http://kariera.mk

NLB Banka: Mjetet janë të siguruara

para 3 muajve - Aktuale

Pas plaçkitjes që ndodhi mëngjesin e sotëm në filialin e NLB Bankës, në rrugën “Ferid Bajram” nga kjo bankë janë shprehur se të gjitha mjetet janë të siguruar dhe se për momentin janë duke u koordinuar...

Detaje nga grabitja e bankës NLB në Shkup

para 3 muajve - Alsat-M

Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me iniciale E.E...

Maqedoni e Veriut/ Grabitet banka, autorët marrin 100 mijë €

para 3 muajve - BalkanWeb

Një filial i bankës “Tutunska Banka” në Maqedoninë e Veriut ka rënë  këtë të hënë pre e grabitësve. Siç raporton “Alsat”, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të përfshirë...

Maqedoni e Veriut/ Grabitet banka, autorët marrin 100 mijë

para 3 muajve - BalkanWeb

Një filial i bankës “Tutunska Banka” në Maqedoninë e Veriut ka rënë  këtë të hënë pre e grabitësve. Siç raporton “Alsat”, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të përfshirë...

Persona të maskuar grabisin 100 mijë euro në një bank në Maqedoni

para 3 muajve - Java News

Një filial i “Tutunska Banka” në Butel të Maqedonisë, ka rënë pre e një grabitjeje paraditen e së hënës, ku autorët kanë arritur të marrin 100 mijë euro. Mësohet se disa persona të maskuar, rreth orës...

E FUNDIT/ Grabitet banka në Maqedoni, sa para u morën

para 3 muajve - Albeu

Një filial i “Tutunska Banka ” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Mësohet se janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të përfshirë në këtë...

Pamje të makinës së djegur pas grabitjes së bankës në Maqedoni

para 3 muajve - Albeu

Pasi grabitën bankën në Butel, keqbërësit janë larguar me makinë nga vendi i ngjarjes për t'i shpëtuar ndjekjes së policisë. Më pas ata kanë djegur makinën për të humbur gjurmët. Sëfundmi janë publikuar...

Grabitja e Bankës/ Ekskluzive: Video nga djegia e makinës

para 3 muajve - Iliria News

Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja. https://www.youtube.com/watch?v=jbIBcUHg-qE

Detaje nga grabitja e bankës NLB në Shkup

para 3 muajve - Flaka

Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me iniciale E.E...

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës

para 3 muajve - Ina

Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja.

GRABITET NJË BANKË NË ÇAIR

para 3 muajve - Klan Macedonia

Një shumë parash, tani për tani e panjohur, është vjedhur në ekspoziturën e NLB bankës në Çair të Shkupit, nga një grup i armatosur. Në njoftimin e bërë në MPB thuhet se grabitësit kanë shtënë me armë,...

Detaje për grabitjen e bankës në Çair

para 3 muajve - Shenja

Akoma mbetet e panjohur sasia e të hollave të vjedhura, ndërkaq  sipas policisë personi i sulmuar fizikisht është 26 vjeçari E.E , i cili ka punuar si pjesëtarë i sigurimit në bankë. Policia po kërkon...

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës

para 3 muajve - Alsat-M

Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja. Loading...

Vetura e djegur pas grabitjes së bankës në Çair

para 3 muajve - Shenja

Policia po kërkon katër persona, ndërkohë që dy orë pas grabitjes së armatosur te varrezat e Butelit policia ka gjetur një veturë të djegur të markës, “Golf 5” për të cilën besohet se është e grabitësve....

Gjendet në Butel vetura e dje.gur me të cilën u v.odh Tutunska Banka në Çair

para 3 muajve - Antpress

Një karikator pis.tolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme dy orë pasi hajnat kishin...

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës

para 3 muajve - Tetova1

Një karikator pis.tolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, disa minuta pasi hajnat...

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës

para 3 muajve - Tetova Sot

Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja. Loading...

Grabitje e armatosur në ekspoziturën e Bankës NLB në Çair

para 3 muajve - Iliria News

Persona të armatosur kanë kryer grabitje në Bankën NLB në rrugën “Ferid Bajram” në Çair të Shkupit, ku janë vjedhur tani për tani një shumë e panjohur e parave. Në MPB ngjarja është raportuar në orën 10:30...

Grabitje e armatosur në ekspoziturën e Bankës NLB në Çair (PLT)

para 3 muajve - Medial

Shkup, 15 prill 2019 (MEDIAL) – Persona të armatosur kanë kryer grabitje në Bankën NLB në rrugën “Ferid Bajram” në Çair të Shkupit, ku janë vjedhur tani për tani një shumë e panjohur e parave. Në MPB ngjarja...

Grabitja e armatosur në filialin e “NLB”-së në Butel (DETAJE)

para 3 muajve - Medial

Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Sipas burimeve të Alsat- M nga vendi i ngjarjes, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën...

Hajnat e armatosur vodhën mbi 100 mijë euro

para 3 muajve - Ekonomia Online

Një filial i bankës “Tutunska Banka” në Shkup, Maqedoni e Veriut ka rënë  këtë të hënë pre e grabitësve. Siç raporton “Alsat”, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të përfshirë...

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës

para 3 muajve - Lajm

Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja.

Pas grabitjes “Tutunska Banka”, qetëson klientët

para 3 muajve - Alsat-M

Pas grabitjes së armatosur në filialet e Tutunska Bankës në Çair, paraditen e sotme vjen njoftimi nga e njëjta se klientët e saj janë të mbrojtur dhe të sigurtë. “Klientët dhe të punësuarit të cilët kanë...

I vidhen 600 euro nën kërcënimin e thikës

para 3 muajve - Infokusi

Një person ka raportuar se përderisa ishte duke punuar në një pompë derivatesh në Ferizaj, tre të dyshuar të panjohur nën kërcënimin e armëve të ftohta-thikë ia kanë grabitur 600 euro. Të njëjtit janë...

Detaje nga grabitja e bankës NLB në Shkup

para 3 muajve - InfoMagazin

Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me iniciale E.E...

Grabitje e armatosur në “NLB Bankë” në Çair

para 3 muajve - Portalb

Forca të armatosura sot në mëngjes kanë kryer vjedhje të rëndë në “NLB Tutunska Banka” në rrugën “Ferid Bajrami” në Çair të Shkupit, ku është marrë, deri tani, shumë e panjohur e të hollave, transmeton...

Një “Golf 5” i djegur është gjetur te varrezat e Butelit, mendohet se e kanë vozitur grabitësit e NLB Bankës

para 3 muajve - Portalb

Dy orë pas grabitjes së armatosur në “Tutunska Bankë” në Çair, te varrezat e Butelit policia e ka gjetur një veturë të djegur e markës “Golf 5”, për të cilën besohet se është e grabitësve, shkruan Alsat...

Grabitës të armatosur vjedhin një bankë në Çair

para 3 muajve - Medial

Persona të armatosur kanë kryer grabitje në “NLB Banka” në rrugën “Ferid Bajrami” në Çair të Shkupit, ku janë vjedhur tani për tani një shumë e panjohur e parave. Në MPB ngjarja është raportuar në orën...

E FUNDIT/ Vidhet banka në Maqedoni, sa para u morën

para 3 muajve - LajmiFundit

Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Mësohet se janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të përfshirë në këtë...

Grabitje e armatosur në “Tutunska Banka” në Çair

para 3 muajve - Portalb

Forca të armatosura sot në mëngjes kanë kryer vjedhje të rëndë në “Tutunska Banka” në rrugën “Ferid Bajrami” në Çair të Shkupit, ku është marrë, deri tani, shumë e panjohur e të hollave, transmeton Portalb.mk....

Gjendet vetura e djegur me të cilën u plaçkitë NLB Tutunska Banka

para 3 muajve - Aktuale

Një karikator pistolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, disa minuta pasi hajnat...

NLB Banka: Mjetet janë të siguruara

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 15 prill – Pas plaçkitjes që ndodhi mëngjesin e sotëm në filialin e NLB Bankës, në rrugën “Ferid Bajram” nga kjo bankë janë shprehur se të gjitha mjetet janë të siguruar dhe se për momentin janë...

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës

para 3 muajve - Alsat-M

Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen. Raportohet...

Ia grabisin 600 euro nën kërcënimin e armës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Një grabitje e armatosur ka ndodhur mbrëmë në Ferizaj. “Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se përderisa ishte duke punuar në një pompë derivatesh tre të dyshuar të panjohur nën kërcënimin...

Gjendet vetura e djegur me të cilën u plaçkitë NLB Tutunska Banka

para 3 muajve - Tetova Sot

Një karikator pis.tolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, disa minuta pasi hajnat...

Tre persona me kallashnikov hyjnë në “Tutunska Banka” në Shkup

para 3 muajve - Ina

Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona...

Reagon NLB BANKA pas plaçkitjes së armatosur

para 3 muajve - Lajm

Nga NLB Banka kanë reaguar lidhur me plaçkitjen që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në filialen e tyre në rrugën Ferid Bajram. “Mëngjesin e sotëm në filialin në Çair të NLB Banka ka ndodhur një plaçkitje e...

Gjendet vetura e djegur me të cilën u plaçkitë NLB Tutunska Banka

para 3 muajve - Tetova1

Një karikator pis.tolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, disa minuta pasi hajnat...

Ferizaj: I vidhen 600 euro nën kërcënim

para 3 muajve - Sovrani

Viktima ka raportuar se përderisa ishte duke punuar në një pompë derivatesh në Ferizaj, tre të dyshuar të panjohur nën kërcënimin e armëve të ftohta-thikë ia kanë grabitur 600 euro. Të njëjtit janë larguar...

EKSKLUZIVE: Gjendet vetura e djegur me të cilën u vodh Tutunska Banka

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 15 prill – Një karikator pistolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy...

Vidhet NLB Tutunska Banka në Butel

para 3 muajve - Aktuale

Vidhet filiali i NLB Tutunska Bankës në Butel. Pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme kanë dalë në vendngjarje, ndërsa po hetojnë në vendngjarje. Vjedhja, siç merr vesh gazeta KOHA, ka ndodhur...

Vidhet Tutunska Banka në Butel

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 15 prill – Vidhet filiali i NLB Tutunska Bankës në Butel. Pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme kanë dalë në vendngjarje, ndërsa po hetojnë në vendngjarje. Vjedhja, siç merr vesh gazeta...

Grabitje e armatosur në filialin e bankës Tutunska në Butel

para 3 muajve - Alsat-M

Një filial i bankës Tutunska në Butel, ka rënë pre e grabitje së armatosur paraditen e sotme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta të policisë dhe po kqyrin vendin e ngjarjes. Për momentin...

Gjendet vetura e djegur me të cilën ikën plaçkitësit e bankës në Çair

para 3 muajve - Lajm

Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen. Raportohet...

Detaje nga grabitja e ar.matosur në filialin e “Tutunska Banka” në Butel

para 3 muajve - Tetova1

Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të ar.matosur paraditen e sotme. Sipas burimeve të Alsatit nga vendi i ngjarjes, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën...

Reagon banka NLBpas plaçkitjes së armatosur

para 3 muajve - Lajm

Nga NLB Banka kanë reaguar lidhur me plaçkitjen që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në filialen e tyre në rrugën Ferid Bajram. “Mëngjesin e sotëm në filialin në Çair të NLB Banka ka ndodhur një plaçkitje e...

Reagon NLB Banka pas plaçkitjes së armatosur

para 3 muajve - Shenja

Nga NLB Banka kanë reaguar lidhur me plaçkitjen që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në filialen e tyre në rrugën Ferid Bajram. “Mëngjesin e sotëm në filialin në Çair të NLB Banka ka ndodhur një plaçkitje...

NLB Banka sqarohet rreth vjedhjes së filialës së tyre në Çair

para 3 muajve - Republika

Pas informacionit të plasuar në media në Maqedoni për grabitjen e armatosur në filialën e “NLB Bankës” në Çair të Shkupit kanë reaguar nga banka në fjalë duke thënë se të punësuarit, klientët që ndodheshin...

Plaçkitja e Bankës, dalin detajet e para

para 3 muajve - Shenja

Më datë 15.04.2019 në orën 10.36 është denoncuar se është kryer një plaçkitje nga ana e disa personave me armë në bankë në rrugën Ferid Bajram ku janë marrë edhe para. Nga ana e personave që kanë kryer...

NLB Banka sqarohet rreth vjedhjes së filialës së tyre në Çair

para 3 muajve - Fakti Ditor

Pas informacionit të plasuar në media në Maqedoni për grabitjen e armatosur në filialën e “NLB Bankës” në Çair të Shkupit kanë reaguar nga banka në fjalë duke thënë se të punësuarit, klientët që ndodheshin...

Vidhet Tutunska Banka në Butel

para 3 muajve - Republika

Shkup, 15 prill – Vidhet filiali i NLB Tutunska Bankës në Butel. Pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme kanë dalë në vendngjarje, ndërsa po hetojnë në vendngjarje. Vjedhja, siç merr vesh gazeta...

Vidhet Tutunska Banka në Butel

para 3 muajve - Tetova Sot

Shkup, 15 prill – Vidhet filiali i NLB Tutunska Bankës në Butel. Pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme kanë dalë në vendngjarje, ndërsa po hetojnë në vendngjarje. Vjedhja, siç merr vesh gazeta...

Grabitje e armatosur në filialin e bankës Tutunska në Butel

para 3 muajve - Lajm

Një filial i bankës Tutunska në Butel të Shkupit, ka rënë pre e grabitje të armatosur paraditen e sotme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta të policisë dhe po kqyrin vendin e ngjarjes....

Lajmi fundit, ÇAIR: Vidhet NLB Banka që gjendet përballë objektit të komunës

para 3 muajve - Tetova1

Para pak çastesh, në lagjen ÇAIR të Shkupi nga persona deri tash të panjohur është vjedhur ekspozitura e NLB Bankës. Objekti është përballë Komunës së Çairit. Ekipe të policisë posa kanë arritur në vendin...

Reagon banka NLBpas plaçkitjes së armatosur

para 3 muajve - InfoMagazin

Nga NLB Banka kanë reaguar lidhur me plaçkitjen që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në filialen e tyre në rrugën Ferid Bajram. “Mëngjesin e sotëm në filialin në Çair të NLB Banka ka ndodhur një plaçkitje e...

Gjendet në Butel vetura e djegur me të cilën u vodh Tutunska Banka në Çair

para 3 muajve - Fakti Ditor

Një karikator pistolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi hajnat kishin...

Gjendet vetura e djegur me të cilën u vodh Tutunska Banka

para 3 muajve - InfoMagazin

Një karikator pistolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi hajnat kishin...

Grabitje e armatosur në filialin e bankës Tutunska në Butel të Shkupit

para 3 muajve - InfoMagazin

Një filial i bankës Tutunska në Butel, ka rënë pre e grabitje të armatosur paraditen e sotme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta të policisë dhe po kqyrin vendin e ngjarjes. Për momentin...

LAJMI I FUNDIT: ÇAIR: VIDHET BANKA PËRBALLË KOMUNËS!

para 3 muajve - Fakti Ditor

Vidhet Banka përballë Komunës së Çairit, për më shumë informacione pas pak nga vendi i ngjarjes.

Grabitje në një pompë benzine në Ferizaj

para 3 muajve - Kallxo

Një grabitje nën kërcënimin e thikave ka ndodhur në një pompë të derivateve të naftës në magjistralen Ferizaj-Shkup. Policia njofton se grabitja ka ndodhur sot rreth orës 03:15 të mëngjesit. Sipas Policisë,...

Grabitje në një pompë benzine në Ferizaj

para 3 muajve - Sovrani

Një grabitje nën kërcënimin e thikave ka ndodhur në një pompë të derivateve të naftës në magjistralen Ferizaj-Shkup. Policia njofton se grabitja ka ndodhur sot rreth orës 03:15 të mëngjesit. Sipas Policisë,...

Vjedhje nën kërcënimin e thikës në një pompë derivatesh

para 3 muajve - GazetaBlic

Në magjistralen Ferizaj- Shkup është raportuar për një grabitje. Punëtori i një pompe të derivateve të naftës, ka njoftuar se derisa ishte në vendin e punës kanë ardhur tre persona të dyshuar e të maskuar...

Tre persona të maskuar grabitin një pompë derivatesh në Ferizaj

para 3 muajve - Klan Kosova

Tre persona të maskuar dhe me thika kanë hyrë në një pompë derivatesh në dhe kanë grabitur një shumë të parave. Ngjarja ka ndodhur sot pasmesnate në magjistralen Ferizaj-Shkup, njofton Klan Kosova. Rastin...

Plaçkitje në një pompë derivatesh në magjistralen Ferizaj-Shkup

para 3 muajve - Lajmi.net

Një plaçkitje ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit në magjistralen Ferizaj-Shkup. Një punëtor i pompës ka njoftuar se tre persona nën kërcënimin e thikës kanë grabitur një shumë të parave dhe janë...

Vjedhje nën kërcënimin e thikës në një pompë derivatesh

para 3 muajve - Sovrani

Në magjistralen Ferizaj- Shkup është raportuar për një grabitje.Punëtori i një pompe të derivateve të naftës, ka njoftuar se derisa ishte në vendin e punës kanë ardhur tre persona të dyshuar e të maskuar...

Grabitje në një pompë derivatesh

para 3 muajve - RTV 21

Grabitja ndodhi në magjistralën Ferizaj -Shkup Një grabitje ka ndodhur sot rreth orës 03:15 në një pompë të derivateve të naftës, në magjistralen Ferizaj-Shkup. Sipas policisë viktima punëtor i një pompe...

Në Ferizaj grabitet një pompë e naftës

para 3 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka njoftuar se në magjistralen Shkup-Ferizaj, tre persona të panjohur me maska, kanë grabitur një shumë të parave nga një pompë e derivateve të naftës. Rastin në polici e ka lajmëruar...

Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve

para 3 muajve - Insajderi

Rastin e ka raportuar një punëtor i pompes së derivateve të naftës. Viktima nuk ka pësuar lëndime trupore, ndërsa rastit iu kanë përgjigjur njësitet relevante policore. Me vendimin e prokurorit, iniciohet...

Tre persona të maskuar grabitin një pompë derivatesh në Ferizaj

para 3 muajve - InfoMagazin

Tre persona të maskuar dhe me thika kanë hyrë në një pompë derivatesh në dhe kanë grabitur një shumë të parave. Ngjarja ka ndodhur sot pasmesnate në magjistralen Ferizaj-Shkup, njofton Klan Kosova. Rastin...

Tre persona të maskuar grabitin një pompë derivatesh në Ferizaj

para 3 muajve - Ekonomia Online

Tre persona të maskuar dhe me thika kanë hyrë në një pompë derivatesh në dhe kanë grabitur një shumë të parave. Ngjarja ka ndodhur sot pasmesnate në magjistralen Ferizaj-Shkup, njofton Klan Kosova. Rastin...

Hajnat nën kërcënimin e thikës vjedhin në pompë derivatesh

para 3 muajve - Periskopi

Në magjistralen Ferizaj- Shkup është raportuar për një grabitje. Punëtori i një pompe të derivateve të naftës, ka njoftuar se derisa ishte në vendin e punës kanë ardhur tre persona të dyshuar e të maskuar...

Vjedhje në një pompë derivatesh

para 3 muajve - Bota Press

Në magjistralen Ferizaj- Shkup është raportuar për një grabitje. Punëtori i një pompe të derivateve të naftës, ka njoftuar se derisa ishte në vendin e punës kanë ardhur tre persona të dyshuar e të maskuar...

Persona të maskuar kryejnë grabitje në një pompë derivatesh në Ferizaj

para 3 muajve - Gazeta Observer

Në magjistralen Ferizaj- Shkup është raportuar për një grabitje. Viktima punëtor i një pompe të derivateve të naftës  mashkull K/Shqiptar, ka njoftuar se derisa ishte në vendin e punës kanë ardhur tre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK