http://kariera.mk

Ky është lajmi i fundit nga Chiellini, për sfidën e kthimit me Ajaxin

para 2 muajve - Koha Jone

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, duket se nuk do të ketë të gatshëm Giorgio Chiellinin për ndeshjen e kthimit ndaj Ajaxit në “Allianz Stadium”. Gjithçka është e hapur në këtë përballje, pasi...

De Jong u dëmtua në ndeshjen e kampionatit, agjenti zbulon nëse do të luajë kundër Juventusit

para 2 muajve - Koha Jone

Frenki De Jong, mesfushori i Ajaksit është në listën e të grumbulluarve, në ndeshjen e kthimit që skuadra e tij do të luajë në Torino ndaj Juventusit. De Jong në ndeshjen me Exelsiorin, ka dalë nga fusha...

Lajm i keq për Juventusin, De Jong në skuadrën e Ajaxit

para 2 muajve - Iliria News

Frenkie de Jong është ftuar në skuadrën e Ajaxit për ndeshjen kundër Juventusit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve të martën. Për De Jong druhej se nuk do të mundë t’ia dilte shkaku i një shqetësime,...

Chiellini në dyshim

para 2 muajve - Koha.net

Mbrojtësi mund ta humbë ndeshjen kthyese ndaj Ajaxit Kapiteni i Juventusit, Giorgio Chiellini, mund ta humbasë edhe ndeshjen e dytë çerekfinale ndaj Ajaxit në Champions League. Sipas mediave italiane,...

​Chiellini mbanë në ankth Allegrin

para 2 muajve - GazetaBlic

Mbrojtësi italian është në dyshim për ndeshjen e nesërme ndaj Ajaxit. Juventusi do të presë nesër Ajaxin në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. “Zonja e Vjetër”, ka marrë një rezultat...

Chiellini mbanë në ankth Allegrin

para 2 muajve - RTV 21

Mbrojtësi italian është në dyshim për ndeshjen e nesërme ndaj Ajaxit Juventusi do të presë nesër Ajaxin në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. “Zonja e Vjetër”, ka marrë një rezultat...

‘Feston Ajaxi’, Juve nuk do të mund të llogarisë në Chiellinin

para 2 muajve - Lajmi.net

Trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, duket se nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Giorgio Chiellini, për ndeshjen ndaj Ajax Amsterdam. Në ‘Allianz Stadium’, Juventus do të jetë nikoqir i Ajax...

De Jong u dëmtua në ndeshjen e kampionatit, agjenti zbulon nëse do të luajë kundër Juventusit

para 2 muajve - Infokusi

Frenki De Jong, mesfushori i Ajaksit është në listën e të grumbulluarve, në ndeshjen e kthimit që skuadra e tij do të luajë në Torino ndaj Juventusit. De Jong në ndeshjen me Exelsiorin, ka dalë nga fusha...

Lajm i keq për Juventusin, Ajaxi me formacionin "bombë"

para 2 muajve - Albeu

Frenkie de Jong është thirrut në skuadrën e Ajaxit për ndeshjen kundër Juventusit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve të martën. Për De Jong ekzistonte frika se nuk do të mundë t’ia dilte për shkak të...

“Dhimbje” koke për Allegrin, një mungesë e madhe ndaj Ajax

para 2 muajve - Newsport

Juventusi do të luajë ditën e nesërme sfidën e kthimit në Champions League ndaj Ajax. Bardhezinjtë barazuan në në takimin e parë në Holandë dhe do të kërkojnë kualifikimin në ndeshjen e kthimit. Ai që...

Frenkie de Jong përfshihet në skuadrën e Ajaxit për ndeshjen e dytë ndaj Juves

para 2 muajve - Telegrafi

Frenkie de Jong (Foto: Michael Steele/Getty Images/Guliver)

Chiellini mbanë në ankth Allegrin

para 2 muajve - KosovaPress

Juventusi do të presë nesër Ajaxin në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve. “Zonja e Vjetër”, ka marrë një rezultat pozitiv 1-1 nga ndeshja e parë e zhvilluar në Amsterdam, shkruan...

‘Feston Ajaxi’, Juve nuk do të mund të llogarisë në Chiellinin

para 2 muajve - Gazeta Observer

Trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, duket se nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Giorgio Chiellini, për ndeshjen ndaj Ajax Amsterdam. Në ‘Allianz Stadium’, Juventus do të jetë nikoqir i Ajax...

De Jong u dëmtua në ndeshjen e kampionatit, agjenti zbulon nëse do të luajë kundër Juventusit

para 2 muajve - KosovaPress

De Jong në ndeshjen me Exelsiorin, ka dalë nga fusha në minutën 28-të të sfidës, për shkak të dhimbjeve që ai kishte në kofshën e djathtë. Agjenti i tij, Ali Dersum, ka sqaruar gjithçka para mediave, duke...

De Jong mungon ndaj Juventusit? Lajm “i hidhur” për bardhezinjtë

para 2 muajve - Newsport

Frenkie de Jong mund të jetë i gatshëm për të luajtur që nga minuta e parë në ndeshjen mes Juventusit dhe Ajaksit nesër mbrëma. Skuadra hollandeze sapo ka arritur në Torino dhe de Jong ka fluturuar së...

De Jong mund të mungojë ndaj Juventusit

para 2 muajve - GazetaBlic

Agjenti i Frenkie de Jong ka frikë se mesfushori i Ajax do të humbasë ndeshjen e dytë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve ndaj Juventus. Ajax e deklasoi Excelsior 6-2 të shtunën, por rezultati u hodh...

Ajax ia jep lajmin e “zi” Juventusit

para 2 muajve - OraInfo

Frankie de Jong është i aftë të përballet me Juventusin. Ylli holandez u largua nga fusha në minutën e 28-të fundjavën e kaluar për shkak të një lëndimi , por ai është përfshirë në ekipin që do të udhëtojë...

Ajaksi të martën në Torino, Juventusi me mungesa

para 2 muajve - Opinion

Juventusi ka lënë pas krahëve humbjen 2-1 ndaj SPAL-it në kampionat, për t’u fokusuar plotësisht në ndeshjen e të martës kundër Ajaksit në “Allianz Stadium”. Trajneri Massimiliano Allegri ka besim se mund...

Zyrtare: Ajaxi udhëton drejt Torinos me këta emra të ftuar

para 2 muajve - Sovrani

Më pak se një ditë ka mbetur deri tek  sfida në stadiumin Allianz Arena midis Juventusit dhe Ajaxit, për një biletë të vetme për në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. transmeton Sovrani.info. Pas ndeshjes...

Optimizëm në shtëpinë e “Zonjës”, Allegri rikuperon pjesët!

para 2 muajve - Medial

Nuk ka kohë për të kthyer kokën pas, blofi kundër Spal nuk është një dramë, fundja titulli në Serie A është një çështje e mbyllur, e gjithë vëmendja e Juves është e përqendruar tek sfida kundër Ajax. Të...

Ylli i Juventusit do të mungojë ndaj Ajaxit

para 2 muajve - GazetaBlic

Portieri i Juventusit, Mattia Perin do të mbetet jashtë skuadrës për ndeshjen me Ajaxin, ndërsa Giorgio Chiellini dhe Emre Can janë duke u rikuperuar dhe mund të ftohen nga Max Allegri. Ndeshja e parë...

Optimizëm në shtëpinë e “Zonjës”, Allegri rikuperon pjesët!

para 2 muajve - BalkanWeb

Nuk ka kohë për të kthyer kokën pas, blofi kundër Spal nuk është një dramë, fundja titulli në Serie A është një çështje e mbyllur, e gjithë vëmendja e Juves është e përqendruar tek sfida kundër Ajax. Të...

Ylli i Juventus nuk ia del, mungon ndaj Ajaxit

para 2 muajve - InfoMagazin

Lajme aspak të mira për Juventusin, në prag të duelit të kthimit në çerekfinalen e UEFA Champions League ndaj Ajaxit. Mattia Perin do të jetë mungesa e madhe e bardhezinjve, i cili i bashkohet në infermieri...

Mesfushori i talentuar “tremb” Ajaxin, në dyshim prezenca e tij ndaj Juventusit

para 2 muajve - Newsport

Ajax do të luaj ndeshjen e kthimit në Torina ndaj Juventusit. Sfida e parë është mbyllur në barazim 1-1 ndërsa skuadra e Allegrit duket më e favorizuar për të kaluar më tej në raundin tjetër duke parë...

Fjalët e djaloshit dhe babait të tij pas takimit emocional me Ronaldon para ndeshjes me Ajaxin

para 2 muajve - Telegrafi

Cristiano Ronaldo para ndeshjes ndaj Ajaxit në Johan Cruyff Arena (Foto: Michael Steele/Getty Images/Guliver)

Trajneri Ajax i shqetësuar për De Jong

para 2 muajve - Albeu

Erik ten Hag, trajneri i Ajax-it, ka folur për "Fox Sports" në lidhje me dëmtimin e pësuar nga Frenkie de Jong: "Ka patur një problem në kofshë dhe për këtë arsye e kam zëvendësuar, nuk doja të rrezikoja",...

Ajax në alarm, ylli i ekipit lë fushën në minutën e 28?

para 2 muajve - Albeu

Ajaxi ka fituar 6-2 ndeshjen e kampionatit kundër Excelsior, por në minutën e 28-të të takimit ylli i skuadrës, Frenkie de Jong, ka qenë i detyruar të largohet nga fusha për shkak të një problemi fizik....

Para ndeshjes me Juventusin, Ajax tronditet nga lajmi i fundit

para 2 muajve - OraInfo

Ajax aktualisht po luan kundër Excelsiorit në Eredivisie holandeze, pasi ata janë duke kryesuar 4-1. Por, një lajmi i keq ka ardhur për skuadrën holandeze, përcjell ORAinfo. Frenkie De Jong u lëndua gjatë...

Ka festë në Torino, Juventusi merr lajmin e madh përpara ndeshjes me Ajaksin

para 2 muajve - Newsport

Ajaksi luajti ndeshjen ndaj Excelsior, të cilën e ka fituar me rezultatin 6-2, mirëpo për holandezët ka një lajm shumë të keq. Në minutën e 28 të ndeshjes është dëmtuar mesfushori Frenkie de Jong, i cili...

De Jong alarmon Ajaxin vetëm tri ditë para ndeshjes me Juventusin

para 2 muajve - Sovrani

Probleme për Ajax! Frankie De Jong është lënduar në ndeshjen e Eredivise mes Ajax dhe Excelsio, vetëm tri ditë para ndeshjës së kthimit ndaj Juventusit në Ligën e Kampionëve. Lojtari i ardhshëm i Barcelonës...

De Jong alarmon Ajaxin vetëm tri ditë para ndeshjes me Juventusin

para 2 muajve - Gazeta Observer

Probleme për Ajax! Frankie De Jong është lënduar në ndeshjen e Eredivise mes Ajax dhe Excelsio, vetëm tri ditë para ndeshjës së kthimit ndaj Juventusit në Ligën e Kampionëve. Lojtari i ardhshëm i Barcelonës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK