http://kariera.mk

Shkarkohet kryegjyqtarja e Gjirokastrës Albina Spaha

para 3 muajve - Zëri i Amerikës

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi të hënën Kryetaren e Gjykatës së Faktit të Gjirokastrës Albina Spaha, pasi u gjet me probleme në kriterin e pasurisë, një nga tre kriteret që shqyrtohen në procesin...

KPK shkarkoi kryegjyqtaren e Gjirokastrës Albina Spaha

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kryetarja e Gjykatës së Gjirokastrës Albina Spaha u shkarkua nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit që e gjeti atë me probleme në kriterin e pasurisë. Nga Vladimir Karaj Kryetarja e Gjykatës së Gjirokastrës...

KPK shkarkoi kryegjyqtaren e Gjirokastrës Albina Spaha

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kryetarja e Gjykatës së Gjirokastrës Albina Spaha u shkarkua nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit që e gjeti atë me probleme në kriterin e pasurisë. Nga Vladimir Karaj Kryetarja e Gjykatës së Gjirokastrës...

Ngec në Vetting, problemet që dogjën kryegjyqtaren e Gjirokastrës

para 3 muajve - BalkanWeb

Kryetarja e Gjykatës së Gjirokastrës Albina Spaha u shkarkua nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit të hënën. Komisioni e gjeti atë gjatë hetimit administrativ me probleme në kriterin e pasurisë. Trupa...

KPK shkarkoi kryegjyqtaren, ja problemet që i kushtuan vendin e punës

para 3 muajve - Koha Jone

Kryetarja e Gjykatës së Gjirokastrës Albina Spaha u shkarkua sot nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Komisioni e gjeti atë gjatë hetimit administrativ me probleme në kriterin e pasurisë. Trupa gjykuese...

Kryetarja e Gjykatës Lushnje, Esmeralda Çeka në sitën e Vetingut

para 3 muajve - Medial

TIRANË, 15 prill /MEDIAL – I. Vata/ – Kryetarja e Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Lushnjë, Esmeralda Çeka do t’i nënshtrohet Vetingut. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit do të zhvillojë një seancë dëgjimore...

A e kaloi Vetingun? Merret vendimi për një tjetër kryetare gjykate

para 3 muajve - Sot News

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi sot nga detyra kryetaren e Gjykatës së Gjirokastrës Albina Spahaj. Trupa gjykuese që kreu procesin e vetingut përbëhej nga Xhensila Pine, Genta Tafa Bungo dhe...

Kryetarja e Gjykatës Lushnje, të martën në sitën e Vetingut

para 3 muajve - Top Channel

Kryetarja e Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Lushnjë, Esmeralda Çeka do t’i nënshtrohet Vetingut. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit do të zhvillojë një seancë dëgjimore me Esmeralda Çekën, gjyqtare/kryetare...

Shkarkohet kryetarja e e Gjykatës së Faktit në Gjirokastër, Albina Spaha

para 3 muajve - Illyria

Tiranë, 15 prill 2019 – Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi të hënën Kryetaren e Gjykatës së Faktit të Gjirokastrës Albina Spaha, pasi u gjet me probleme në kriterin e pasurisë, një nga tre kriteret...

Shkarkohet nga detyra kryetarja e Gjykatës së Gjirokastrës

para 3 muajve - Shekulli

Është shkarkuar nga detyra kryetarja e Gjykatës së Gjirokastrës, Albina Spahaj. Ishte Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ai që mori këtë vendim për kryetaren e Gjykatës së Gjirokastrës. Trupa gjykuese...

Vettingu/ Probleme me pasurinë, KPK shkarkon kryegjyqtaren e Gjirokastrës

para 3 muajve - Lexo

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkon nga detyra kryetaren e Gjykatës së Gjirokastrës Albina Spahaj. Trupa gjykuese që kreu procesin e vetingut përbëhej nga Xhensila Pine, Genta Tafa Bungo dhe Pamela...

Probleme me pasurinë, KPK shkarkon kryegjyqtaren e Gjirokastrës

para 3 muajve - Java News

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkon nga detyra kryetaren e Gjykatës së Gjirokastrës Albina Spahaj. Trupa gjykuese që kreu procesin e vetingut përbëhej nga Xhensila Pine, Genta Tafa Bungo dhe Pamela...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK