Ashtu siç është bere e ditur edhe me pare nga Vizion Plus , tekniku 73 vjeçar është i përzgjedhuri i presidentit...

Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Koha.net

Kombëtarja shqiptare do të ketë një tjetër trajner italian në pankinën e saj. Edoardo “Edy” Reja është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset...

Zyrtare: Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Koha.net

Kombëtarja shqiptare do të ketë një tjetër trajner italian në pankinën e saj. Edoardo “Edy” Reja është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset...

Edi Reja, trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare

para 3 muajve - Alsat-M

Edoardo Reja, i njohur dhe si Edi Reja, është trajneri i ri i ekipit kombëtar të futbollit shqiptar. Italiani ka rënë dakord për afatin kohor të kontratës dhe shumën financiare që do të marrë në bashkëpunimin...

Zbulohen prapaskenat – Duka ka vendosur për zëvendësuesin e Panucci

para 3 muajve - Medial

Edi Reja pritet të jetë trajneri i ri i Kombëtares, që do të zëvendësojë Christian Panuccin. Mësohet se tekniku 73-vjeçar është kandidati i përzgjedhur nga presidenti Armand Duka dhe ka pranuar kushtet...

Edi Reja do jetë trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare, pritet zyrtarizimi

para 3 muajve - Lexo

Edoardo Reja,i njohur dhe si Edi Reja, është trajneri i ri i ekipit kombëtar të futbollt. Italiani ka rënë dakord për afatin kohor të kontratës dhe shumën financiare që do të marrë në bashkëpunimin me...

Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Lajm

Edoardo “Edy” Reja është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për Europianin e vitit 2020, duke zëvendësuar në stol bashkëkombasin e tij,...

Edy Reja trajner i Shqipërisë, pritet vetëm zyrtarizimi

para 3 muajve - SuperSport

Edoardo Reja duket se është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për Europianin e vitit 2020, duke zëvendësuar në stol bashkëkombësin e...

Profili i veteranit Edy Reja, pasuesi i Panuccit tek Kombëtarja

para 3 muajve - Koha Jone

Pas largimit të Panuccit, Edoardo Reja është trajneri i ri i Kombëtares. Mekniku italo-slloven është i përzgjedhuri i Presidentit të FSHF-së Armand Duka. 73-vjeçari do të jetë në drejtimin e Shqipërisë...

Ky do të jetë trajneri i ri i përfaqësueses kombëtare shqiptare

para 3 muajve - Portalb

Nuk ka më asnjë dyshim, Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Mungon vetëm zyrtarizimi por Armand Duka e ka bërë zgjedhjen e tij, Reja do të pasojë Panuccin në stolin e Kombëtares. Pas...

Edi Reja do të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare

para 3 muajve - Shekulli

FSHF duket se e ka bërë zgjedhjen e saj lidhur me trajnerin e ri të kombëtares së Shqipërisë. Bëhet fjalë për Edy Reja-n, një tjetër italian që pritet të prezantohet në vijim si trajner i kuqezinjve. Reja...

Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - KosovaPress

Edoardo “Edy” Reja është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për Europianin e vitit 2020, duke zëvendësuar në stol bashkëkombasin e tij,...

Edi Reya trajner i Shqipërisë, pritet zyrtarizimi te kuqezinjtë

para 3 muajve - Vizion Plus

Edi Reja pritet te zyrtarizohet ne ditët ne vazhdim ne stolin e trajnerit te kombëtares shqiptare. Ashtu siç është bere e ditur edhe me pare nga Vizion Plus , tekniku 73 vjeçar është i përzgjedhuri i presidentit...

Zbulohen prapaskenat – Duka ka vendosur për zëvendësuesin e Panucci

para 3 muajve - Lajmi.net

Edi Reja pritet të jetë trajneri i ri i Kombëtares, që do të zëvendësojë Christian Panuccin. Mësohet se tekniku 73-vjeçar është kandidati i përzgjedhur nga presidenti Armand Duka dhe ka pranuar kushtet...

Nesër prezantohet trajneri i ri i Kombëtares, zbuloni kush janë surprizat

para 3 muajve - Aktuale

Është mësuar se Federata Shqiptare e Futbollit do të prezantojë të martën trajnerin e ri të Kombëtares.Shumë emra janë përfolur që prej momentin të shkarkimit të italianit Christian Panucci, ndërsa në...

Kombëtarja, Armand Duka zgjedh trajnerin e ri!

para 3 muajve - BalkanWeb

Nuk ka më asnjë dyshim, Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Mungon vetëm zyrtarizimi por Armand Duka e ka bërë zgjedhjen e tij, Reja do të pasojë Panuccin në stolin e Kombëtares. Pas...

Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Klan Kosova

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Top Channel

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Zyrtare: Ky është trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - GazetaBlic

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

ZYRTARE: Ky është trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - OraInfo

Kombëtarja e Shqipërsië është bërë me trajner të ri. Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses...

EMRI/ Kombëtarja me trajner të ri, kush e zëvendësoi Panuccin

para 3 muajve - Albeu

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Burime bëjnë me dije se...

Armando Duka zyrtarizon trajnerin e ri të Shqipërisë: “Pensionisti” italian merr “timonin” e kombëtares kuqezi

para 3 muajve - Gazeta Tema

Armando Duka ashtu siç dihet që nga shkarkimi i trajnerit të kombëtares Christian Panucci, ka zyrtarizuar emrin e ri. Kuqezinjtë do të drejtohen nga 73 vjeçari Edy Reja dhe prezantimi pritet të bëhet në...

Edy Reja merr drejtimin e Kombëtares

para 3 muajve - Opinion

Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Kombëtares. Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh. Sipas burimeve prezantimi pritet të bëhet në...

Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - RTV 21

Prezantimi pritet të bëhet në ditët në vijim Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare...

Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Koha Jone

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Kombëtarja shqiptare bëhet me trajner të ri (EMRI)

para 3 muajve - Sot News

Më në fund është zbuluar emri i tranjerit të ri të kombëtares kuq e zi. Italiani Edy Reja pritet të jetë trajneri i ri i pankinës shqiptare pas shkarkimit të Kristjan Panuçit. Burimet bëjnë me dije se...

Zyrtare: Ish trajneri i Napolit merr Kombëtaren e Shqipërisë

para 3 muajve - Periskopi

Federata e Futbollit të Shqipërisë ka zyrtarizuar sot emërimin e trajnerit të ri. Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Kombëtares së Shqipërisë e cila tash e disa javë kishte mbetur pa trajner pas shkarkimit...

Zyrtare: Federata Shqiptare e Futbollit zgjedh trajnerin e ri!

para 3 muajve - Blitz

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Bota Press

Kombëtarja shqiptare do të ketë një tjetër trajner italian në pankinën e saj. Edoardo “Edy” Reja është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset...

Zyrtare, italiani Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Tetova1

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Shenja

Federata Shqiptare e Futbollit e ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja, ndërkohë...

Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Infokusi

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Drejt zyrtarizimit. FSHF arrin marrëveshjen me trajnerin e ri kuqezi?! Ja emri

para 3 muajve - Lexo

Emërimi i trajnerit italian, Edy Reja duket se është vetëm çështje orësh. Burime bëjnë me dije se trajneri 73-vjeçar ka arritur një marrëveshje me presidentin Armando Duka. Zyrtarizimi i tij pritet të...

FSHF arrin marrëveshjen me trajnerin e ri kuqezi?!

para 3 muajve - Java News

Emërimi i trajnerit italian, Edy Reja duket se është vetëm çështje orësh. Burime bëjnë me dije se trajneri 73-vjeçar ka arritur një marrëveshje me presidentin Armando Duka dhe zyrtarizimi i tij pritet...

Ky do jetë pasuesi i Panuçit në krye të kuqezinjve: 73 vjeç e pa famë!

para 3 muajve - Te Sheshi

Italiani Edy Reja do jetë pasuesi i bashkëtdhetarit të tij Christian Panuçi në krye të pankinës kuqezi, pra si trajner i ri i Kombëtares shqiptare. Edhe pse pa ndonjë emër të madh, së paku pa ndonjë trofe...

Ky është trajneri i ri i Kombëtares shqiptare

para 3 muajve - Albinfo

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të bankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Zyrtare/ Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Zbulohet trajneri i Kombëtares Kuqezi

para 3 muajve - Sovrani

Emërimi i trajnerit italian, Edy Reja është vetëm çështje orësh. Burime për Report Tv bëjnë me dije se trajneri 73-vjeçar ka arritur një marrëveshje me presidentin Armando Duka dhe zyrtarizimi i tij pritet...

Zbulohet trajneri i Kombëtares Kuqezi

para 3 muajve - Gazeta Observer

Emërimi i trajnerit italian, Edy Reja është vetëm çështje orësh. Burime për Report Tv bëjnë me dije se trajneri 73-vjeçar ka arritur një marrëveshje me presidentin Armando Duka dhe zyrtarizimi i tij pritet...

EMRI/ Kombëtarja me trajner të ri, kush e zëvendësoi Panuccin

para 3 muajve - LajmiFundit

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Reja, trajner i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Epoka e Re

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Gazeta Liria

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Zyrtare, Edi Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas më shumë se një muaj kërkimesh, Tranjeri i ri i kombëtares shqiptare do të jetë Edi Reja, ndërkohë që prezantimi pritet të bëhet në...

Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Fakti Ditor

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja,...

Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - KosovaPress

Ai do të jetë Edy Reja, ndërkohë që prezantimi pritet të bëhet në ditët në vijim. Tekniku italian, me një eksperiencë të gjatë drejtimi ekipesh në Serie A, do të pasojë kështu bashkëkombasin e tij, Christian...

Arrihet marrëveshja, kombëtarja shqiptare me trajner të ri

para 3 muajve - Newsport

Edi Reja duket se do të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Sikurse raporton “Report TV”, ditën e nesërme do të bëhet prezantimi i teknikut. Më parë edhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka deklaruar se...

Nesër prezantohet trajneri i ri i Kombëtares, zbuloni kush janë surprizat

para 3 muajve - InfoMagazin

Është mësuar se Federata Shqiptare e Futbollit do të prezantojë të martën trajnerin e ri të Kombëtares.Shumë emra janë përfolur që prej momentin të shkarkimit të italianit Christian Panucci, ndërsa në...

Nesër prezantohet trajneri i ri i Kombëtares, zbuloni kush janë surprizat

para 3 muajve - Ina

Është mësuar se Federata Shqiptare e Futbollit do të prezantojë të martën trajnerin e ri të Kombëtares.Shumë emra janë përfolur që prej momentin të shkarkimit të italianit Christian Panucci, ndërsa në...

Të martën prezantohet trajneri i Shqipërisë, ja kush pritet të jetë ai

para 3 muajve - GazetaBlic

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, tregoi nga Shkodra se trajneri i ri i Shqipërisë do të prezantohet javën e ardhshme. Numri një i Federatës duket se ka mbyllur gjithçka dhe tekniku i ri i kombëtarës...

Të martën prezantohet trajneri i ri i Kombëtares, zbuloni kush janë surprizat

para 3 muajve - Sot News

Është mësuar se Federata Shqiptare e Futbollit do të prezantojë të martën trajnerin e ri të Kombëtares.Shumë emra janë përfolur që prej momentin të shkarkimit të italianit Christian Panucci, ndërsa në...

Të martën do të prezantohet trajneri i ri i Shqipërisë

para 3 muajve - Koha Jone

Federata Shqiptare e Futbollit do të prezantojë të martën trajnerin e ri të Kombëtares. Shumë emra janë përfolur që prej momentin të shkarkimit të italianit Christian Panucci, ndërsa në krye të listës,...

Të martën prezantohet trajneri i Shqipërisë, ja kush pritet të jetë ai

para 3 muajve - KosovaPress

Numri një i Federatës duket se ka mbyllur gjithçka dhe tekniku i ri i kombëtarës do të prezantohet para medieve ditën e martë. Një lajm i tillë publikohet nga A2CNN që informon se e marta do të jetë dita...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK